Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Prepričal me je v seks z drugim

Prepričal me je v seks z drugim

Živjo,
pred časi je moj fant pisal tukaj gor, me je želel prepričati da mu izpolnim fantazijo da bi bila z drugim ko on gleda. Bila sem vedno proti, dokler ni k nama prišel na prestavitev en hud tip. Po predstavitvi ko je un šel, je moj ratal čist potreben ko sem mu priznala ‘vidiš s takim bi pa morda bila za’. Potem ga je fant drug dan poklical da bova ‘kupila sesalec’ brez da bi jaz vedela, meni pa naročil naj se oblečen sexy. Ko je tisti tip pozvonil, mi je moj na hitro potegnil dol hlačke. Potem se je vse zgodilo samo.
Po dolgih letih enakosti, je bilo res noro. Z mojim mi ni prišlo že dolgo, s tem pa čudovit orgazem. Mislim da je k temu botroval tudi večji penis.
V glavnem zdaj skos mislim da tega tipa in mi je nerodno reči fantu da bi se še dobivala z njim, čeprav bi bil verjetno za. Rada bi se dobila raje na samem na skrivaj. A je to ful grešno? Ljubim fanta, ampak ta sex je bil res noor :O

na takšen način se kot si opisala se pripravi da se bosta razšla s fantom takšno je moje mnenje…

zdravo
hja čuj…..,če si res uživala v tem sexu z drugim,zakaj pa ne
Zakaj bi vedno samo sanjala o tem,če lahko udejaniš…..
Če ti je pa nerodno njega kontaktirat,pa se lahko midva zmeniva
za kako pravo,neobvezno akcijo
Lep dan in sanje.M

I did it :O danes sva se dobila s tem tipom od zadnjič. Moj fant ni vedel da grem. Spet je bilo noro, zvečer ob fantu sem pa bila kar živčna, ampak je nekako naneslo da me je sam vprašal če bi hotela ponoviti. Pri sebi sem si mislila oo ko bi ti vedel kaj sem danes jaz delala 😮
Zgleda fanta še naprej mika da me gleda. Nikoli si nisem mislila da mi bo vse tole tako razburljivo in zanimivo :O a se vam zdi vse to ok ali bi morala fantu povedati da se dobivam tudi ko on ne ve? Strah me je da mi ne bi pustil, ko mi je res super. Ko ga ni zraven mi je še bolje. Ampak samo fizično, s fantom mi je sicer top, edino taka posteljna popestritev mi je zelo mikavna.
A mislite da bi mi fant pustil da grem sama če bi vedel? Razburljivo mi je tudi da bi ga poklicala ko bi bila pri tistem tipu v akciji. Joj joj kaj jaz razmišljam omg :O 🙂

ja moje mnenje, da take punce ne bi rad imel pri sebi, če ti je tisti boljši za seks, za njega ne vem če te bo pustil, jest bi te pustil.

Odgovor na objavo uporabnika
Seatimer, 19.04.2020 ob 00:04

I did it :O danes sva se dobila s tem tipom od zadnjič. Moj fant ni vedel da grem. Spet je bilo noro, zvečer ob fantu sem pa bila kar živčna, ampak je nekako naneslo da me je sam vprašal če bi hotela ponoviti. Pri sebi sem si mislila oo ko bi ti vedel kaj sem danes jaz delala 😮
Zgleda fanta še naprej mika da me gleda. Nikoli si nisem mislila da mi bo vse tole tako razburljivo in zanimivo :O a se vam zdi vse to ok ali bi morala fantu povedati da se dobivam tudi ko on ne ve? Strah me je da mi ne bi pustil, ko mi je res super. Ko ga ni zraven mi je še bolje. Ampak samo fizično, s fantom mi je sicer top, edino taka posteljna popestritev mi je zelo mikavna.
A mislite da bi mi fant pustil da grem sama če bi vedel? Razburljivo mi je tudi da bi ga poklicala ko bi bila pri tistem tipu v akciji. Joj joj kaj jaz razmišljam omg :O 🙂

mene tud mika, da bi svojo gledal kako jo drugi. Je pa tale varianta, da bi me poklicala medtem ko bi bla z enmu zanimiva

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close