Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Gibala/Gibalni sistem Revma Prepih – mikroklima

Prepih – mikroklima

Zdravo. 

Imam težave zaradi mikroklime (prepiha)

    Problematika je prisotna približno 10 let. Namreč kjerkoli delam na delovnem mestu po večini recepcije mi škoduje že najmanši prepih. Zaradi tega sem veliko na bolniški. Delodajalec ne razume ,da imam zdravstvene težave zaradi prepiha misli ,da si izmišljujem. Ampak vseeno mi gre na roko me pošilja na objekt, ki ni toliko prepiha. Imam bolečine po celem telesu odvisno s katere strani piha oz koliko časa sem izpostavljen prepihu . Bolečina na obrazu kot oteklina topa bolečina. Ramena in zapestje boleče in ledeno bolečina v zobeh.Hrbet od vratu nižje bolečina in se širi v prsta palca. Vse to moram greti in v parih dneh izzveni. Osebni zdravnik mi ne zna pomagat. Poslali so me revmatologu tam so mi dali diagnozo da revma ni ampak ,da zaradi prepiha zmoti senzorje za toploto žile se skrčijo prekrvavitve ni in začne hladiti in boleti tkivo.  Rad bi z vaše strani še kakšno mnenje .Poslali so me nevrologu. Bil na mr glave. Vse ok. Dali neke tablete,ki sem jih opustil zaradi prevelikih stranskih učinkov ( dulsevia)  diagnoza nevropatska bolečina. Samo nevropatska bolečina je po informacijah drugačne oblike. Počutim se kot da imam edini te težave. Rad bi kakšne informacije kako si pomagati sam. Oz ali ima kdo podobne težave. Prosim na koga naj se še obrnem za kakršne koli informacije bom zelo hvaležen. hvala l.p

New Report

Close