Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Gradimo, opremljamo in urejamo dom Prenova Kopalnice in stanovanja

Prenova Kopalnice in stanovanja

Tale Rašo nima ne podjetja ne s.p. ne nič. Hoče veliko predplačila, ko mu nekaj plačaš pa je od njega razen besed, bore malo in se odnos totalno spremeni…

Živjo,

Ko sem jaz iskala sem ga našla na Vaš link
in sicer sem dala povpraševanje in tako izbrala najugodnejšega
lp

Klara

Janja@Larisa

Sta pred casom omenjala podjetje za prenovo ( Gupi genom d.o.o)
Res odlicna ekipa.Sva z zeno res zadovoljna.Ko je bilo konec prenove nisva dojela,sva mislila da sva prisla v hotel.Stanovanje zgleda resnicno perfektno.

Mi smo podjetju GUPI GENOM dali delat vse od kopalnice,spalnice,sobe..itd
Poleg so nam zrihtal še kuhinjo v Prevcu-Alples,vrata LIP BLED,parket,protivlomna vrata VOVKO,pečico,hladilnik..itd-pravzaprav vse na ključ.Noro nisem mogel verjeti-s kom vse je podjetje povezano.
Sva jih z ženo sicer morala počakat cca 3 mesece saj so bili zasedeni,vendar ko smo se dogovorili datumsko so prišli in v roku naredili.
POHVALO VREDNO PODJETJE

Meni je celotno kopalnico preuredila firma Roki kopalnice-041599244.Z izvedbo sem bil zadovoljen pravtako kot z ceno.Res nisem imel pripomb le koncali so 2dni kasneje kot smo se dogovorili.

Meni je stanovanje prenovila firma roki kopalnice iz Celja.So bili kar resni.Tudi glede cene in kvalitete z mozem nisva ima pripomb.Le kočali so 2 dni kasneje kot je bilo dogovorjeno.Priporočam

Meni je stanovanje prenovila firma roki kopalnice iz Celja.So bili kar resni.Tudi glede cene in kvalitete z mozem nisva imela pripomb.Le kočali so 2 dni kasneje kot je bilo dogovorjeno.Priporočam

Gupi Genom top podjetje.Uredili so mi stanovanje u nulo,več kot zadovoljen.
Morda plačal kakšen evro več od ostalih ponudb katere sem imel na razpolago,vendar se je splačalo. Brez kakšne živčne vojne,vse kar je obljubil g.Rok je bilo narejeno natančno in v roku katere sem bil zmenjen.
Za slike kakšno je bilo stanovanje pred in po izdelavi vam lahko pošljem.
[email protected]

Pozdravljeni, zanima me, ce ima kdo kaksne informacije oz. predlog, koga najeti za prenovo kopalnice od A do Ž. Maribor, Murska.
Ampak po nacinu, da se zmenis za dolocen datum, oni pridejo in v 8-10 dneh uredijo zadevo.

http://www.kopalnice-soster.si/

New Report

Close