Najdi forum

Prenova kopalnica

Pozdravljeni,
Nameravam prenoviti kopalnico, zanima me ali imate kakšna dobra priporočila. Gre za kopalnico v bloku 2.5 X 1.6 m2.
Do sedaj sem prejela ponudbe samo za delo 14 dni cca. 4000 Oz več. Meni se zdi to vseeno preveč. Morda se motim.
Hvala za informacije.

Tudi mi se je lotevamo, in sicer malo večje, cena z izolacijo vred, ploscice, vse novo… naj bi bi nekje za osnovne stvari znesla cca 5000 evrov torej brez afnanja bi bila toliko. Zato je 14.000 za moje pojme preveč. Poskusite se pri drugih ponudnikih, ce pa poznate koga, ki to dobro dela pa vsaj za taksne stvari, kot je namestitev pipe, elementov inpodobno za kar ne rabis biti ravno solan poskusite sami oz. Kdo, ki zna. Da vsaj nekaj prisparate. Njihovo delo je kar drago, na primer ponekod vodovodar racuna vse posebej – vgradnja pipe 60 evrov… to lahko stori mariskdo hitro in zastonj.
Vam pa lahko predlagam walk in tuš v kolikor je prostor manjsi. Namesto kaksne bane. Ter tudi premislite kje bi zeleli imeti kaj, marsikaj se lahko spremeni. V kolikor bo na približno istem mestu in gre za taksno manjso prenovo pa tudi ce je celovita ne vem zakaj tako navita cena. Morda so povedali le informativno, ne vem. Razen ce ste si morda namislili umivalnisko omarico za 1000 evrov in wc skoljko za toliko ter najdrazje ploscice in se to ne nanese toliko…

Se opravicujem, sem narobe prebrala, torej 4000 ne 14.000 e. Ali je toliko z vso opremo vred in delom ? Potem ni tako hudo. Sicer imamo mi vecjo in se nekaj del zraven pa je 5000. Zato morda bokj razumno bi bilo kaksnih 2500 vendar spet odvisno kaksna bo oprema, in kaj vse se bo delalo…

Cena, ki sem jo navedla je samo za delo, brez elementov in materiala. Grobi material (izravnalna masa, itd.) je sicer vključen v to ceno.

malo dosti se sliši če je to samo delo. Tudi časovno mi je rahlo čudno, ker konc koncev ne prenavljaš dvorca. MIslim da če bi doložila še kakega tisočaka, dva bi morala meti krito kopalnico od materiala, do dela. Tam je 3/4 vrednosti (sigurno) celega projekta

jaz bi rekel da je ocena nerealna….kaj pa recimo merkur, rečeno storjeno ko majo svoje izvajalce? to si kaj gledala? nabavš pri njih in oni ti potem še zmontirajo

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

ne ga no biksat..
kopalnica 3 x 2,5m z materialom vred ..VSE z tlakom, odtoki, vodo, ploščice lepilo, tuškad, školjka,bide..talno el gretje..
VSE.. med 4 in 5000€..seveda je malo odvisno od materialov.. ampak tu nekje do 6k€max.

Če je res tako, za ta denar, prosim za kontakt oz. priporočilo za katerega mojstra.

Mi smo cca leto in pol nazaj renovirali cca 12 kvadratov veliko kopalnico. Imeli smo enega mojstra ki je tako rekoc deklica za vse (voda, odtoki, polaganje ploscic in vse opreme med drugim tudi motazo omaric in lijama na steno) z matrialom vred ki ga je dobavu on smo placali 2100€. Kar se tice pa ploscic in opreme smo kupovali v Avstriji in prisli pol bom poceni kot pri nas. Za vse skupaj z delom vred ne prislo na cca 6000€. Za drugo kopalnico ki je pa cca 8kvadratov velika pa smo za istega delavca placali 1200€ plus vsq oprema tko da smo skupan porabili cca 4000€.

Hvala za nasvete in vaše zgodbe. Mislim, da bom na koncu z vsem skupaj prišla na ceno 6500 – 7000. Ampak je bilo že tako težko najti delavce. Najprej so bili vsi zainteresirani, na koncu pa ni bilo časa za pripravo ponudbe. Možno je da imajo sedaj veliko dela zaradi množičnih gradenj.

Lahko kontakt?

Objava čaka odobritev
Objava čaka odobritev
Objava čaka odobritev
Objava čaka odobritev
Objava čaka odobritev
Objava čaka odobritev
Objava čaka odobritev

New Report

Close