Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Kontracepcija Prenehanje jemanja kontracepcijskih tabletk

Prenehanje jemanja kontracepcijskih tabletk

Pozdravljeni!

 

Letos meseca septembra, sem prenehala z jemanjem kontracepcijskih tablet Daylette, menstruacijo pa še kar nisem dobila, kar me zelo skrbi. Ginekologija mi je priporočila kapljice vitex, ki jih jemljem sedaj dober mesec Prosila bi vas za nasvet kaj narediti.

 

Lep pozdrav.

Punčke bi se dričale, vmes 15 let jemale tabletke in After tabletke kot največje frajerke, potem vmes še izpirale spermo in jo metale v wc sedaj pa jo zbada v jajčnikih in je neplodna. Vse se vrača vse se plača. Bog vse vidi.

Dober dan

Mene pa tudi zanima stara sem 23 let z fantom si zeliva druzine. Tabletke Yasminell sem jemala polnih 5 let zdaj septembra sem pa prekinila pred jemanjem tablet sem imela tudi probleme z ciklom bil je nereden in dolg zanima me ce zdaj nedobim v teh mescih menstruacije ali lahko zanosim ali vpliva to kaj potem na plod da ni bilo prve mensrtuacije?

 

Dober dan

 

Mene nekaj zanima zadnjo tabletko  sibilla sem pojedla avgusta približno 21. 8. 23, in 25 semtemra je bila menstruacija normalno od 25 semtebra je ni bilo več, zdaj 25.1. Je bilo 4 mesce ki je ni rekli so da lahko zamuja fo pol leta, res je da me v tem casu ogromno koza srbi dobivam gudi neke izpuscaje, napisali so mi cleratin, zanima me a bo po pol leta menstruacija tu

Prej sem imela neredne. Cikle ze od prvega dneva menstruacije, tudi mama jr imela neredne

 

Lp

 

 

Pozdravljeni,

Po več letih jemanja kontracepcije (Yaz), sem se odločila, da z njo preneham (prenehala sem 18.3.2024). Nikoli nisem imela težav (povečana teža, težave s kožo, tudi menstruacije niso bile boleče). 
Sicer sva z partnerjem vmes imela že nezaščiten odnos, menstruacija pa zdaj zamuja 4 dni, nosečniški testi so negativni. 
Zanima me, po kolikšnem času, bi naj menstruacijo dobila nazaj? Ali me mora že skrbeti in bi morala obiskati ginekologa?

Lp,

Uporabnica

pozdravljeni tukaj pisem prvič zanima me 11.3.2024 sem prenehala z kontracepcijo do danes 21.4 nisem dobila se menstruacije imela sem vmes neko kratko krvavitev ki ni imela vonja po menstruaciji. Med tem časom ko sem prenehala jemati KT sem imela 6x ne zaščiten odnos naredila sem 4 dni nazaj test in je bil negativen. imam bolečine na dotik na dojkah veliko sem utrujena in imam dokaj redne glavobole. kaj naj bi to lahko bilo samo učinki po prenehanju  KT ali sem prehitro naredila test nosečnosti

hvala za odgovor

New Report

Close