Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Homeopatija Prekomerno potenje

Prekomerno potenje

Pozdravljeni!

Mene pa zanima, če lahko homeopatija pomaga pri potenju – pod pazduho. Stara sem 36 let, resda imam nekaj kil preveč, ampak opazim tudi obilnejše ljudi kot sem jaz in se manj potijo. Mi je zaradi tega kar malo nerodno, oblečena sem v temnejša oblačila zaradi tega ali pa uporabljam blazinice, da ne pride toliko do izraza.

Hvala za odgovor in lep pozdrav!
Tanja

Spoštovani,
tule bom kratek in jedrnat. Homeopatija lahko popolnoma pozdravi to neprijetnost.Obrnite pa se na zdravnika homeopata.

PS.
Toplo vam tudi odsvetujem vsakršne antiperspirante, pri vas lahko naredijo veliko škode oz. vam krepko poslabšajo splošno zdravstveno stanje.

Lep pozdrav in vse dobro. Jošt Klemenc, dr.med., zdravnik homeopat www.celostnozdravljenje.si

Spoštovani!

Vljudno prosim za informacijo, koliko je homeopatija uspešna pri zdravljenju prekomernega potenja (hiperhidroza) dlani in podplatov?

Lp,

Jasmina.

Spoštovani,
zdravljenje tovrstnih motenj je s homeopatijo praviloma zelo uspešno in tudi preprosto, velja tudi za druge predele telesa (pazduhe, glava, trup…) Toplo priporočam!

Lep pozdrav in vse dobro. Jošt Klemenc, dr.med., zdravnik homeopat www.celostnozdravljenje.si

Spoštovani!

Hvala za nagel odgovor!

Jasmina

Spoštovani!
Zanima me, ali je mogoče s homeopatijo pozdraviti prekomerno potenje, ki je velikokrat tudi psihičnega izvora (trema, strah, nervoza…)?

Že v naprej hvala za odgovor in lepo pozdravljeni!

Da.

Lep pozdrav in vse dobro. Jošt Klemenc, dr.med., zdravnik homeopat www.celostnozdravljenje.si

New Report

Close