Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Kronična bolečina – fibromialgija PREHRANSKA DOPOLNILA

PREHRANSKA DOPOLNILA

Jaz nisem vključena nikamor ,čeprav so me vabili na sestanke – enostavno ne utegnem. Izdelke nabavljam preko znanke.
Zanima me, koliko stane Nutrishake in za kako dolgo ga imate.
Glede prehranskih dopolnil, pa bi Taji verjetno lahko vi Metka več razložili kot jaz, če hodite na predavanja.

Lep vikend želim vsem!
Bojana

Nutrishake stane 9400 in v eni škatli je 20 vrečk. Gospe Taji sem poslala vso literaturo. V torek bo zanimivo predavanje o raku in prehranskih dopolnilih.

Smejte se in svet se bo smejal z vami METKA

Jaz pa jem program Shapeworks. Super je. Energije ogromno, zdravje….
Priporočam!

Zdaj vam lahko povem, da že nekaj časa to jemljem in mi pomaga. Tudi utrujena nisem več tako zelo.

Smejte se in svet se bo smejal z vami METKA

Naslov članka: VITAMINSKI DODATKI IN RAK

Iz povzetka 14 raziskav, v katerih je sodelovalo 170.000 ljudi, je razvidno, da vitaminski dodatki ne varujejo pred rakom grla, želodca, jeter, črevesja in trebušne slinavke. Glede na zdravstveno revijo Deutsches Ärzteblatt, antioksidantski dodatki betakarotena in vitaminov A,C in E niso samo brez koristnega učinka, ampak celo rahlo povečujejo tveganje za nastanek raka. Dr. Richard Sullivan z britanskega inštituta za raziskave raka pojasnjuje: ˝Bližnjice, s katerimi bi lahko preprečili rak črevesja, ne obstajajo. Če jemljete vitamine, da bi se obvarovali pred to boleznijo, zapravljate svoj denar.˝ Še dodaja: ˝Da bi zmanjšali tveganje, je najboljše, da se zdravo prehranjujete in ne kadite.˝

New Report

Close