Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Čutila Optika pregled oči

pregled oči

Ko sem bil majhen se spomnim da sem šel na pregled v bolnico kjer so v oči kapnili neko tekočino da nisem nič videl. Pregled se spominjam je bil precej obsežen z različnimi aparaturami.
Pred dvemi leti sem šel na pregled k neki privat firmi kjer sem bil s pregledom zelo nezadovoljen.
Delavka je samo rekla naj se usedem pred aparat in gledam ona pa je šla stran. Bulil sem 5 minut in nisem vedel ali je pozabila name al kaj je to.
Nato me je druga preizkusila pri branju črk preko različnih očal.
S pregledom sem bil zelo nezadovoljen s površnostjo. Potem pa me je kolerična ženska še nadrla ker se nisem odločil za nakup očal.

Zanima me kaj moram nardit da pridem na pregled v bolnico. Lahko počakam tudi pol leta važno mi je pregled kvaliteten.

Žal kakor vem, klasičnih pregledov v bolnišnici ni, ampak samo poškodbe, bolezni in urgentni primeri.

Lp.

Verjetno si mislil na Klinični center. Rabiš v bistvu napotnico in potrpljenje, ker je čakalna doba precej dolga. Računaj na vsaj pol leta.
So pa tudi druge možnosti. Samoplačniške seveda. Vsem je pa skupno tudi to, da moraš čakat.

Verjetno na Očesni kliniki v Ljubljani.

New Report

Close