Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Prebavila Proktologija Prebavne težave po potovanju

Prebavne težave po potovanju

Pozdravljeni.

Potovala sem v Beograd. Po prihodu domov, so me začele pestiti prebavne težave v obliki driske, 3x-4x na dan. Pila sem probiotik, oglje, hidrasec… Nič se ni spremenilo. Tudi kalij sem pila, saj je krvna slika pokazala pomanjkanje.

Deluje že kot, da bo bolje, blato je v enem odvajanju lahko in vodeno in normalno hkrati. Ampak še vedno se pred odvajanjem pojavlja pretakanje, kruljenje po črevesju, še vedno grem 3-4x na dan, boli me ne, imam pa občutek nemira v črevesju … Pijem Linex forte.

Vse to se vleče že skoraj 3 tedne.

Kako naj vzpostavim normalno prebavo? Je možno, da je črevesje razdraženo in se ne umiri? Še kakšna druga možnost?

Hvala za odgovor.

Odgovor na objavo uporabnika
Buble129, 03.01.2024 ob 07:22

Pozdravljeni.

Potovala sem v Beograd. Po prihodu domov, so me začele pestiti prebavne težave v obliki driske, 3x-4x na dan. Pila sem probiotik, oglje, hidrasec… Nič se ni spremenilo. Tudi kalij sem pila, saj je krvna slika pokazala pomanjkanje.

Deluje že kot, da bo bolje, blato je v enem odvajanju lahko in vodeno in normalno hkrati. Ampak še vedno se pred odvajanjem pojavlja pretakanje, kruljenje po črevesju, še vedno grem 3-4x na dan, boli me ne, imam pa občutek nemira v črevesju … Pijem Linex forte.

Vse to se vleče že skoraj 3 tedne.

Kako naj vzpostavim normalno prebavo? Je možno, da je črevesje razdraženo in se ne umiri? Še kakšna druga možnost?

Hvala za odgovor.

Lp!
Vsekakor je možno, da je črevo razdraženo in rabi čas, da se prebava vzpostavi. Ampak glede na to, da trajajo težave ob primernih ukrepih že 3 tedne, svetujem pregled blata na patogene, nato pa eventuelno obravnavo pri infektologu ali gastroenterologu (glede na izvide).

lp,

New Report

Close