Najdi forum

pravica do otroskega dodatka

Pozdravljeni!

Ker ste mi ze enkrat pomagali s prijaznim nasvetom, za kar sem vam zelo hvalezna, se tudi tokrat obracam na Vas. Namrec s partnerjem imava 7 mesecev starega sinka, za katerega dobivam OD 18.870,00, ker ne dobivava nobenih dohodkov, sva namrec studenta. Letos maja bom morala zopet vloziti vlogo za otr. dodatek Problem pa je ta. Ko so se nekaj let nazaj partnerjevi strasi locili je on dobil eno stanovanje. Ker sva studirala v MB, so nama 2 leti nazaj (ko sem zanosila), sorodniki posodili denar za ugoden nakup stanovanja. Ta denar pa bi jim vrnila s prodajo partnerjeva stanovanja, ki ga je prodal lani. In ta znesek naj bi se zdaj vpisal v vlogo za otr. dodatek. In zdaj naju je strah, da zaradi te vsote tega dodatka ne bom dobila, ceprav nama od tega denarja ni nicesar ostalo.

Ali je temu tako ali je moznost, da napacno interpretiram?

Najlepse se Vam zahvaljujem z Vas cas in razlago, Mojca.

Spoštovana Mojca!

Gotovo obstaja kakšna bližnjica, ovinek ali kako naj rečemo. Pozanimati se bo potrebno kar pri tisti strokovnjakinji na CSD in ji primer predstaviti tako, da bo razumela pridobljeni denar kot finančno transakcijo pri “zamenjavi” stanovanja.
LP

New Report

Close