Najdi forum

v naslednjem zivljenju bom prasic…vi ne veste kolk casa prihaja prasicu. upraste dohtarja veterinarske medicine 🙂
aja tko da ko umrem, nehite jest svinjino!

Mislim, da že v tem življenju izpolnjuješ neke lastnosti podobne tej živali. Razlika je le v tem da je žival inteligentna, ti pa ???

Prase, dej vrž se pod vlak, pa boš k prec izpolnjeval lastnosti te živali. Pa srečno v iskanju prasic in doživljanju vsega lepega, kar ti bo življenje prašiča ponudilo.

Kw amate pa proti prašičem??? Lepe, čiste in pametne živali so. Samo ljudje so jim dali en negativen prizvok. Tko da, dragi Metulko, če hočeš bit prašič, ni to nič grdega, samo ne vem, kako ti bo ta reinkarnacija uspela…

Halo ???… Pia pa Martina????… kwa je z vama, da se zdaj spravlata nanj, saj nobenga ne žali al pa karkoli….

30 minutni orgazmi najbrž niso slaba stvar 🙂

Svinjska pečenka je zelo dobra.

hehe, pustite jih, to so anorexicne, frigidne vegeterianke…
povedat morm tud, da svinjskega mesa ne jem…necm fotra pojest al pa kej .)

Dokler še nisem leva probal je zame prašič kralj živali!

ze sedaj uživaš ko misliš kako bo pol mala

mala: ??? :>

Prase?!!!

Zase ne bi glih rekla, da sem anoreksična, samo v letošnjem letu mi je prišlo že tolikokrat, kulkr teb ne bo v pu leta nikul, zato ne bi rekla niti da sem frigidna, pa še to- jem vse vrste mesa in vse druge dobrote, tako da tud vegetarianka nisem!!

A bi mogoče kvizkota vložu, prase?????

P.S.: Po vsej verjetnosti si na anoreksično, frigidno vegetarianko mislu na svojo mamo!!!???kajne!

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close