Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Rak Kako živeti z rakom? Pozdrav in predstavitev moderatorke – Jana Pahole

Pozdrav in predstavitev moderatorke – Jana Pahole

Na forumu se nam pridružuje integrativna onkologija, Jana Pahole, dr. med., spec. internistične onkologije, ki ima dolgoletne izkušnje dela z onkološkimi pacienti in se je dodatno usposabljala s področja nenasilne komunikacije, refleksoterapije in medicinske hipnoze, kjer je leta 2022 pridobila naziv terapevt medicinske hipnoze.

Z odgovori bo lepo dopolnila forum in nasvete predsednice Slovenskega združenja bolnikov z limfomom in levkemijo, L&L, Kristino Modic.

Dr. Pahole dobrodošli v ekipi moderatorjev na Med.Over.Net!

I Domišljija je pomembnejša od znanja. Znanje je omejeno, domišljija pa poganja svet. Albert Einstein I Naročilo na ePosvet: https://med.over.net/svetovalec/andreja-verovsek I

Hvala za vključitev v ekipo, želim si tvornega in prijetnega povezovanja ter čimveč ugodno rešenih dilem in odgovorov na vaša vprašanja. Se veselim sodelovanja 🙂

Svetlika, integrativna onkologija Jana Pahole, dr. med., spec. int. onk. I Mail: [email protected] I Telefon: 030 647 321

A bo kdo odgovarjal na vprasanja?

Pozdravljeni!

Ne vem, če je pravi naslov, vendar vas lepo prosim za mnenje. Pred časom sem opazil temnejši urin, po obisku zdravnika in analizi urina, se je ta sčasoma izboljšal. Sedaj sem dobil rezultate laboratorijske preiskave krvi, ki v hematološkem delu kaže na povišanje K-Limfocitov (20.0-40.0)%, imam 42,6. Drugi K-Limfociti (1,10-3,50) 109/L, imam 3,58. Odstopanje je še pri K-MPV (7-11) fl, imam 12.

Pri biokemijski preiskavi pa je S-Kreatinina 90, oGF (CKD-EPI) 74, in S-Glukoze 6.6. Star sem 70 let.

Prosim, če mi lahko poojasnite, kaj to pomeni in na kaj moram biti še posebno pozoren.

Hvala za odgovor.

 

Študentka226,  očitno so res vsi moderatorji “na dopustu” ….

 

LP vsem

Objava čaka odobritev

New Report

Close