Najdi forum

Pretiravaš.
En nasmeh nekoč nekdaj ne pomeni nič. Mogoče se je za tabo nekdo spotaknil in nasmeh sploh ni bil to, kar misliš.
Če bi tvoja taktika delovala, bi imel klošar, ki pred Hoferjem prodaja revijo “Kralji ulice”, v svojem haremu najmanj vse prodajalke iz tiste trgovine…

Mislim, da sta dve možnosti:
-Ne ve ničesar o tebi, čeprav te morda pozna na videz.
-Je opazila tvoja prizadevanja in se te izogiba.
Vsaj v enem primeru bo najbolje, če ne boš izvedel, kakšna je njena reakcija.
Glede na to, da je v vezi in ima otroke.
Pozabi.

Tudi jaz se strinjam z ZeloDirektna. Tvoje obnašanje je čudno in malce shrhljivo. Zadnje dve leti praktično ves svoj prosti čas namenjaš tej punci – jo gledaš po fb, spremljaš, načrtuješ, fantaziraš, celo hodiš na določena mesta kjer naj bi bila. Iskreno, se mi to tvoje početje ne zdi zdravo, ampak že meji na obsedenost. Razmišljam o tem koliko ljudem se sama na dnevni ravni nasmehnem – npr. vsaki stranki, ki pride k meni, prodajalki v trgovini ali na pošti, naključni osebi, ki jo srečam npr v dvigalu, gospodu, ki mi prijazno odpre vrata, ali pa ponudi sedež na avtobusu, itd. Ampak to ni nič več kot le vljudnostni nasmeh, za njim se ne skrivajo nobena globoka čustva. O tej osebi razmišljam samo tisti dve sekundi v določeni situaciji, potem pa grem s svojim življenjem naprej. Enako je naredila tale tvoja punca. Verjetno sploh ne ve, da obstajaš in ne vem s kakšno pravico od nje pričakuješ slabo vest in jo obsojaš da ni čakala nate in da se ti zdi to nepošteno. Tvoje predstave so čisto nerealne. Nepošten si tukaj edino ti, ki se v tej situaciji postavljaš v vlogo nekakšne žrtve in njo obtožuješ, da ti dela krivico, medtem ko se njej sploh ne sanja, da se je v tej situaciji znašla.
In tudi če bi se z njo dejansko enkrat zapletel v pogovor… kaj pa če ti sploh ne bi bila všeč? Na podlagi enega nasmeha nikakor ne moreš sklepati o njeni osebnosti. Kaj pa če ti ne bi bil všeč njej? Nikogar ne moremo prisiliti, da nas ima rad. Ljubezen preprosto ne deluje na tak način. In kaj če bi punca enkrat izvedela, da jo že skoraj dve leti zalezuješ, kaj misliš, da bi naredila? Jaz bi zbežala stran kolikor bi me nesle noge. Evo, to bi bila moja reakcija v tej situaciji.
Najprej spravi sebe in svoje življenje v red. Ko boš enkrat znal živeti sam s sabo, ko boš sam s sabo srečen in boš sam sebi dovolj, Šele potem lahko začneš razmišljati o partnerskem odnosu, ki niti slučajno ni podoben temu kar ti zgoraj opisuješ.
Ne vem, mogoče sem jaz čudna, ampak mene bi tvoje obnašanje na njenem mestu zelo odbilo, celo prestrašilo.
Oprosti, če sem bila preveč direktna, mogoče se celo motim, ampak mislim, da je skrajni čas, da te nekdo iz tvojih fantazij spravi nazaj v realo. Čas, ki ga namenjaš zasledovanju te punce, raje nameni kakšnim dejavnostim, kjer boš spoznaval ljudi in slej kot prej pridobil izkušnje tudi na ljubezenskem področju.

New Report

Close