Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Gibala/Gibalni sistem Revma povejte,ste se cepili proti gripi

povejte,ste se cepili proti gripi

A ste se oboleli za revmo cepili ali ne?Jaz sem prebolela sarkoidozo pa se nisem,vendar me je kar malo strah.

Ne nisem se, čeprav sem na bioloških zdravilih. Skratka…ne vem…???

Sem bolnica s sistemskim lupusom erimatrozis in delno prizadetostjo pluč. Bolezen je že nekaj let v mirovanju. Uživam medrol (2-4mg) in homeopatska zdravila in sem trenutno v dilemi, ali bi se cepila, ali ne. Bo novo cepivo mogoče manj agresivno? Skrbijo me namreč stranski učinki cepljenja.

Hvala za odgovor,
Lp

Saj jaz se tudi bojim stranskih učinkov cepiva.Da bi se zapletlo in bi imela še večje težave.Eh saj mogoče pa se niti okužile ne bomo.Jaz se po vsej verjetnosti ne bom cepila.

pozdrav…
kar se tiče cepljenja .se nisem in se tudi ne smem zaradi bioloških zdravil(s strani zdravnika so mi dali prepoved) in verjemite mi da če tudi bi imela prosto izbiro se ne bi…kajti preveč je tole vse kar se sliši in piše o tem cepivu..
je pa res vsak se odloča sam..
lp

Jaz se tudi nisem cepila. Prav tako me skrbijo stranski učinki, še posebej ker sedaj nimam nobenih težav.
RA

Ne, nisem se. Ne verjamem v pozitivne učinke tega cepiva. Mislim, da je prava rešitev uživati veliko sadja, zelenjave..mogoče še kakšen vitaminski dodatek , piti veliko čajev, vode..

S to gripo samo strašijo. Zaradi navadne gripe v Sloveniji umre več ljudi, pa nobeden o tem ne poroča…

Lahko pa kot preventivo jeste pujska… 😀

New Report

Close