Najdi forum

Mene pa zanima, kako so pri vas živali reagirale na včerajšnji potres.
Naš papagaj ga je začutil, čeprav smo še 35 km ven iz Ljubljane proti vzhodu. Revežu se je čisto utrgalo in je letal brezglavo po kletki, tako da sem ga komaj umirila. Iz enega krila je izgubil štiri najdaljša peresa, tako da ima sedaj resne probleme z letenjem. Meni seveda niti na misel ni prišlo, da je bil kakšen potres, dokler tega nisem slišala po radiu.

Hmm , ne vem , a si pomislila , da ga je vznemirilo kaj drugega ?
Mi namreč živimo takorekoč čisto zraven (Gorica) potresnega centra , pa so bile naše živali čisto mirne – imamo dva psa in dve mački.
Razen , če niso NAŠE živalce defektne :)))

lp A.

Tudi naši nimfi se je čisto strgalo.K sreči je izgubila samo eno pero. Še dobro, da sem bila pokonci, saj sem potres kar dobro čutila v 4. nadstropju.

Tudi naš je nimfa. Sem prej pozabila napisati.

Imam psa in zajčka…običajno sta ponoči dejavna, tokrat sta pa bila za spremembo čisto tiho:)))

Tudi jaz sem v 4. nadstropju in sem se ob potresu zbudila. Potem pa sem odšla pogledat mojo skobčevko in ta je začudo spala.

Janja

Živali, še posebej manjše, imajo odlično razvit sluh. Kar zadeve vešega papagajčka, se ne bojte, kajti krila, ki so pomembna za letenje le-tega, podo v kratkomalem času zrasla.

New Report

Close