Najdi forum

Potrebujem pomoč pri iskanju partnerice

Dečko jaz ti predvsem svetujem da zapeljevalskih nasvetov ne sprejemaš od žensk 😉

Glede na čase, v katerih živimo in je telefonska številka res izjemno občutljiv podatek (ki si ga potem podajajo in prodajajo vse sorte firme, od uglednih do neuglednih), jaz nikomur ne dam nobenih zasebnih številk, preden ne dobim izrecnega dovoljenja lastnika.
Da bi tujec prišel v moje stanovanje šraufat omaro – ni šans. Nimam slabih izkušenj, ampak to se mi pa res ne zdi nekaj, kar bi človek priporočal samski ženski. Zelo nenavadno se mi zdi, da te odbija pogovor prek raznih čvekalnic, bi pa brez nadaljnjega tipa spustila k sebi v stanovanje.
Glede komuniciranja prek omrežij, prvih korakov, načina osvajanja pa mogoče ne bi bilo odveč povedati, da si ti na primer samska, jaz pa ne 🙂
[/quote]

Vašo telefonsko številko, poleg vseh Wi-Fi gesel in uporabniških imen z gesli za različne strani in storitve že pozna Google, Facebook, Microsoft, Apple (če kaj njihovega uporabljate).

Da je stvar še bolj smotana: en sam človek v krogu vaših znancev dovoli dostop do svojega adresarja in vaša telefonska števila je poznana dotičnemu ponudniku storitev.
Ko vaš sosed kupi nov telefon, namesti novo aplikacijo.. in dovoli dostop do adresarja, se TO ZGODI.
In ker Amazon, Google, Apple, Facebook, Microsoft, Viber, Twitter, Snapchat, Tinder.. med seboj z META podatki trgujejo in si jih izmenjujejo.. FACEBOOK ne samo da ve kako izgledate, ker vas je eden izmed prijateljev, sorodnikov ali sodelavcev in znancev TAG-al na sliki.. točno tudi pozna vaše email naslove, telefonske številke.. preko Googla tudi vaše najbolj običajne poti gibanja (v službo, trgovino, šolo/vrtec..), kot preko piškotkov, ki jih imate v brskljalniku točno ve katere vse spletne strani obiskujete (vključujoč MON), kaj kupujete, ste kupili (Amazon, Mimovrste, Aliexpress..).. kaj ste si ogledovali (ceneje.si, idealo.de itd.).. in katere nadaljevanke in filme ste si ogledali (Netflix, HBO, Disney+, Amazon Prime Video..).

Če imaš pa dostop do ClearView programa, je pa dovolj slikati osebo, ki “ti je všeč” in le ta požene crawlerje po socialnih omrežjih, dokler ne najde vašega TAG-anega obraza in potem išočemu izda vse potrebne podatke: vaše ime, status, kontaktne informacije.. skratka vse tisto, kar ste sami že izdali informacijskim gigantom oz. je to za vas naredil vaš socialni krog sorodnikov, prijateljev, sodelavcev, sošolcev ter znancev.

Clearview je mega stalkersko programje, do katerega imajo dostop dovolj bogati posamezniki, kot seveda državni represivni in ostali organi.

De omnibus disputandum..

Vašo telefonsko številko, poleg vseh Wi-Fi gesel in uporabniških imen z gesli za različne strani in storitve že pozna Google, Facebook, Microsoft, Apple (če kaj njihovega uporabljate).

Da je stvar še bolj smotana: en sam človek v krogu vaših znancev dovoli dostop do svojega adresarja in vaša telefonska števila je poznana dotičnemu ponudniku storitev.
Ko vaš sosed kupi nov telefon, namesti novo aplikacijo.. in dovoli dostop do adresarja, se TO ZGODI.
In ker Amazon, Google, Apple, Facebook, Microsoft, Viber, Twitter, Snapchat, Tinder.. med seboj z META podatki trgujejo in si jih izmenjujejo.. FACEBOOK ne samo da ve kako izgledate, ker vas je eden izmed prijateljev, sorodnikov ali sodelavcev in znancev TAG-al na sliki.. točno tudi pozna vaše email naslove, telefonske številke.. preko Googla tudi vaše najbolj običajne poti gibanja (v službo, trgovino, šolo/vrtec..), kot preko piškotkov, ki jih imate v brskljalniku točno ve katere vse spletne strani obiskujete (vključujoč MON), kaj kupujete, ste kupili (Amazon, Mimovrste, Aliexpress..).. kaj ste si ogledovali (ceneje.si, idealo.de itd.).. in katere nadaljevanke in filme ste si ogledali (Netflix, HBO, Disney+, Amazon Prime Video..).

Če imaš pa dostop do ClearView programa, je pa dovolj slikati osebo, ki “ti je všeč” in le ta požene crawlerje po socialnih omrežjih, dokler ne najde vašega TAG-anega obraza in potem išočemu izda vse potrebne podatke: vaše ime, status, kontaktne informacije.. skratka vse tisto, kar ste sami že izdali informacijskim gigantom oz. je to za vas naredil vaš socialni krog sorodnikov, prijateljev, sodelavcev, sošolcev ter znancev.

Clearview je mega stalkersko programje, do katerega imajo dostop dovolj bogati posamezniki, kot seveda državni represivni in ostali organi.
[/quote]

Glede na to, da niti na telefon niti na moje e-mail naslove ne dobivam neželenih klicev in sporočil, bi rekla, da to kar tako tudi ne gre. Enkrat samkrat pred kar nekaj leti so me nepooblaščeno poklicali iz nekega časopisnega podjetja in so potem telefonsko tudi zbrisali, na vprašanje, kje so jo dobili, je bil pa molk.
To, da Google prej ve, kdaj si jo obrijem, kot pa moj partner, mi je pa znano, hvala.
Pošta in dostavne službe očitno cifer ne prodajajo – če koga mogoče skrbi. Dolgo časa sem vztrajala pri stacionarni cifri, zdaj je sploh več nimam.
Aja, v neki spletni trgovini so enkrat imeli vdor, ker sem takoj po oddaji naročila v nabiralnik dobila kup nekih reklam. Sem jih obvestila in so očitno to tudi promptno uredili (tuja firma). Mislim, da začarani krog kroženja tvoje cifre in naslovov sprožiš, če sodeluješ v raznih nagradnih igrah in podobnem.

Glede na to, da niti na telefon niti na moje e-mail naslove ne dobivam neželenih klicev in sporočil, bi rekla, da to kar tako tudi ne gre. Enkrat samkrat pred kar nekaj leti so me nepooblaščeno poklicali iz nekega časopisnega podjetja in so potem telefonsko tudi zbrisali, na vprašanje, kje so jo dobili, je bil pa molk.
To, da Google prej ve, kdaj si jo obrijem, kot pa moj partner, mi je pa znano, hvala.
Pošta in dostavne službe očitno cifer ne prodajajo – če koga mogoče skrbi. Dolgo časa sem vztrajala pri stacionarni cifri, zdaj je sploh več nimam.
Aja, v neki spletni trgovini so enkrat imeli vdor, ker sem takoj po oddaji naročila v nabiralnik dobila kup nekih reklam. Sem jih obvestila in so očitno to tudi promptno uredili (tuja firma). Mislim, da začarani krog kroženja tvoje cifre in naslovov sprožiš, če sodeluješ v raznih nagradnih igrah in podobnem.
[/quote]

Ker razmišljate lokalno.. problem pa ni lokalne narave. Slovenski odjemalci so premajhne ribice s premalo denarja, da bi si lahko pridobili pridobljene podatke.

Vprašanje pa seveda ni o tem, koliko si lahko privošči lokalni reklamar.. temveč koliko lahko o dekletu izve v danem trenutku oboževalec / zalezovalec. Z malce truda presunljivo veliko.. dovolj je Bluetooth oz. Wi-fi snifer / prisluškovalec.. ki je celo za Applove naprave do pred kratkim omogočal vdor v telefon zgolj ob vklopljenem Wi-Fiju.. varnost Androidnih naprav je pa še veliko, veliko slabša (ogromno različnih modelov in predelav operacijskega sistema).

Paradoks je tako, da civilizirano je do telefonske enako težko priti, kot nekdaj (veliko lažje kot pred stoletjem, ko telefonskih sploh bilo ni in je bilo potrebno pobrati robček..).. je pa zelo enostavno zalezovati, ker svoje prenosne napravice ljudje praktično ne varujejo (imajo na stežaj odprta okna in priprta vrata!).

White Hat hacker torej pristopi dekletu in mu pove, katere vse podatke ves čas “šprica” v okolico preko Wi-Fi in Bluetooth povezave..
Black Hat hacker jo zasleduje oz. potrebne podatke proda dejanskemu stalkerju.

Kavalir, ta izumirajoča vrsta, bi pa rad dekle osvojil klasično.. v realnem svetu.. kjer mu še ni potegnilo, da vsa dekleta danes buljijo v ekran, ne v Svet okoli sebe.
Povedano drugače, če te ni na Instagramu (njenem ekranu v katerikoli obliki).. ne obstajaš.

De omnibus disputandum..

Lep Pozdrav

še sem tu 🙂 bom probal kar se da po vrsti, saj se je nabralo dosti odgovorov. Vec od pričakovanega, tako da hvala vsem.


Me je samo zanimalo mnenje. V vsakem primeru nebi.

Preveč razmišljaš in tuhtaš in kalkuliraš. Smo v 21. stoletju v dobi družbenih medijev. Napovedujejo, da v kratkem telefonov sploh ne bomo več uporabljali za pogovore, ampak samo še za surfanje in pošiljanje sporočil niti ne na tel. cifro, temveč na razne messsengerje, whatsupe itd. Ti pa sprašuješ, ali je kul začeti pomenek prek FB? Koliko si star, 80?
Če boš punci zanimiv, bo s tabo čvekala na FB in ti prej ali slej nakazala, da jo kam povabi, da jo prosi za cifro, da bi se rada dobila s tabo … za razbrat, ali ji je, ne rabiš biti Einstein. Če ti par dni ne odgovori na sporočilo, je NE zanimaš. Če moraš vedno ti prvi kaj napisati, je NE zanimaš. Če moraš vleči odgovore iz nje in ničesar ne pove sama od sebe, je NE zanimaš. Če pa s tabo čveka cel večer in ne ponikne vmes za par ur, jo pa zanimaš …

Jaz recimo ne vem, če bi hotela kaj imet s takim komplikatorjem, ki mora imeti vse odgovore, še preden sploh postavi vprašanje.
Iskat telefonske pri drugih tudi mogoče ni idealno, se strinjam.
[/quote]

Ahh ja. To sem že večkrat slišal (preveč razmišljaš) in se zavedam da je res, čeprav mislim da vseeno ne toliko kot izgleda tu. Od majhnega mi je oče govoril naj najprej razmislim preden odgovorim/povem in kot izgleda sem šel s tem preveč v skrajnost.
Po resnici povedano mi fb, instagram (sploh nimam) in podobno ne leži preveč. Pogovor in komunikacija mi je dosti lažje iz oči v oči (čeprav se sliši skregano s tem da mi je nerodno z dekletom ki mi je všeč). Če že, imam raje daljša sporočila manjkrat (kot npr. email, ali kot ta forum), kot tisto instant komunikacijo na fb. Vem ja, sem čuden 🙂 Ne da sem 80 let star, prej bi rekel rojen v napačnem času. Kar se tiče njene zainteresiranosti, pa dobro vem kdaj ni. Te signale razumem in že po naravi nisem vsiljiv, tako da to ni problem.

Se strinjam s tem, da smo kot družba zelo nagnjeni k binarnosti in tudi sam podležem temu večkrat kot bi bilo treba. Takšne stvari je ponavadi pri drugih lažje opaziti kot pri sebi. Nas pa okolica konstantno bombardira s tem in tako velikokrat stvari ki so niso tako preproste želimo poenostaviti na ta način (ja/ne).
Kar se tiče primer hrane (pa za dosti drugih stvari velja enako) bom rekel tako. Meni je načeloma vseeno kaj jem, razen ko imam kdaj kakšen moment, ko se mi nekaj konkretno zapaše. Primer. Danes se mi je pizza. Greva vn in jaz bom jedel pizzo ti pa lahko naročiš kar želiš. ostale dni pa mi bo čisto vseeno. Če pa bi ti jedla nekaj kar jaz ne maram, bom jaz pač nekaj drugega jedel. Druge dni pa jeva skupaj karkoli. Podobno velja za primer smučanja. Jaz smučam, ti ne. Bova šla na sneg v družbi še koga (drugi par, prijatelji,…) in jaz se malo nasmučam, medtem se ti kepaš s prijateljico 🙂 Kdo pa ne mara snega. Če ga pa res ne maraš, pa grem še vedno lahko kakšen vikend s prijatelji smučat.

Kar se tiče stanovanja in teh točk. Ne gre se za kljukanje “jaz sem”, “jaz imam” itd., ampak je point v tem, da če imam redno službo, rešen stanovanjski problem (tako ali drugače) ali pozitivno stanje na bančnem računu npr. se enostavno počutim boljše sam s sabi in sem posledično tudi bolj samozavesten in tako imam tudi manj treme pri puncah. To ni za punci dokazat da znam in zmorem. To je za sebi dokazat da znam in zmorem 🙂
Kot sem napisal že v prvem postu. V vezi nimam težav. Vem da so kompromisi in vem, da če se imata dva rada večinoma ni težko najti srednje poti. Kompromisa. Vsaj iz mojih izkušenj to ni bil nikoli problem.

Točno tako. Čeprav ponavadi v takem primeru, če se je razšla s fantom je v moji glavi ostala prijateljica in se ni vrnilo nazaj na “panic mode”, ker sem že prijatelj in ker sem precej selektiven z prijatelji/cami potem niti nebi več probal, ker bi mi bilo žal uničiti prijateljstvo. Mogoče, če bi se kaj počasi razvilo, ampak se mi še ni zgodilo kaj takšnega.

Bi mi pa ta zadnji stavek mogoče lahko precej pomagal. Čeprav je težko vplivati na stvari ki so v podzavesti, bo treba nareiti neke vrste mantro “mogoče, mogoče” 🙂 Upam da bo pomagalo.

Glede tega. Ni bilo mišljeno na eno ki je nisem nikoli v živo videl ali se pogovarjal. V tem primeru nimam pojma kdo je in nebi preko fb-ja začenjal poznanstva (čeprav po pričanju prijateljic, se jim to dogaja dokaj pogosto. Tiste bolj kokoškaste celo odpisujejo, nobena v mojem krogu pa še ni spoznala “pravega” tako. So večinoma bolj j*vetri.) Mišljeno je, v primeru, da sem bil na kakšnem dogodku recimo, tam z njo izmenjal dve besedi, jo spoznal irl in potem nadaljevati na fb-ju.
Je pa to “nadaljevati debato na kavi” tudi meni idealen scenarij in če me spomin ne vara je z vsemi bivšimi vedno začelo nekako tako. Aja kar se tiče “ignorira in “dela hladnega”. Dostikrat se sprašujem če izpadem tak prav zaradi treme. Ko mislijo da se frajerja delam, a v bistvu sem v panic mode-u 🙂

Ok slow your horses. Če bi se rad danes naučil zbrati pogum za povabilo na kavo, še ne pomeni da bom jutri del [hashtag=MeToo]#MeToo[/hashtag] zgodbice. Če imaš orodje (sposobnost sproščeno klepetat z potencialnim patrnerjem) lahko z njim gradiš ali rušiš. Če jaz želim pridobiti to orodje, še ne pomeni da imam namen rušiti.
Se strinjam da se zelo pogosto zamenja prijaznost za nekaj več. Delam z ljudmi in sem prijazen do vseh. Se večkrat zgodi, da zaradi tega kakšna misli da flirtam z njo. Pa ne. Priznam pa, da se tudi meni kdaj zgodi, ko kakšna malo bolj klepetava začne klepetat in se hecat, z glavo malo odplavam. Ampak se tega zavedam in več al manj imam to pod kontrolo. So pa najmanj 3-4 primeri, za katere sem siguren da so čakale da naredim korak (“a nadaljujeva na pijači?”) pa sem zmrznil. Zakaj niso one? Nevem, morda zaradi moje delne zadržanosti niso bile sigurne v moj interes, morda sramežljivost iz njihove strani, ali so tudi one prepričane da mora moški povabiti. Večina prijateljic mi reče, da mora moški povbit žensko. Ehh imam že občutek da se ponavljam.

S tem si me šokiral in priobil moje polno spoštovanje. Bolje kot tako, moje zadnje partnerice nebi mogel opisati. Prav vsaka beseda v teh dveh odstavkih je točen opis tega kar je bilo. Uganjeval misli in hotenja, začetek sanjski, konec nočna mora. Oče je zapustil družino. Pogledala ogromno filmov. Ko bi vsaj to vedel prej… In hvala za to, ker če sem bil do sedaj 99% prepričan, da je bilo prav se umakniti, sem sedaj 100%. Bom pregledal malo dela woody allena in Louis CK. Zanimivo, da pri dosti stvareh uspem humoristično in brez sramu pokazat svoj strah, medtem ko pri dekletih mi to (še) ne uspeva.

Mogoče tako izpade. Mogoče so to posledice tistih prvih korakov učenja (Youtuberji in podobno) ampak definitivno ne ciljam na “score”. Ni vedno tako, da ko vidiš zares zanimivo osebo pride vse samo od sebe. Morda si imel ti to srečo, jaz ne. Res imam kdaj (po mojem mnenju) dobro idejo, ampak kaj ko zablokiram in je ne izpeljem.
“imeti” je samo beseda. Vsaj zame. Ni isto imeti telefon ali imeti punco. Pri nas se je vedno reklo ima punco, ima fanta. To ne pomeni, da jo smatram kot lastnino. Kot sem že zgoraj napisal. Sem pristaš enakopravnosti v vezi. In sem čisto vse spoštoval in se nikoli nisem postavljal nad njimi. Vsako stvar (razen presenečenj :)) se dogovorimo in naredimo tako da bo obema najboljše.
Še enkrat bom ponovil. Mogoče izpade drugače (napačna izbira besed?), ampak želim si partnerico zato da bo meni in njej lepše v žvljenju, ne pa zato, da se bom lahko hvalil koliko sem jih podrl. Čeprav mi je seks pomemben del veze, je daleč od tega da bi bilo to edino pomembno.


Več ali manj sem že zgoraj odgovoril na to, bom pa še nekaj dodal. Iz mojih opažanj lahko ugotovim, da ženske pristopijo do moških ja. Ampak tisti najlepših. Imam prijatelja/znanca. Zelo lep fant. Ampak se celi dan vozi od lokala do lokala (zdej, v času korone, ga pač pijejo v gozdovih ali kje drugje, nevem). In na njega se lepijo. Vozi dober avto, katerega mu je kupila mati. Živi pri starših. Mati kuha, pere, pospravlja njegovo sobo itd. Punce sicer ne zdržijo z njim dolgo, ker vsebine ni dosti. Ampak ima takoj drugo. Ni pomembno zame, ker po večini to niso punce ki bi mene privačile. Več ali manj materialistke. Mi je pa zanimivo, kako imamo ljudje različne izzive v življenju. Jaz nisem sposoben “najti”, on ni sposoben “zadržati”. Fant 30+ let drugače, pa otroka ima. In ni edini. Poznam pa še par več ali manj podobnih primerov.

Ok zadnjih par je precej off topic tako da nima smisla odgovarjat. Očitno sem tudi malo čudaški in staromoden glede teh stvari, ampak meni je še vedno dosti lepše v živo spoznavat (kljub tremi in vsemu kar spada zraven) kot pa preko neta. Čeprav je v teh korona časih to še toliko težje. Pa še introvert sem, kar še toliko bolj zmanjša možnosti srečanj. Ampak kot moje ime pravi sem večni optimist 🙂
Odgovorov je dosti in glede dostih stvari ni pravilnega odgovora, Je odvisno od osebe do osebe. Primer 2 šefic tu 😉 Ena pravi fb absolutno ja, druga pa pravi ne ne.

Svaka čast tistemu ki je vse to prebral in hvala še enkrat za vaš čas. Res cenim vsak nasvet in res ste mi že dosti pomagali do sedaj.
In seveda vsakega nadaljnega komentarja bom vesel 🙂

Srečno!

Zgolj ameriška kultura “Playerev” se obsesivno ukvarja s tem ali bo danes zvečer eno dobil ali ne?

Za približno normalno osebnost je to dokaj nepomembna stvar. Ne gre ne za prisilo, ne obsesijo.
Gre za interes.

In če ta interes dejansko obstaja, potem se najde tudi ustrezno pot.. se učiš sproti na svoji nesamozavesti 🙂

Da se lepijo tudi na “lepe”, šminkerje, rockerje in ostale.. je pa prednost.

Najlepši odhodi v “life” so bii z dvema prijateljema.
Skoraj filmsko se je velik del deklet lepil na visokega in lepega, manekenskega na levi strani.. moj drugi prijatelj je imel pa to “srečo”, da so se nanj vedno lepili čudni ljudje in dekleta. Če je prišel berač, je vedno ogovoril njega.. ne nas preostalih.
Stoječ na sredini si tako vedno prišel v stik s kolikor toliko realnmi osebami, ki jih ni vleklo ne v eno, ne v drugo stran.

Če sem se znašel v masi ljudi (zabava, konferenca..) brez omenjenih dveh sošolcev, prijateljev.. sam se pač moral znajti sam.
Da se pa za nekoga bolj zanimajo, posebej, če je lep in urejen (za neko dotično okolje), ja pa prej prednost. Pojava jih morda pritegne, ne bodo pa ostale brez vsebine.. in če je ta vsebina različna od tega, kar pričakujejo (ponavadi je).. imate več kot dovolj časa za opazovanje, kot navezvovanje stikov na nevpadljiv način – itak se zanimajo za lepotana (na levi).. ali smotanega (na desni).

Vendar tudi brez obeh “Wingmanov” so se ženske vedno zanimale zame. Povečini sicer tega nisem opazil (so mi drugi povedali – še najbolj opazijo to: druge ženske).
Osebn me zanima vsebina pogovora ali pač je zanimiva, nekaj kar me pritegne.. in niti najmanjšega procesa možgan ne prepuščam temu ali se nekdo “zanima” zame.
Milenijci temu pravimo: demiseksualec ali celo sapioseksualec.. ampak to je bolj stvar novejših milenijcev, ki itak vse poimenujejo, popredalčkajo.. dokaj napačno in neznanstveno.
Radi imajo poimenovanja (label), ne toliko korektnost le teh ali smiselnost pravzaprav.

Vsa poanta je v tem, da ne greš ven iskat bodočega partnerja.. temveč greš spoznati zanimive ljudi.. in če je tisti večer najbolj zanimiv sogovornik spola, ki te ne privlači.. nič hudega.. gotovo ima širši krog sebi podobnih ljudi.

Naša selektivnost pa seveda ni vezana zgolj na spol.. saj tudi v primeru, ko si heteroseksualen moški, dejansko več žensk zavrneš, kot jih “sprejmeš”.
Dejstvo življenja.
In prav tako storijo tudi hetero dekleta, ni jim kar vsak fant zanimiv.

De omnibus disputandum..

Glej, ti dam nekaj dobrih moških nasvetov.

Žensko oz. bom rekel kar potencialno partnerko, lahko spoznaš kjerkoli, tudi na kakšnem neobičajnem mestu. Na daleč se izogibaj kakšnih ona-on portalov in niti ne pomisli, da bi vplačal kakšno članarino, ker boš samo ob denar, ženska pa ti najbrš niti ne bo odpisala. Ti portali so poden od podna. Za spoznavanje imaš več šanse, na kakšnem družabnem omrežju. Facebook je med tvojimi vrstniki še zmeraj najbolj popularno omrežje.

Čeprav imaš na fb ogromno izbire in je potreben samo klik, je na fb vse težje kot nekje na 4 oči. Ženske dnevno sprejemajo na stotine sporočil in prošenj s strani potrebnih tipov… nekateri niso zmožni niti osnovne komunikacije. Ženskam to dopizdi, zato ne pričakuj preveč. Velika verjetnost je, da boš doživel ignoranco. Če boš pošiljal prošnje za prijateljstvo, se lepo na vljuden način predstavi in povej, da bi jo rad spoznal, ker **** (dokončaj stavek). Tudi če potrdi tvojo prošnjo, to še nič ne pomeni… lahko da rabi publiko za lajke. Ne vem, kako zgledaš, ampak tudi če si privlačen, ne računaj, da se bo razgovorila in jo boš takoj lahko povabil ven. Potrebno je imeti pravo strategijo, ker ženske ne boš kar tako dobil na pijačo… ne pozabi, da se zanjo poteguje še 10 njenih fb prijateljev.

‘Če boš punci zanimiv, bo s tabo čvekala na FB in ti prej ali slej nakazala, da jo kam povabi, da jo prosi za cifro, da bi se rada dobila s tabo … za razbrat, ali ji je, ne rabiš biti Einstein. Če ti par dni ne odgovori na sporočilo, je NE zanimaš. Če moraš vedno ti prvi kaj napisati, je NE zanimaš. Če moraš vleči odgovore iz nje in ničesar ne pove sama od sebe, je NE zanimaš. Če pa s tabo čveka cel večer in ne ponikne vmes za par ur, jo pa zanimaš …’

bravo punca!!! ena redkih k je dojela za kva gre na tem fbju.  in ravno kle je moj ključni problem pri tipih z neta. vsiljujejo se mi ker sem jim všeč samo kot babnica ker mam pač lep videz in to je vsa umetnost. v resnici jih pa ne zanimam in to čutim.  tipi na fbju pisanja punce iz kle gor od katere sem ravnokar kopirala zapis ne razumejo. sploh ne vejo kva bi rada od njih. pa potem še razložim pa še ne razumejo. njim je to čist tuje, ne dojamejo za kva gre.  jasno de če ženska ne komunicira s tipom, nič ne vpraša, se ne zanima zanj, de jo tip ne zanima. tipom pa to sploh ni jasno!!

jz se bom s to temo še zlo intenzivno ukvarjala ker mam problem širše narave in sicer psihološke narave in sicer problem aneksioznosti pri vzpostavljanju razmerij z moškimi nasploh sej na randije sploh ne hodim tud ko me kdo kam povabi odklonim. pa tud kako vabijo? de si s tipom frendica šele par ur on pa te sprašuje če greš z njim na kavo. halo??? sej se sploh ne poznamo in kle ni nobene logike in res ne vem zakva bi šla jz na kavo s tipom samo zato de bi bil on zadovoljen. to sem nrdila lani ko sem se dubla s tipom s fbja zato de ne bi izpadla prasica k nikomur ne da šans za spoznavanje pa mi je blo na konc prekleto žal de sem sploh šla sej ni blo želje z moje strani, samo on je hotu.  in če tega ni nimata tip in ženska kej počet skupaj. in to je vsa umetnost.

jz sem pač sama nrdila napako ker sem hotla rešit problem tipov s fbja, zato sem jih dodajala brez zanimanja zanje de so bli oni zadovoljni de so me lahko sledili naprej. nisem pa hotla met nobene komunikacije z njimi, se razume.

pa mi je blo po dolgotrajnem tem početju jasno de tipa za katerga bi mela zanimanje takoj , ni, ker tak tip ne obstaja.  zato.

skratka kr neki vse skupaj. v bistvu čakam na strokovno pomoč mam jo na dveh koncih pa bom delala na sebi de bom spet dobila veselje se dobivat s tipi in de ne bom s tem obremenjena. sicer nastane eno veliko sranje po domače povedano.

pač, lahko bi šla ven z njimi brez interesa samo psihološko je to potem čist mim ker fizično sem prisotna, psihično pa komaj čakam pol de tisti nesrečni drink mine in de grem lahko domov. in to je to.

 

 

 

Delno imate prav, delno pa se motite. Nekatere ženske fb uporabljajo samo za objavljanje lastnih slik in nabiranje lajkov. Sem že kdaj ženski poslal sporočilo, ker sem potreboval kakšno informacijo ali pa je ona kaj spraševala (nobenega flirtanja v sporočilih), ogovorila pa mi je šele čez nekaj dni. Zraven je tudi pripisala, da ni pogosto aktivna. Ne vem zakaj bi sicer toliko čakala za neko nezapeljivo sporočilo.

Tudi ni realno pričakovati, da bo ženska sama dajala pobudo za pogovor, sama nekjaj nakazovala itd. Če bi temu bilo tako bi te tudi sama poiskala in dodala med prijatelje. Pa se mi to še ni zgodilo. Breme spoznavanja je na začetku zmeraj na moškem… moški mora “drezati” v žensko, ženska pa samo ustrezno odreagira, bodisi z zanimanjem bodisi z zavrnitvijo.

Čudno vam je, če vas tip pozna par ur in vas vabi na pijačo? Vam je to čudno, ker je vabilo podano preko interneta ali vam je nasplošno čudno? Če v živo naletiš na simpatično žensko, je normalno oz. pričakovano da boš z njo navezal stik in jo čim prej povabil ven. Kako bi sicer ženska vedela, da se moški zanima zanjo? In kako bi moški drugače ženski pokazal, da ga zanima? In če se to počne v živo, zakaj je preko fb to nesprejemljivo početi?

 

Daj Štepni Vuk in ostali. Malo se umirite. Ne odkrivate nič novega kar ni znano že 1000 let. Vaš narcisizem je že kar malo moteč. A lahko uživam v lepih temah?

New Report

Close