Najdi forum

potreba po….

CIAO!! Že spet sem jst! Ej folk eno vprašanje za vse, ki se dr……: ali vas je že kdaj zagrabila tako velika želja, da bi se dr….. kjerkoli, kadarkoli? Če ja, kje in zakaj? Moram povedati, da se mi je to že enkrat zgodilo in sicer v šoli med poukom in potem si mislite, kaj storiti. Če uganete, kaj je bilo prvo kar sem storil, ko sem prišel domov!!!

Se je tudi že zgodilo ja, da me je prijelo kje kar tako, ampak se moraš malo pobrzdat in počakati na pravi trenutek.

Živio !
Meni se tudi kar pogosto dogaja, da bi si jo,kar tam, na “licu mesta”, pobožala.
Sicer pa je vse odvisno od kraja, kjer te zagrabi, a ne ? Tako sem si jo zadnjič kar v pisarni, pod mizo, v času malice. Prišlo mi je hitro,močno, prava eksplozija.
Prstki so delali kot za stavo, muca se je topila, jaz v 9-ih nebesih. Dobro da ni
nihče mimo prišel. Užijte vsako sek.!

klara…ko sem prebral tvoj odgovor je tudi mene takoj prijelo…prav tako v pisarni…še sreča za papirnate brisače

Klara, kako pa veš da ni nobeden mimo šel, sicer pa, kdo bi pa šel MIMO 🙂

Draga Klara, kar vznemirila si me s svojim opisom, kaj so delali tvoji prstki z muco. Tudi jaz sem užival ob branju in ob predstavi, kako to izgleda.

Tudi meni v službi dostikrat zapaše kot Klari, ampak grem na stranišče, tam me ne more nihče presenetiti in uživam, super je.

Kje pa je tisto stranišče?

mene pa zanima ka je pri vas zenskah isto da si jo vecinoma use bozate,tak kot mi ”moški”’

ja mene ful velikrat zagrab da bi jo pobožala, še posebi, ko se pogovarjam s kakšnim blazno srčkanim tipom… ah!
v šoli tega valda ne morm nardit, pa ne zarad prfokse, ampak ker sedi folk okol mene…:)
zato pa me je moja bajta doživela že povsod – od moje postelje, ki je največkrat imela priložnost uživat, do kopalnice, kuhinje, dnevne sobe…
pa še zdele me ful rajca, ko prebiram odgovore na tvoje vprašanje…

uživi še naprej:))

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close