Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Družinska medicina Potenje (samo pod pazduhami)!

Potenje (samo pod pazduhami)!

Že kar nekaj časa me muči tale problemček, ki je v bistvu kar velik problem. Nekaj časa sem ga poizkušal zaustavljat z raznimi deodoranti pa ni kaj dosti veliko pomagalo. Ne razumem tega kako se lahko jaz potim, ko pa mi sploh ni vroče? Kje bi tukaj lahko bil pravi razlog? Slišal sem da obstajajo določene variante za preprečevanje tega problema.Najbolj se mi zdi primerna tista, kjer ti z injekcijo omrtvijo “žleze” za nekaj let. Se da o tem izvedet kaj več?

Hvala!

Lep pozdrav!

Alex

Poskušajte uporabiti antitranspirant, sredstvo, ki ne samo dezodorira, temveč do neke mere zmanjšuje potenje. Dobite ga v drogerijah. Potite se verjetno zato, ker ste nervozni.

Prosim, povejte kako ime tega sredstva. Ali je uporabno tudi za noge?

Ta trenutek se spomnim le na Secret, brezbarvni je krasen, ker ne pušča na temnih oblačilih belih madežev. je pa teh preparatov več, od različnih proizvajalcev, povprašajte v drogeriji. Za noge se dobi preparat Lidera, vendar mislim, da le nevtralizira naprijeten vonj.

Ali mogoče Old Spice – Active Zone vsebuje antitranspirant? Če ne bi vas prosil da mi enega priporočate….

Hvala!

Alex

Da, to je antitranspitant! Vsaj reklama je takšna, osebno z njim nimam izkušenj.

New Report

Close