Najdi forum

No, če bi o globini spraševala iz istih razlogov, kot si jih ti navajala…bi ti dala prav. Vendar sprašujem bolj iz razloga zbiranja informacij in potrjevanja nekaterih mojih domnev (ko poslušam govorjenja o potopih na 100 ali več metrih si nisem čisto na jasnem). Sama niti nimam še namena na kakšne posebne globine, saj mi je ljubše potapljanja v globinah,ki jih obvladam. Predvsem pa me sedaj zabava opazovanej vsega živega (trenutno študiram različne vrste rib:))….za enkrat me niti ruševine ladij ne prevzamejo preveč, čeprav so ti potopi zelo cenjeni. Vendar upam, da bom kdaj tako izkušena, da si ogledam kakšno….potem pa si bom lahko sama ustvarila svoj odnos. Tako je tudi z globino.:)

V Tivoliju obišči trgovino Norik sub, imajo tudi svoj potapljaški klub (začel je, žal pokojni, Tomo Vrhovec, če ti to ime kaj pove…..). Dobro svetujejo, niso predragi, se spoznajo, povprašaj…

V Portorožu tudi izvajamo potapljaške tečaje preko celega leta. Več o nas in naših tečaj potapljanja si lahko preberete na naši spletni strani http://www.nemo-divers.si. Organiziramo tudi velikokrat potapljanje v Egiptu in drugih čudovitih lokacijah.

Pa kva odpirate teme izpred 8-ih let? verjetn od 2001 do 2009 že dobila kakšen info al kaj??!!

pozdravljeni

če se kdo najde ki se je na korziki ukvarjal s podvodnim ribolovom bi prosil za nekaj informacij kater ribe so tam užitne ali so iste kot v jadranu,kako je z karto za lovlenje z podvodno puško

hvala komurkoli za info.

New Report

Close