Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost Postopek IUI

Postopek IUI

kraljica

meni so obakrat precistili semena.

lp denci

Mislim, da seme prečistijo zato, da ne bi imela ob IUI materničnih krčev. Meni so prečistili seme.

Meni so baje prečistili, pa vseeno samo enkrat nisem imela močnih krčev.

pozdravljene

ne razumem, kaksne krce lahko imas, ce ti ne precistijo seme?
kaj maternica ima krce, ce ti ne precistijo semen, ali kako?
prosim, ce mi lahko to kdo obrazlozi, in kdaj naj bi se zaceli ti maternicni krci.

LPdenci

Meni ni noben zdravnik še rekel, da so možni kakšni krči tako ali pa drugače. Jaz sem prvič tu prebrala, da naj bi bili krči od neprečiščenega semena,v kar pa malo dvomim, zato sem tudi napisala, da sem kljub prečiščenemu semenu imela ponavadi krče. Predvidevam, da krči niso odvisni od semena, niti od posameznice (ker jih nisem imela vedno), znajo biti pa kar hudi.

Ali imate ve tudi ponavadi krče? A je katera vprašala kdaj kakšnega zdravnika za pojasnilo?

nana 428, ja jaz sem imela tretji dan po inseminaciji rahle krce pri maternici, toda kot si ti tudi ze napisala, da dvomis da je to zaradi nepreciscenih semen. jaz pa sem tudi to prvic prebrala tu na tej strani in nikoli nisem nobenega zdravnika vprasala zakaj naj bi do teh krcev prislo, ker jih imam sama, toda ne tako mocne, kot si ti opisala pa da pri tebi so dokaj dosti boleci krci.

lp denci

punce me pa zanima se nekaj in sem vas pozabila vprasat.
kaj se vam tudi po inseminaciji isti dan po parih urah, nekaj semenske tekocine izlije nazaj?
kaj je to normalno, da ti pritece nekaj semenske tekocine nazaj?

lp denci

živijo! ZANIMA ME KAKO POTEKA IUI? GREŠ TAKOJ PO POSTOPKU DOMOV? JE TREBA NATO POČIVATI? LP

pozdravljeni…imela sem že dva postopka iui..prvi je bil žal negativen.Drugi postopek sem imela 6.1. Zanima me kdaj je primerno da opravim test nosečnosti? hvala in lep pozdrav

Je se katera v letu 2018 v postopku IUI??

Živijo!
Jaz sem ravno danes začela z Gonal f injekcijami. Prvič IUI.

New Report

Close