Najdi forum

Pozdravljena Lena!
Očitno je ta tema zanimiva, bolj kot bi si kdo mislil, če gledam število obiskov, a ne? Morda bomo pa le dobili poseben forum za tovrstne teme. Očitno nas je kar nekaj, ki se zanimamo tudi še zakaj drugega, kot za realnost, ki je zdaj in je tu.
Želim ti lep dan! Urša

Pozdravljena Urša.
Po dolgem času sem danes spet šla pogledat malo sem. Ja, res bi bilo krasno, če bi dobili kakšen poseben forum za tovrstne stvari. Sicer pa je odprta nova zanimiva debata o nenavadnih doživljajih – zanimivo. Tomažek – nam boš pomagal pri novem formumu?
Lep pozdrav in lep dan tudi tebi Urša.

Ups! Opravičujem se Primožu, ker sem ga prekrstila v Tomažka.

re:edi
Predsvsem ,če nekaj ne moreš razumeti to še ne pomeni da ne obstaja.Nadvse racionalen vzrok za obstoj večnega življenja pa je ponovna združitev duha z svojim izvorom.Dokaz zato je tudi v materialnem svetu to je zakon o ohranitvi energije.Vendar pa gre tu za duhovni svet ,ki je povsem nekaj drugega kot materialni svet.
Vendar pa tudi v materialnem svetu najdemo sledi ,ki nam pomagajo da pridemo do ustreznih zaključkov .Na primer tako imenovana temna energija je lahko pokazatelj “duha”ki se je razširi ob velikem poku in ki je prisoten v vsaki materialni stvari.
Da to doumeš pa ni potrebna vera ampak le pogled na čudesa in lepoto narave .
Precej jasno je namreč ,da brez prisotnosti zgoraj onenjenega “duha”ni možna racionalna evolucija.
“duh”je bil raztrosen po vsem vesolju zato da so se pričele ločevati pozitivne in negativne sile iz katerih je vse ustvarjeno. Tako se je nered začel spreminjati v red(kar je eden osnovnih zakonov narave).
Iz vsega povedanega se lahko približamo odgovoru na vprašanje :zakaj obstajamo,zakaj obstaja vesolje in vse kar je nad njim?Ta odgovor pa je podan v prvem odstavku!

Kazo

Edi .Človek se loči od muhe po tem ,da ima zavest.

Kazo

Vse velike reči so povsem preproste. Težko pa jih je povedati tako preprosto in vsem razumljivo, kot je to zapisano zgoraj.

Lep pozdrav

Lena imaš mogoče email? da kakšno rečema na to temo

Bravo 🙂

New Report

Close