Najdi forum

Lena!

Oglasi se kaj na našem forumu!LP

http://www.myfreehost.com/vrata22/te/svetduhovnosti3.htm

Za kakšna ogledala naj bi šlo, ne vem. Kolikor so mene poučili, so ogledala velik vir negativnega sevanja, torej škodljiva. Zato jih imamo v hiši le na hodniku, kopalnici, v spalnici pa ga ponoči pokrivam s pregrinjalom. Tako nam je svetoval isti gospod, kot za folije. On jih je iz svoje hiše celo odstranil, razen enega majhnega, ki je v omari. Moram pa priznat, da ko smo ogledalo začela v spalnici pokrivat, je nekaj težav (zdravstvenih) izginilo. Nekajkrat sem pozabila pokriti, pa lahko povem, da sem se zbudila z glavobolom, katerim sem podvržena.

Morda pa gre za kaka drugačna “ogledala”?
Lp Urša

Ne, mislim, da je nasa Zemlja precej uspel eksperiment. Veliko se kadi in poka, vedno se dogaja kaj zanimivega, nemirnega, katastrofalnega, hkrati pa zivljenje za zdaj zmaguje – tesna zmaga za las, kot v vseh napetih zgodbah. Mislim, da je to prava zabava za obiskovalce tega botanicnega vrta. Ce pa smo kaj posebnega, pa ne vem.

Preberi knjigo “Potovanje duš”, če je še nisi, vse kar v njej piše je res, je pa tudi res, da je v njej opisan samo majhen del vzporednega sveta, kjer živijo duše. Jaz ne verjamem v posmrtno življenje, zame je dejstvo, lahko se pogovarjam z dušami, v astralnih potovanjih raziskujem ta svet predvsem zato, da bi poznal smisel našega življenja na tem svetu, da bi ga kar najbolje izkoristil. Pogovori z dušami niso nič posebno zahtevnega in če imaš veliko željo, boš to lahko dosegla. Pripravljam svoje strani, kjer bom odgovarjal tudi na taka vprašanja, kot so tvoja.

oj, sam tudi jaz videl temo, na slowwweniji in pridem sem in tukaj Urban že spiše…

ok, pa poglejmo Lejla jaz sem s tabo, prisegam pa na strokovnost in zato te spodbujam v branju knjig o tej tematiki.

nadaljuj in usmeri se v iskanje podobnih ljudi, tako najbolje razširiš svoje znanje.

A.

Moj prijatelj pozna gospoda, ki preuci skico stanovanja ali stanovanje samo ter svetuje, kam se da dolocene plosce. Te stanejo 15.000. Meni je odsvetoval cimprejsnjo odselitev, ker bi potrebovala prevec plosc za blokado.

Pocutim se cisto dobro, bi bila pa zelo vesela vecjega stanovanja. Ce ga ima kdo odvec, mi ga naj prosim odstopi. Hvala.

Urban – na “nenavadno.com” in tudi na tvojih straneh sem že bila, večrat, tudi midva sva že enkrat kontaktirala in to si že verjetno iz stila mojega pisanja ugotovil. Imam pa težave priti na vaš forum, saj imam težave z angleščino in ga vedno nekje pobiksam. Bom pa še poskušala.

Rudi! Mislim da sem končno naletela na zelo sorodno dušo. Vse te stvari se me globoko dotaknejo. Potovanje duš sem prebrala že pred meseci. pa tudi Pogovor z nebesi, Pogovori z Bogom, Življenje po življenju, Aktivno stran neskončnosti, Kolo življenja, Učbenik življenja in sploh se ne spominjam vseh naslovov…… Mislim, da je bilo kakšnih 30 knjig s tovrstno vsebino. Trenutno spet beren Carlosa Castanedo in iščem, iščem. Komaj čakaj na tvoj forum.

Urša, ne vem točno, za kakšna ogledala gre, bom pa preverila in ti sporočila, ko bom imela odgovor.
Kar se ostalih ogledal tiče pa sem sama tudi že slišala, da delujejo zelo negativno in opazila eno zanimivo stvar. Odkar sem sanjala očetovo smrt in so se mi sanje na žalost izkazale za resnične, enostavno ne prenesem ogledala v spalnici. Že več kot šest mesecev se ponoči obračam na drugo stran, saj me pogled v ogledalo zmrazi in v meni prebuja grozljive občutke, kakor da bi bilo v njem nekaj kar je krivo, da me preganjajo moraste sanje. Toda do sedaj ga enostavno še nisem pokrila, bom pa to definitivno storila danes. Je pa to ogledalo v spalnici žal edino malo večje in ga zato ne morem vreči iz stanovanja. Sama uporabljam ene druge vrste zaščito in mi zelo pomaga, saj imam občutek, da mnogo laže diham in tudi bolj zaščiteno se počutim, kar pa je zelo pomembno, tvoja lastna vera, da nekaj deluje. Že precej časa nosim Atlantidski obesek, mama pa prstan. Tudi ona pravi, da ji zelo pomaga.

Obeski, zapestnice, talismani… vse je v psihi!

Saj to trdim tudi sama, v take stvari je pač treba verjeti, če želiš, da ti pomagajo. Preden sem si nabavila Atlantidski obesek me je vedno dušilo. V prsih sem imela občutek, da me nekaj stiska in zelo težko sem dihala. Če je bilo to od psihične bolečine zaradi smrti očeta, ali je bilo kaj drugega ne vem. Dejstvo je, da od časa, ko ta obesek nosim, teh težav nimam. Pravzaprav imam eno drugo. Ne vem, če so mi zrastla pljuča, se izčistila, ali kaj – to se šalim – enostavno imam občutek, da dobim toliko zraka, da ga je polno telo in celo nekako oster je ali čist, ni navadno dihanje, kakršnega sem bila navajena prej. Pa zdaj sploh ni pomembno, če je to psiha, pomembno je, da verjamem in mi pomaga. Pozdrav.

Ž
Kar se tiče prilagajanja, saj ravno to vam dopovedujem: v sposobnosti prilagajanja je razlika med nami in našimi predniki, torej je to napredek, izboljšava. Če se ne bi prilagodili, bi izumrli.

a res? razlika med nami in našimi predniki je v sposobnosti prilagajanja? ne bi rekel da smo oglede tega kaj sposobnejši. Menim cel oda so se naši predniki srečevali z veliko večjimi izzivi kot seda jmi. Kar se tiče preživettja človeške vrste pa ne ugibajmo prehitro… smo ena izmed najmlajših vrst, pa nam že slabo kaže…

Točno to! Psiha! To je ključ!
Saj na drugi strani tudi ravno psiha (brez talismanov, obeskov itd.) pripelje do bolezni in tudi do smrti. Saj že psihiatrija priznava, da če človek verjame (pa sploh ni bistveno s kakšno ali čigavo pomočjo) v ozdravljenje, lahko človek izboljša zdravje ali pa si ga popolnoma povrne. Takrat eni govorijo o čudežnih ozdravitvah, drugi pač o golem slučaju. Dejstvo pa je, da je mentalnost velika pogonska sila, ki rezultira z dobrim ali slabim, odvisno kako jo uporablja posameznik (lahko tudi množice – politika, diktature).
Povedano drugače: nekateri športniki nastopajo z raznimi igračkami, ki jim lahko rečete maskota, igračka za srečo ali pa lahko tudi talisman. Toda kar tako reči, da neka “stvarčica” pomaga ali ne, je samo subjektivno mišljenje posameznika, ki ima somišljenike. Ali pa obratno. Mislim, da pa je osnovno to, da če v nekaj verjameš ti pomaga.
Nekje sem prebrala tole: misel je najmočnejše orožje na svetu. Je še kdo, takšnega mišljenja?

Ž
No, veste, če pri današnji naseljenosti in odvisnosti ne bi človeštvo spremenilo miselnih vzorcev (se prilagodilo), bi gotovo že sodili med izumrle vrste, vsem našim genom navkljub. Tako pa raste med ljudmi (čeprav počasi) strpnost in toleranca, vedno bolj se človeštvo zaveda pomembnosti sožitja in harmonije, pa če je to vam všeč ali pa ne. Kajti kaj bi bilo, če bi vsak norec danes lahko krojil usodo planeta. In takih norcev je bilo v zgodovini veliko, torej bi jih po zakonu verjetnosti moralo biti tudi sedaj zadosti. To pomeni, da se je globalno spremenilo obnašanje in to, spoštovani prijatelji je napredek in nova vrednost v razvoju.
P

Gotovo Urša. Tudi sama mislim tako. Misli, ki jih pošiljamo v vesolje, so resna stvar in človek mora zelo paziti, kakšne misli nosi v glavi in kaj pošilja naokrog.

Že pred več leti, naju je z možem, gospa, s katero smo v prijateljskih stikih, naučila določenih stvari, ki sigurno “špilajo”. Samo nekaj jih bom navedla:

– Na “sovražnika” (se pravi človeka, ki ti želi slabo) ne glej kot na sovražnika, ker
ravno to pričakuje, saj je sovraštvo njegova hrana. Če od tebe, od katerega
pričakuje povračilni udarec, dobi dobroto, ost njegovega sovraštva otopi.
– Človeku, za katerega veš ali slutiš, da ti slabo želi, pošiljaj pozitivne misli.
– Nikomur ne smeš želeti hudega, ker se ti (lahko v drugi obliki) vrne kot
bumerang.
Seveda, lahko na to samo zamahnete z roko. Jaz pa vem, da to deluje. Od začetka je bolj težko, potem se pa nekako vzgojiš v tem duhu.

Samo toliko, da ne bom predolga, po svoji stari navadi.
Lp Urša

Razumem obe plati, Marjana in Gabriela. Kaj pa je tocna resnica, pa je tisto relativno, morda niti ne tisto vmes. Gotovo so izumrle tudi perspektivne vrste zaradi okoliscin. V naravi ni samo pocasnih sprememb, ki bi jim lahko sledila genetska prilagajanja, ampak so tudi (pre)hitre.

Zal pa se ne morem strinjati, da na Zemlji med ljudmi raste strpnost in toleranca ali da se veca harmonija. Ne vem, koliko ste kaj potovali, Gabriel, toda vecina sveta, vecina ljudi je se vedno lacnih, nimajo osnovnih zivljenjskih stvari, so bolni, pa nimajo zdravstvene oskrbe, nimajo strehe nad glavo in se vec – lepsi svet jih ne mara, ce pripotujejo sem.

Da smo preziveli, je bila do zdaj “kriva” nasa visoka sposobnost reprodukcije in to, da je do 19. stoletja bila rodnost zensk zelo visoka, v rodnem obdobju skorajda ni bilo leta, ko zenska ne bi bila noseca. S padcem natalitete, ko je postalo rojevanje tudi nadzorovano in odlocitev starsev, pa se je zvisalo prezivetje. Se v prvi svetovni vojni je vec vojakov umrlo zaradi bolezni (in v vsaki vojni do te) kot zaradi krogel ali drugega orozja.

Imamo pa vedno bolj prefinjena in mocna orozja, se vedno obstajajo tako nizkotne stvari kot so bojni plini, in zal ideologija, ekstremizmi in fanatizmi se niso izumrli.

Pomotoma sem napisala, da mi je odsvetoval. Se opravicujem – svetovano mi je bilo, naj poberem svoje stvari in se odselim, ce mi je zdravje drago… tako pa zdaj tu iz dneva v dan zivim, izpostavljena kdove kaksnim vse zarcenjem.

Morda pa bi pomagalo, ce bi ogledalo prestavili na strop spalnice? 🙂

Vsekakor mislim, da ga dajte za nekaj casa ven iz sobe, ce vam je neprijetno.

Ogledalo na strop bi dal voayeur, kar pa mislim, da Lena ni!
Ali imaš ti, Irena, kakšne “čudne” razloge z ogledali na stropu?
Ne vem, samo vprašam!

Točno tako! Močnejšega orožja kot je psiha ni na svetu. In tega nobena ogledala, obeski, ipd. ne bodo spremenili – kajti vsa delujejo na osnovi avtosugestije in avtohipnoze.

No, tudi sam imam nek pristop do vsega – ogledate si ga lahko na spletnih straneh:

http://come.to/komunike

–> poglejte pod gumb motivacija

Lep pozdrav vsem na forumu :-))

New Report

Close