Najdi forum

tipična reakcija ženske (ki je seveda oh in sploh), ki zelo malo seksa, bi se reklo skoraj nič.

flooooo flooooo kje si floooooo….saj si mi všeeeečččč…ne vse tako resno vzet:)

Če že imamo predal za hmofobe, bi očitno rabili tudi enga za tiste ki se jim j* za pedre in vse ostalo zraven. Da bo tudi floating imela svoj predala, da en bo mogla samo zmerjat drugih.

In dodajam, zakaj bi morali geji kaj priznavat komurkoli? Koga se pa to tiče? Torej če so geji naj bodo tiho in živijo tako kot vsi drugi. In bo vse vredu.

ampak flo potem paše v tistega, ki jim je mar in ne tistega, ki se jim jebucka. :)))
kaj je pravzaprav narobe s tem, da je človeku mar za sočloveka?

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Ne, flo sodi v tistega ki jim ni mar za nikogar. Ki je strpna samo da njej nihče nič noče. Če ti je mar za sočloveka to ni isto. Tako kot zadnjič pred trgovino zagledam našo vrlo profesorico, sociologinjo, sam izvir odnosov do sočloveka, kako iz vreče potegne flašo vina za berače pred trgovino. In ona je profesorica sociologije! Taka, strpna.

In flo, če je mama naredila punci tako štalo, je to zato ker je mami mar za hčer! Razumeš ti to? Bojim se da ne.

če ti je mar za ljudi, še ne pomeni, da morajo živeti življenje po naših normah… in to je daleč od tega, da nam ni mar za nikogar.

lahko, da je mami mar za hči, lahko da ne more sprejeti njene drugačnosti. in tu, ji jaz sploh ne bi sodila … lahko pa, da jo je samo sram, kaj bodo drugi rekli.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Kakšen pa bi bil svet brez norm. Že zdaj je štala.

Mami pač punci želi da nekaj naredi v življenju, saj mati je tud morala, da je tamala sploh prišla na svet.

No, ja, ti si politik.

Kakšen pa bi bil svet brez norm. Že zdaj je štala.

Mami pač punci želi da nekaj naredi v življenju, saj mati je tud morala, da je tamala sploh prišla na svet.[/quote]

štala je, ker vsak misli, da veljajo samo njegove norme.

aha, torej ‘nekaj narediti v življenju’ je imeti otroka? pa saj to ga ima lahko tudi brez tega, da se poroči. ali misliš, da to ne gre, a? 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

namesto argumentov, spet vrednotiš mene. bv.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Poanta je v tem da ti važno le razvrednotit argumente drugega. Tudi če je mamo samo sram, je dovolj. Ni treba da je mama “profesorica”, kot si ti. Mar ji je, pa še sram jo je. Ok? Vse to v nasprotju z nekom brez sramu in brez skrbi za druge.

Če želiš v tem videt argument, ga bpš morda našla. Ker argument ni pest, ki jo lahko vsak vidi.

seveda je sram argument. pač za tistega, ki jim je več vredno, kar rečejo sosedi, kot pa to ali je njegov otrok dejansko srečen in je lahko tisto, kar čuti. tu verjetno tebi zmanja tolerance razumevanja. vidiš samo tisto stran, ki je tebi blizu.

ampak ti moraš spet meni lepit nalepke. ne gre drugače?

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

štala je, ker vsak misli, da veljajo samo njegove norme.

aha, torej ‘nekaj narediti v življenju’ je imeti otroka? pa saj to ga ima lahko tudi brez tega, da se poroči. ali misliš, da to ne gre, a? :)[/quote]

poveži skupaj, prosim…štala,otroci,posvojitev,geji,…

Mislim,da ni večje točke smisla življenja (globalo za človeštvo) kot pa ustvariti novo življenje.
Seveda gre brez poroke,ampak z dva moška nista dovolj za rojstvo ali dve ženski.

Saj ti si rtudi mama, kaj res ne privoščiš svojemu otroku mamo in očeta?

Kje meni zmanjka tolerance, če odobravam da se mati vtika v hčer? Kar se pa tiče skrbi drugih ljudi za srečo nekoga drugega, no, to je pa res notorna laž, da ti povem naravnost. Sam menim, da mi je mar za druge, pa si ne bi nikoli drznil reči da mi je njihova sreča pomembna, ker takega vpliva pa nimam.
Ampak nekateri so tako pofarbani da so prepričani da se svetijo vsem.

no, pa saj v svojem niku sam/a pišeš o bitkah norm. torej?
pa še ti malo poglej koliko štale je pri hetero parih, otrocih, alkoholu, k*rbanj*, ločitvah… tako da, štale kolikor hočeš.

jaz osebno tudi ne podpiram posvojitve otrok homo parom… sem pa definitivno za to, da se uredi zakonsko, da so homo pari, ki imajo otroka enakovredni, kot hetero pari.

o smislu življenja ne bom tule…

seveda privoščim mojemu otroku mamo in očeta. in tudi želim si, da bi bili moji otroci hetero… če pa bi morala dajati na tehtnico, kaj mi je več vredno: to kar rečejo sosedi ali kaj čuti moj otrok, pa mislim, da bi se odločila za srečo svojega otroka. vsaj mislim tako, vedeti pa zagotovo ne morem.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

nikjer nisem napisala, da lahko vplivam na srečo drugih, temveč le to, da mi je pomembna sreča mojih otrok (se mi pač zdi normalno, da je staršu to pomembno. seveda sklepam iz sebe). in če tebi ni pomembna sreča tvojih otrok … tu pa jaz nimam kaj.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Vam pa rata vsako temo na tem forumu zavozit v pm

Potem ni razlika med tvojim in mojim okoljem v tem, da jaz živim v neinformiranem svetu, kot ga ti imenuješ, ti pa v informiranem. V moji okolici osebno poznam najmanj 2 geja, ki to že vrsto let javno priznavata, in nimata zaradi tega v okolici nobenih problemov. Poleg tega smo v osnovni šoli imeli učitelja, ki je pravtako že takrat javno priznaval, da je gej, imel svoje življenje in bil zelo priznan defektolog in učitelj. Nihče ga zaradi spolne usmerjenosti ni podcenjeval, kvečjemu je bil zelo cenjen zaradi svojega poklicnega dela tako med učenci kot tudi med učitelji.

Ne vem, kje ti živiš, da živiš v homofobni družbi.

Tukaj si pa malo nasprotuješ, japkica. Nasprotuješ posvojitvam? Kaj pa dve ženski, od katerih je šla ena v tujino in se dala oploditi, druga pa je njena partnerka? Ta druga prav tako skrbi za otroka svoje partnerke, zakaj si ne zasluži tudi tega, da otroka uradno posvoji? Če bi imela tista ženska, ki se je šla oplodit v tujino in je rodila otroka, moškega partnerja, bi lahko on njenega otroka brez problema posvojil.

Kar pa se tiče tvojih otrok: bi sinu ali hčeri rekla: OK, saj te sprejemam, ampak sem pa proti, da bi ti s svojim partnerjem oz. partnerko lahko posvojil/a otroka? Kakšno je torej to tvoje sprejemanje? Tretjinsko? Polovično? Tričetrtinsko?

Če bi bilo njeni mami res mar zanjo, bi ji povedala, da je to ok in ji stala ob strani… Tako pa ta mama hoče, da hči živi kot želi ona… V bistvu mama nje ne sprejme takšne kot je… In to naj bi bila brezpogojna starševska ljubezen? Da zahtevaš od otroka, da živi točno tako kot želiš ti…?
tadej, očitno ti marsikaj ne razumeš….

******************* flo ********************* [img]http://shrani.si/f/2/12B/5r2DR1v/ezgifcom-resize.gif[/img]

New Report

Close