Najdi forum

ponedeljkovo poročilo o teži

Zivjo!

V 2 mesecih sem shujšala 5 kg, predvsem z drugačno prehrano (zelenjava in sadje) in s kolesarjenjem in tekom. Vendar že 2 tedna teža stoji (celo za 0.5 kg sem za vikend zredila). Ma sem ful nesrečna in motivacija pada.
LP
Sara

To, da teža dva tedna stoji in je šlo celo malo gor, ni nič hudega, če se le nisi pregrešila pri hrani. Meni se je dogajalo, da po tri tedne tudi deset dek ni šlo dol. Potem pa….puf….tri kilce manj. Joj kako sem skakala od veselja.
No, tehtala sem približno 84 kg, potem uspela po porodu spraviti na 75. Zopet je šlo gor.Ko sem zopet prišla na 80, sem se prijela v roke in spravila na 65.No, 15 kilogramov dol spraviti tudi ni tako enostavno. Za to sem potrebovala približno pol leta. Lepo počasi. Na začetku se ni nikamor premaknilo, posebno pod 70 ni in ni hotelo iti.
Bistvo je tudi v tem, da se uživa veliko tekočine. Če spijem tri litre vode dnevno, mi uspe brez dodatne diete spraviti dol do 3 kg. Ampak ne morem toliko piti, vsaj dolgoročno ne.
Rada bi shujšala še 5 kilogramov in potem mislim, da bi bila zadovoljna in zelo čedna:))))).

SARA

ne obupaj. Prve 4 kg izgubiš hitro, potem pa je težje. Tudi če teža stoji 14 dni, ni nič hudega. Vztrajaj in rezultat zagotovo pride. Pa javi se v ponedeljek.

Se vam lahko pridružim?V PAR MESECIH SEM SE ZREDILA 15KG.Tri mesece pazim na prehrano,le telovadim ne.To moram popraviti,ker vem,da se sama sebi izgovarjam.No,shujšala sem 7 kg,še 10 se jih moram znebiti.

Seveda se nam lahko pridružiš. Torej – da se popljuvam. Danes imam točno toliko, kot prejšnji ponedeljek – nisme bila prav nič pridna. In ostale?

Pol kile manj kot prejšnji teden. Ampat se ne sekiram, ker grem naslednji teden na dopust in zdaj zaradi preddopustniškega razpoloženja ne pazim preveč kaj jem. Na dopustu bom uživala, ko pridem nazaj pa spet dieta.

Tudi jaz imam isto težo kot prejšnji ponedeljek. Pa se tako fino počutim. Mogoče pa sem se končno sprijaznila s svojo prekomerno težo.

En kilogram manj kot prejšnji ponedeljek. Sem zadovoljna.

65.1 kg, pravzaprav ne vem koliko sem tehtala prejšnji teden. Za naslednjega bom pa zagotovo!

78,60!! Bomo videli kako bo šlo dol….

0,5 kg manj.

Naslednji ponedeljek in se naslednji me ne bo, sem 14 dni na morju, upam, da bo slo kaj dol! 🙂

Lep pozdrav, uzivajte..

Super ideja punce – vedno pozabim koliko sem tehtala “enkrat prej”.
Če pa bo tule zapisano bom pa vedela – torej že ene tri mesece, pa danes zjutraj tudi celih
52 kg.

Res pa je da nimam tako natančne tehtnice, da bi vedela za pol kg.

Se pa slišimo naslednji ponedeljek!
Čao!

Dobro jutro.A ste vsi na dopustu?Tehtnica je pokazala 77.80,torej 1 kg manj kot prejšnji ponedeljek.

New Report

Close