Najdi forum

Pozdravljeni.

Potrebujem pomoč, nasvet. Mogoče se bom malo razpisala, upam da ne preveč.

Skratka imam 26 let. Točne teže ne želim navesti 15-20 kg preveč. Že dolgo si želim shujšati, vendar mi ne uspeva. Veliko na to temo sem že prebrala, samo se mi zdi da še vedno nimam dovolj znanja.

Spomladi sem se celo prijavila v fit akademijo, če poznate. Odtelovadila cel mesec prehrano prilagodila, kilaža pa je ostala enaka, adijo motivacija…

Moj vsakdan: vsak dan grem na sprehod 30min-1h, veliko se gibam zunaj, to je to. Glede prehrane: redno zajtrkujem (kosmiči z mlekom, jogurtom, kruh z namazom, salamo, jajca, včasih kakšna hrenovka…) potem imam v službi malico, ki jo nosim s sabo, tam nimamo možnosti priprave obroka (sadje, jogurti, kosmiči, tuna, solata, kakšna žemljica). Potem doma kosilo. Živim še s starši, živimo bolj skromno oz. ne zapravljamo veliko za hrano… mama je kuharica v šoli in skoraj vedno kaj prinese domov. Ponavadi jem to kar prinese, včasih tudi za večerjo. Lahko bi naštevala v nedolgled… riž, meso, tudi ocvrto, vse mogoče na žlico… Večkrat se pojavi tudi kakšno pecivo, cmoki, šmorn, pica… Potem mi zvečer no tudi čez dan zapaše kaj sladkega… to je moja šibka točka sploh čokolada. Na splošno rada dobro jem, se pravi, če mi je neka stvar dobra zmažem poln krožnik, če ni pa toliko, da nisem lačna.

No danes me je, ko sem stopila na tehtnico skoraj vrglo na rit… take številke še nisem videla. Rada bi shujšala, naredila nekaj zase… ma ne vem kaj naj, kako naj,…

Pozdrav

Lahko ti dam nasvet, tudi sama rada dober jem, zato sem marsikaj poskusila, prva stvar odreci se vseh pijač razen  vode, za vedno. Privadis se in kile bodo sle dol, druga, vso hrano konzumiraj v roku osmih ur. Ostali čas post. Ne bos lacna in seveda zmanjšaj porcije, vse to za vedno. To ni dieta,temvec način življenja.  Torej po 18 uri ne vec jest. Poskusi, kaj te kosta

Pozdravljena,

Strinjam se s predhodnico. Vsega skupaj je preveč hrane.

Poskusi s prekinitvenim postom. Tudi sama sem poskusila. Sicer komaj 1 teden, vendar bom vztrajala. Jem med 11.00 in 17.00. Po tej uri nič več.

New Report

Close