Najdi forum

Pozdravljeni,

prosim za pomoč oz. nasvet kje v Ljubljani ali v Domžalah je resnično dober psihoterapevt.

Partner ima velike težave z odvisnostjo od alkohola (lansko leto je bil na zdravljenju, večkrat naredil recidiv, trenutno abstinira) in psihične težave: depresija (trenutno v zelo močni obliki), tesnobnost, pomanjkanje samospoštovanja, OKM, … V Ljubljani obiskuje psihiatrinju, vendar mu ta ne pomaga, razen da mu predpisuje tablete (antidepresive, …).

Po mojem mnenju potrebuje dobrega psihoterapevta, kateremu se bo lahko zaupal in mu bo le ta znal svetovat, pomagat in ga vzpodbudit.

Sama mu stojim ob strani, ga bodrim, vzpodbujam.. vendar tudi meni zmanjkuje potrpljenja kljub temu da se zavedam, da gre za bolezen. Prav tako nimam zadosti izkušenj, niti šoli, da bi vedela pravilno svetovat.

Imava tudi sinka, starega 2,5let, za katerega se bojim, da bo prevzel očetove vzorce.

Vesela bi bila kakršnega koli nasveta.. vam bom iz srca hvaležna.

Lepo pozdravljeni!

Z vami se popolnoma strinjam. Vaš partner je vse skupaj razvil kot posledico nečesa…kar je potrebno raziskati in predelati vzrok/izvor težave. Sama imam zelo dobre izkušnje glede svojega poklica. Lahko me kontaktirate.

Hvala in vse dobro vam želim;

Barbara Sarić, psihoterapevtka
[email protected]
041 535 555

New Report

Close