Najdi forum

pomivalni stroj

Midva imava Candyja starega 1,5 let in sva zelo zadovoljna.

Predno smo kupili pomivalni stroj, sem poklicala par serviserjev , ki so dejali:” Za pranje perila je zakon Gorenje, za pranje posode pa Candy.
Pred 7 leti smo oba kupili nova, zadnja modela in do danes delata kot urci. Zato verjamem, da mi serviserji niso lagali.

Pri nas smo zamenjali tri pralne stroje, pomivalni stroj, hladilnik, hladilno skrinjo in pečico od Gorenja. Bili so stalni problemi. Ne tako pomembni, ampak bili so. Kot na primer gume, tesnila, črpalke, motorji, ležaji, programatorji, stikala itd.
Ostali uporabniki Gorenja pravijo, da je to normalno. Toda zakaj sedaj pri tej opremi, ki jo imamo od Elektroluxa, Boscha, Candya, Whirpoola, predvsem Whirpool se nam je priljubil. Sedaj ni nič več drugega kot uporaba in čiščenje.
Mislim, da tisti ki so zadovoljni z Gorenjem niso še preiskusili drugega, pa tako mislijo, da imajo kvalitetno belo tehniko.

Pa še to ! Predvsem račun za elektriko imamo sedaj precej nižji.

Jaz priporočam pomivalni stroj od Whirpoola z katerim smo zelo zelo zadovoljni ali pa dražji model od Boosha.

Tudi mi imamo BOSH Logyx. Je tih in odlično pomije posodo. Pa še varčen je. Toplo priporočamo.

LP

Ne vem kakšen Candyjev stroj ima. Moj pere super.

Sredstvo za lesk je namenjeno samo posodi, ne stroju. Za vzdrževanje stroja se dobijo posebna sredstva ( v DM-u, ne spomnim se imena), ki odstranijo kalk.
Dala si mi idejo – tudi jaz bom poskusila brez dodajanja sredstva za lesk. Mogoče se kozarci ne bodo tako lesketali, bo pa – kot praviš – manj kemije.

Lep pozdrav,
Lenja

Pri nas je vse od Gorenja, kvari se ne in dela odlično. Kaj pa vem, teta je nabavila Bochev pomivalni stroj, pa že od začetka nekaj štrajka. Ni samo tuje dobro in domače slabo.

Nina

New Report

Close