Najdi forum

Pomen sanj (ko sanjaš bivšo/bivšega)

Me zanima to tvoje razmisljanje a mas kak mail?

Nisi edina, take so vse.[/quote]

Ne take nismo Vse!

ka bi to pomenl, sanjala sm bivšega ki sma bla skupi pred 4-rimi leti bla sma skupi 4 mesce mal man.
sanjala pa sem da smo bli uzuni v enem diskacu in da smo bli z kolegi js pa sm mela fanta in ( tako kot ga mam zdj v resnici ) use se je dogajal tko v zivo bli smo tm pa smo se menl biusi me je skos gledu in pol je prsla ena kolegica do mene in me oprasala * pa ja mas ti fanta !* pa sm ji nazaj rekla da ga mam zaka nism samska jooooooj * pol so usi stali sli nekam in je on ostu z mano pa sma se objemala in sm mu dala rokoo pod majco na trrebuh in obcutla njegove misice in pol sm se zbudlla te sanje so ble tk ko da bi blo resničn. in tega biušega sem ze sanjala večkrat da sva bila nazaj skupaj ali da je on hotu bit nazaj z mano.
bi mi lahk nekak pomagal?


Sodeč po pisanju si še mladoletna?

Sanje imajo nek simboličen pomen, najboljs si je pogledat kaksno dobro knjigo na to temo, jaz sem zadnjic bral Sanje kaj ste?, sem jo vze v knjiznici in mi je precej vec jasn zdej. ali pa kaksno drugo, ampak ta se mi je zdela res dobra, avtor pa mislim da je Borut Pust, terapevt

živjo imam vprašanje večkrat se mi sanja o bivšem fantu in vedno ga samo na hiter vidim v sanjah tako da se vedno zbudim žalostna ker se mi je spet prikazal v sanjah a v resnici ga nikakor nemorem prebolet ali mi lahko kdo pomaga kako naj ga prebolim ali pozabim v sanjah vedno ko imam take sanje se zbudim zelo žalostna

A veste, jaz nobene nisem sposoben pozabiti. Čustveno prebolevanje je dolgotrajen proces.

drug drugega programiramo

New Report

Close