Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Seksologija – želiva si spolnosti Pomanjkanje spolnih odnosov

Pomanjkanje spolnih odnosov

Pozdravljeni

Soočam se z pomanjkanjem spolnih odnosov v partnerski zvezi ,in to je zame postalo že moteče do te mere,da sem se znašla na razpotju in nezadovoljstvom. Nisva stara in niti ne rosno mlada oba 40 plus ter živiva sama oz.nisva kar se tega tiče okupirana starša .Z partnerjem imava drugače dober odnos in je ljubeč ter pozoren na več načinov,le strast in intimnost je v zatonu .Razumela bi,če bi bile v ozadju zdravstvene težave ,ampak niso drugače bi vedela .Namignila sem mu že,da je to zame premalokrat saj je spolnost del odnosa,ki je povezan tudi z čustvi in bližino dveh,ki se ljubita .Ne želim pa nanj pritiskat in se mu ponujat na različne načine saj se meni zdi osebno to malo poniževalno,če je sam otopel oz.nima interesa .Hodi nikamor tako,da bi se s katero dobival telefona ne skriva ,zato mi je to čudno .Vem,da nismo vsi enaki in potrebe posameznikov so različne ,tudi jaz nisem vedno razpoložena ampak 2 ali 3 krat na mesec je zame premalo.Sem ženska,ki skrbi za svoj videz in urejenost ter osebno higieno ,po videzu sem dovolj privlačna tudi obremenjujem ga ne, ali zapostavljam.Nisva niti veliko let skupaj ,dobri dve leti in na zacetku ni bil to nek problem ,zdaj  pa vedno bolj opažam to pomanjkanje,ki me spravlja v nezadovoljstvo .Da bi si iskala nek nadomestek oz.ljubimca zato,da bi se počutila zaželjeno potem raje odidem iz tega odnosa prej ,ker vse to bi bilo pesek v oči še manj zadovoljstva ali sreče.Vem,da bo tudi pogovor neizbežen vprašanje ,če bo sploh učinkovit ? Spolnost je pač moja prioriteta,hkrati pa se zavedam,da ne gre izsilit stvari .Ne vem niti kako se naj lotim te teme ,ker me to počasi furstrira in oddaljuje od njega .

Objava čaka odobritev

New Report

Close