Najdi forum

Upam, da bo ga. Breda vse odgovore pokazala možu, ne samo Jonsonovega, kjer svetuje, naj ji pomaga mož…

Ker ženska tipično prelaga odgovornost na moža:
-on bi kar naprej sexal
-on nič ne dela(predvidevam, da niti ne zna pravilno)
-on je kriv, da je utrujena
-on napačno misli, da si ga ona ne želi
-on je ne razume
-njemu ni veliko do otrok
-red v domu ga ne zanima
.
.
.
Treba je najprej pogledat sebe.

Sem že dva krat pojasnil, da si vzela preveč dobesedno in preveč resno, kar pomeni da nisem mislil v takšen smislu, kot si ti razlagala, da NAJ bi mislil.

Ti pa še vedno ponavljaš eno in isto. Zakaj sploh pišeš o meni? Sem jaz pomemben?

Sem razložil, da se motiš glede pomena napisanega in ne vem zakaj ne verjameš?

Tvoji sklepi so napačni, žal mi je.

Tak scenarij je zelo pomanjkljiv, ker ne vključuje možnosti večernega glavobola :-)))

Tak scenarij je zelo pomanjkljiv, ker ne vključuje možnosti večernega glavobola :-)))[/quote]
:))))
resno – tako ne funkcionira, funkcionira pa v tem, da če bi pomagal oz. opravil svoje dolžnosti kot član družine, bi bila manj utrujena, predvsem pa bi lahko cenila in spoštovala moškega, ki mu tudi ni vseeno za to, kako živi družina, ki z skrbjo in delom pokaže, koliko mu žena in otroci pomenijo in prispeva svoj delež k temu, da se imajo lepo. To pa funkcionira pri meni, ne pa zaležani ded na kavču. Seveda je potem utrujena še toliko bolj, vendar je fizična utrujenost v malem procentu, veliko bolj je utrujena od njega, kako bi pa lahko čutila poželenje?

Mogoče je tako izpadlo, kot da bi pisala o tebi, Jonson. V resnici sta ti bila namenjena prva dva stavka.

Vse ostalo pa zgolj razmišljanje o zadevi.

mala*,
sem napisala že prej, da bi tudi mož moral imet neke zadolžitve, ker je to njegov dom, njegova družina, njegovi otroci. Pomagat ženi ali opravit svoje delo doma sta dva različna pojma.

Sicer pa se mi zdi, da Breda38 kar dobro ve, kaj je na stvari. Je povedala več kot dovolj z zadnjim stavkom v uvodnem sporočilu.

Na tista dva sem tud odgovarjal.

Ničesar ga ne obtožujem, Mirella, meni je samo žal,da nama ne uspe bolj pogosto sexsati. Sicer se imava zelo rada.

Hvala pa vsem ostalim.

Breda

Malo ste zašli v medsebojne besedne vojne kar pa menim,da ni bilo ravno na temo,ki jo je podala ga.Breda38 v prvem postu,se mi zdi,da ste nekateri malo pametovali,glede na to,da ste se oglašali najbrž večinoma tisti,ki imate te zadeve doma”pošlihtane” malo ste si dali duška in ga.Bredo,ki je tako ali tako v zadregi prosila le za mnenja ali kako naj reši svoj problem,kar teptali s svojimi “rešitvami”,naj pri sebi razčisti,ali da se z deljennjem dela ne bi moglo rešit pri njeni težavi ali zelo zelo malo ali pa nič.Se mi zdi,da ji niste kaj dosti pomagali,da bi lahko sodili oziroma,da nekomu lahko pomagaš moraš tudi slišat še drugo stran torej njenega moža,ker pa tole tuki ni možno,bi jo bilo treba povprašat še kaj bolj konkretnega o njunem odnosu,torej kaj ji on pomaga ali kako živijo ko so skupaj doma ,kaj počnejo ali kako tratijo skupen čas,in morda sam njun odnos,njune pogovore,ali imata skupen jezik ali ne,nekje se je pri njima pričela krhat vez že v preteklosti,to kar opisuje ga.Breda ni prišlo čez noč in tudi nekaterih stvari očitno ni opazila že prej ker kot navaja,sta oba bila kar precej zaposlena z vsakodnevnimi obveznostmi,kar pa je med drugim najbrž pripeljalo do odtujenosti.
Torej moje mnenje je, vsekakor bi bilo treba prvo z možem razčistit določene zadeve besedno in počasi stvar po stvar in tudi sproti reševat majhne kakor velike težave,ko se bosta oba strinjala s prenekaterimi rešitvami,torej ko bosta našla skupen imenovalec za eno zadevo jo poskusila prakticirat se lotita druge in tako naprej,kdaj bo vključevalo problema sex pa je vajina odločitev ali bo to prvo kar bosta rešila ali pa nekje vmes…..veliko sreče ga.Breda in lep pozdrav!!!!!!!!!!!

naty32naty http://www.rtvslo.si/profil/naty32naty

Ničesar ga ne obtožujem, Mirella, meni je samo žal,da nama ne uspe bolj pogosto sexsati. Sicer se imava zelo rada.

Hvala pa vsem ostalim.

Breda[/quote]

Žal ti je? Torej nekaj ukreni, saj on je za, le ti ne.
Sex z ljubljeno osebo sprošča in osrečuje in spanec je slajši.
Saj to veš, a ne?
Sicer pa težava ni v pomanjkanju sexa ampak v izogibanju le tega, menda zaradi tvoje preutrujenosti. Kaj se v bistvu skriva v tem izgovoru?

Če ga pri tebi ne dobi, se lahko zgodi da ga bo iskal drugje ….. niso vse utrujene ….

lp

Tako je in za to je zenska sama kriva povem iz lastnih izkusenj 😉

Da, res je!
Zakaj ogromno družin gre narazen? Ravno zaradi tega!

Ko njega ne bo doma, bos imela ves božji čas za počitek, vendar te to ne bo prav nič spočilo.

Kakor sem prebral v nekem odgovoru…Ko se njemu zalušta..prepusti se. In spočila se boš kot še nikoli do sedaj! 😉

New Report

Close