Najdi forum

Jože, takega iščem, ki zna nekaj skuhati. Jaz sem odkuhala svoje.

Sam ne najdem take, ki je že odhuhala
mulo.

Sladkor šparam. Sem iz šparovnih krajev. Vendar je trikrat zamahniti z vrečko sladkorja nad marmelado, ki se kuha, tudi za mene premalo.

Meni pa zadosti pove dogodek, ki se je nekaj časa nazaj zgodil tu na forumih. Sicer ne na temu, pa vendar…. dekle je rodilo in bilo dobilo poporodno depresijo. Na forumih je izrekla stvari glede svojega otroka, zaradi katerih so jo nekateri popljuvali. Dekle je nekaj dni za tem naredilo samomor. Morda je res niso potisnili čez rob rpav ljudje s foruma, vendar bi jo kakšna topla beseda morda le ohrabrila, da bi depreseijo premagala.

Več toplih besed, hrabrenja, bodrenja… Kot to storijo dobri trenerji. Ljudje velikokrat sami poznamo pot, ki nas bo izkopala iz dna, morda jo zastirajo le težki oblaki, ki jih lahko odpihnemo s toplo sapo.

Marmelada mora vsebovati sladkor, a ne!?!
Mogoče namesto treh zamahov nad loncem, daš polovično recept navodilo.
-;))

Btw; Madonca, tut men se je nasmejalo, da ga “srečam” enga, ki ga šporhet uspešno vabi.-;)))

Jože, tudi mule ne kuham več.

Kako naj pomagam drugim, če še sebi ne morem?

Tumpika, čas je za stilsko preobrazbo.
Saj ni treba veliko. Samo prva črka pri tebi moti.
T spremeni v L.
Srečno!

Madonca, si me takoj pogruntal! Sn zaj lepša?

Nate pa imajo moški hiter vpliv.

Ne pišem dolgo na tem forumu, samo berem vas.
Včasih sem veliko pisala, pa sem nehala, ko sem brala, da nekateri nobene stvari ali dogodka ne jemljejo resno. Sicer pa vsak izraža svoje osebno mnenje in prepričanje, sodbe so tu odveč.
Se beremo.

Andi

Biserka, če pa sem res tumpika, haha. Noben moški v resnici nima vpliva na moje življenje. A ti nepoznaš šale?
LP

:-))
Pravijo, da poskusiti ni greh.
Ampak:
kar je res, je res.
Boljše je, da ostaneš pri starem.
:-))

Poznam šalo, tumpika in lumpika, samo včasih ta znak pozabim dodat 🙂

New Report

Close