Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Alternativa Terapevtski potenciali konoplje Pomagajte prosim,zverinske bolečine-konoplja

Pomagajte prosim,zverinske bolečine-konoplja

Konopljino olje v DMju ga dobiš, 1veliko žlico zjutraj na prazen želodec, hraniti ga moraš v hladilniku in ne smeš ga segrevat. To je to, redno vsak dan in čez čas naj bi se poznalo, ni kakšnih stranskih učinkov.
[/quote]

Ta ni ta prav.
Pravo se dobi iz kanade, ker je tam legalno. Jemlje se po kapljicah, nekaj ml košta tam od 400 do 500 evrov. Tako vsak mesec.


Jp, cuker je cuker, bel , rjav, kakršenkoli, ki ga možgani nujno potrebujejo za svoje delovanje.

Sicer pa dokler niste bolni in ste le hipohondri in si sami določate bolezni, je za verjet , da vam vse pomaga, od tvoje neumne diete, pa do konpolje. Ko so pa resne zdravstvene težave je pa tako, kot zgoraj piše, ne pomaga, samo denar stran meče za konopljine kapljice.
[/quote]

Glede cukra: če za zajtrk poješ: suhe fige, sušeno sadje, ga možgani dobijo popolnoma dovolj. tudi dekstroza koneckoncev. ni pa treba še rja, beli ali kak drugi v kristalih in kockah, prahu tlačit v karkoli za zajtrk, da bodo “možgani ” imeli gorivo. ja?

Meni so diagnozo postavili pred leti strokovnjaki- revmatologi, tudi terapijo – kaj težiš torej?

Konopljino olje v DMju ga dobiš, 1veliko žlico zjutraj na prazen želodec, hraniti ga moraš v hladilniku in ne smeš ga segrevat. To je to, redno vsak dan in čez čas naj bi se poznalo, ni kakšnih stranskih učinkov.
[/quote]

Že večkrat napisala olje iz industrijske konoplje je iz semen, polno amino kislin, dobro za na solato. Smola (kapljice, kjer je smola raztopljena v olju, lahko tudi olivnem, kar si lahko narediš doma) pa je iz cvetov in ima visok odstotek CBD. Torej primerjava ali zamenjava ni v redu. Zdravi ali pa bolje pripravi telo, da se samo zdravi je CBD. Torej smola z visokim odstotkom CBD (in ne THC, ki ga je industrijski konoplji 0,2%).

Že večkrat napisala olje iz industrijske konoplje je iz semen, polno amino kislin, dobro za na solato. Smola (kapljice, kjer je smola raztopljena v olju, lahko tudi olivnem, kar si lahko narediš doma) pa je iz cvetov in ima visok odstotek CBD. Torej primerjava ali zamenjava ni v redu. Zdravi ali pa bolje pripravi telo, da se samo zdravi je CBD. Torej smola z visokim odstotkom CBD (in ne THC, ki ga je industrijski konoplji 0,2%).
[/quote]

Koliko stane deset ml?

Koliko stane deset ml?
[/quote]

česa? Pa saj veš, da se ne sme delat za nobenga reklame (ne toliko kot eni pišejo in na veliko pretiravajo). Poguglaj, Res ni čudno, da pišete, da ne pomaga, če pijete olje.

česa? Pa saj veš, da se ne sme delat za nobenga reklame (ne toliko kot eni pišejo in na veliko pretiravajo). Poguglaj, Res ni čudno, da pišete, da ne pomaga, če pijete olje.
[/quote]

Samo ceno napiši, ne proizv. ali dobavitelja, nič drugega.
To bo tudi okvir za tiste s težkimi boleznimi.

Samo ceno napiši, ne proizv. ali dobavitelja, nič drugega.
To bo tudi okvir za tiste s težkimi boleznimi.
[/quote]
Glej imaš moj mail, tam se lahko pogovarjava na široko in na dolgo.


Po tem kar kažete vedno in povsod v današnjem času, ni videt, da bi ga možgani dobili dovolj. 🙂
[/quote]

Polarni, prosim daj pojdi raje na Politični čvek- ti gre tista tematika bolj od prstov. Pa verjetno imaš preveč cukra v sebi, ga možgani niso uspeli posrkati – verjetno jih pa ni dovolj, da bi ga….


Bo menda krivo, ker ne kupujem konoljinih kapljic, ki pozdarvijo vse tegobe, sicer bi vam v neumnosti konkuriral. 🙂
[/quote]

Ali si imel hude alergije, da si jemal pol leta zdravila proti alergiji, si imel migrene, da si od bolečine bruhal? Nisi, no potem pa se ne vtikaj v nekaj, kar ne poznaš. Imaš pač srečo in bodi vesel zanjo.

Teta je enkrat kupila to smolo in je dala za njo tristo evrov. Je pomagalo ni potrebovala več tablet proti bolečinam.

Je pa pred tem kupila, kar se prodaja po internetu za nekaj deset evrov pa ni nič pomagalo.

S kopljinim kapljicam se tega ne da odpravit, razen če je vse v glavi, tako da ne zavajat ljudi, da trošijo denar v nič. In vedno preglasite tiste, ki lepo napišejo, da so že nasankali s tem in metali denar stran. To jenako kot tist peresen in podobne reči, ki pomagajo le tistim, ki težav nimajo, ampak le kapric v neumni betici.
[/quote]

Ravno včeraj sem se pogovarjala s prijateljem, ki je preživel hudo nesrečo, s težko poškodovano hrbtenico. Preživel je te bolečine edinole s thc oljem, ki si ga je naročal iz Kanade, kjer so pa legalne.
Veliko uporabnikov pa jih naredi samih.
Ljudem z različnimi tegobami pomagajo, dajejo jih tudi otrokom, ne le odraslim v hudi agoniji, da vsaj nekoliko olajšajo njihov dan.
So ljudje, ki ne morejo ne živeti, ne umreti.

To je komaj za pol meseca, če je izredno hudo. Kaj ji je bilo in po kolikem času se ji je stanje popravilo? Me zanima osebno.

bolimevse,
Pri tvojih težavah, lahko konoplja zelo pomaga. Ker smo ljudje individum, nekaterim pomaga terapija z cannabis concentrate oil, kratica, cco z visoko vsebnostjo thc ali cbd. Lahko kupite na trgu legalno cbd smolo, samo morate vedeti, da večina smol je napravljena brez dekarboksilacije. To pomeni, da dobite cbda v kislinski obliki. Kar ne daje enakega učinka kot dekarboksilirana smola, ki ima aktivni kananinoid cbd. In aktivni kananinoid cbd deluje protivnetno itd. Terapija se izvaja z napravljenimi kapsulami, ki vsebujejo aktivne kanabinoide in sestavine, ki sčitijo kanabinoide pred razgradnjo v jetrih. Sestavine v kapsulah so točno enake in tako veš koliko kanabinoidov zaužiješ vsakič. Na kg telesne teže je dnevni vnos THC ali CBD kanabinoida od 4 – 9mg. Količina vnosa kanabinoidov varira, odvisno katero bolezensko stanje hočemo pomagat.

Primer, 75kg težka oseba, bolezen; rak ali neznosne bolečine potrebuje 675mg kanabinoida THC ali CBD dnevno zaužiti za zdravljenje.
Če se bo na forumu odprl podforum o konoplji, boste tam dobili vse informacije kako si pomagat z konopljo.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Sem že pisala, da sem imela stalne težave z bolečinami po telesu. Najhuje so me bolele rame, roke, pojavljali so se krči v nogah… Po pitju ZEO prahu je konec z bolečinami. Pa sploh ni drago, okoli 16 evrov je. Eno škatlo imam za pomoje 2-3 mesece, jemljem pa le okoli 1-2 žlički vsak večer. Moralo bi se ga piti zjutraj, ampak imam ene tablete, ki jih vzamem zjutraj, prah pa uniči delovanje tablet in moraš potem to jemati v razmahu 4 ur. Upam, da sem komu s svojo izkušnjo pomagala.

Ksterega kupis, a tistega s Kopaonika?

Danes ob 17:30 bo na tv VAŠ KANAL ponovitev oddaje glede konoplje. Mogoče tam najdete kakšen odgovor na vprašanje.
lp

Ne vem, če tole še prebereš…mi prosim pošlješ svoj mail? na [email protected] hvala

New Report

Close