Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Alternativa Terapevtski potenciali konoplje Pomagajte prosim,zverinske bolečine-konoplja

Pomagajte prosim,zverinske bolečine-konoplja

Pomagala ti bo konopljina smola z visoko vrednostjo CBD, legalna s certifikati kakovosti, ta je avstrijska . Ponavadi kupujejo 30 %, al pa 18 % smolo. Olje in kapljice in alkoholna raztopina ni zate, mogoce bi te drazilo in nic pomagalo.

http://www.naravni.si/prehranska-dopolnila/cbd-olje-konopljina-smola.html

ok še enkrat za vse mone ki še niso dojele EU zakonodaje.

lahko kupite smolo, lahko kupije liste za čaj, lahko kupite cvetni nektar,olje, semena, vlakna,proteine, sadni slatkor,cvetove………..vse lahko kupite od mercatoejev, konopljarn, specializiranih štecun.

AMPAK VSE TO JE OD INDUSTRIJSKE – JEDILNE KONOPLJE!!!!!!!! TA NIMA DOVOLJ THCJA!!!!!

Byhempy cbd kapljice jemljem že en čas, pomagajo uravnavati mejni krvni tlak, stres, umirjajo alergije, dermatoze.
Na kratek rok, oz po zaužitju ne čutim nobenih sprememb, težave so se pričele izboljševati po mesecu dni jemanja.
Proti bolečinam ne delujejo tako kot analgetiki, vzameš in čez pol ure neha bolet.
So pa kapljice oz. učinkovine konoplje gotovo koristne za telo, imunski sistem in blažijo vnetja.
Torej ti si najprej uredi ustrezno protibolečinsko terapijo pri svojem revmatologu, potem pa začni jemati še CBD kapljice.

ta potem

18% CBD KONOPLJINA SMOLA, Medihemp, 12 ml
184,90 €

dam denar,če pomaga

Se pridružujem temu, kar je napisala behempy. Po mojih izkušnjah imajo CBD kapljice odličen vpliv na imunski sistem, ne delujejo pa proti bolečinam.
So pa te kapljice dokaj “švohotne”, za močnejši (morda tudi hitrejši, ne vem) učinek mora biti smola (se pravi ne 4 ali 5 %, temveč vsaj tam 20 ali 30%).

V revmatologiji greš čez postopek predno dobiš biološka….Moraš biti brez hepatitisov, prikritih TBH, AIDS-a, en kup skritih bolezni in stanj.

Jaz sem šel skozi postopek in sedaj sem na bioloških…kot nov, prerojen.
Ena velika hvala dr. Bitežniku da je vztrajal z menoj!!

Imam pa tudi sorodnico, ki ima borelijo in ob hudih bolecinah jemlje cbd smolo in pravi, da brez tega ne gre vec, ker ji protibolecinske tablete ne pomagajo.

trgovci vedo, da vam thc ne smejo prodajati, zato pa cbd dvigujejo v višave.

a se vprašate, zakaj so te zadeve tqko drage, če pa vam hočejo trgovci dobro in vsem dostopno zdravje? pa ne mi zdaj da gre za redko zadevo, tega raste pri nas , sploh v prekmurju, kot koprive.

po 200€ devate za dva pljunka razredčene smole, z rastline, s katero v prekmurju ne vedo kaj naj po obiranju semen, toliko je tistega šrota. Ah dajte no.

30% je mešana še z…, bistvo je 100%, ki vsebije do 40% CBD. Če mi napišeš mail, ti napišem še kaj več.

S tvojimi bolečinami se ne morem poistovetiti, lahko le povem lastne izkušnje…občasno imam hude migrene in zobobole (vnetja dlesni in sluznice v ustih). Tukaj ne pomaga nobena tableta, včasih me naknadno zaradi tablete še hudo boli želodec. No in moja rešitev je, da pokadim en đoint. Pritisk v glavi izgine s prvim dimom. Kolikor vem je prava smola na črnem trgu draga kot hudič – mislim da 700 eur za eno injekcijsko brizgo (tako se namreč hrani smola – ni za špikanje;), kar je zame absolutno preveč, vse ostale rešitve pa se mi zdijo bolj za lase privlečene. Poskusi najprej z enim đointom. malo težje bo to, če nisi kadilka, je pa prava smola definitivno boljša opcija, ker se ne kadi in ima več zdravilnih učinkovin.

Še enkrat napišem zdravi CBD IN NE THC, zato zdravi smola industrijske konoplje in lajša veliko simptomov bolezni. Alergije, astme, bolečine, putiko, vnetja, tudi raka. Ravno sedaj zdravimo našo psičko, ki ima rakov tumor in po predvidevanju veterinarke ima še 14 dni življenja. No upam, da več, ker je živahna in veliko je, skratka zdravimo jo 4x dnevno dvojno dozo. Smole se ne da predozirati.
Pa še to ne mešati vsepovprek – listi-čaj za pomiritev in boljši spanec, olje – semena – za solato, smola pa je iz cvetov in tu ne sme biti nič drugega. jemljite pa le smolo – 100%, ki ima od 30-40% CBD, smola v olju je raztopljena, to lahko naredite tudi sami doma.

no pa še to 30EUR je 1 gram, to je za cca 1 mesec, čiste smole..

A ti ne razumeš, da protibolečinske tablete uničujejo želodčno sluznico – delajo čire, mikro in makro krvavitve, rane na želodcu? SPloh protibolečniske, kot so steroidni antirevmatiki.

Avtorica, žal to kar je v prosti prodaji, industrijska konoplja, je bolj balažev žegen. zaradi dosti manjše vsebnosti učinkovine , saj vsebuje le od 0,3-1,5% THC ja.. Indijska pa10% in še več… Ne moreš pa pokompenzirat z zviševanjem 5kratnika doze navadne, ker bodo stranski učinki…..

Smola indijske je edinola učinkovita – tega pa pri nas zaenkrat v prosti prodaji še ni :)))))

predpisovanje smole indijske konoplje na zdravniški recept – to je/bo učinkovito.

ne piši neumnosti, raje beri kaj je CBD in kako zdravi. Indijska (marihuana) je za joint in ja industrijska (hemp) ima 0,2%THC, ki je psihotropen. Proti bolečini ne rabiš THC ampak CBD. Ni stranskih učinkov, kot pri kemiji – tabletah in se ne moreš predozirati.

Nobenih…nabavite si smolo…

Imam zverinske bolečine po celem telesu od revme,od protibolečinskih tablet imam uničeno sluznico žge ko vrag.
Zdaj je na spletu konoplja v kapsulah,je pa več povezav ,prosim,če se kdo v to razume mi naj svetuje katere bi pomagale ,tu je nekaj povezav,katere naj kupim?
https://be-hempy.si/cbd-kapsule-iz-konopljinih-vrsickov/2?gclid=CPjmsZW75s8CFRE6Gwod7-UFkg

http://www.medex.si/shop/konoplja-kapsule/
http://www.prvalekarna.com/izdelki/alphacbd-kapsule%5B/quote%5D

Tole zelo hvalijo po forumu. Čimmanj bolečin in srečno

http://www.zdravo.si/rastlina-za-revmatoidni-artritis.html

Pozdravljeni
Prvo bi rada pohvalila tako dober forum kot je. Tudi sama sem tu dobila dosti informaci glede zdravljenja raka.
Moja mama je zbolela za rakom zadnika, in rakse je nato razširil na maternico in po trebušni votlini. Mama je bila stara 61 let. Na samem začetku je dobilaobsevanje in nato še kemo terapijo, ker pa je njeno telo oziroma njen prejšne bolezni, slabokrnost pa kemoterapije ni prenesla in je prejela le 3 x.
Zdravniki na Unkološkem so mi povedali, da nimam dosti izbire in da njeno zdravje se bo vsaki dan poslabšalo. Na tem forumu sem našla dosti informaci in začela dajati mami konopljine svečke. Po 6 mesecih nimamo več metastaz, kri se je popravila, mama normalno živi. in to zahvaljujoč KONOPLJINI SMOLI seveda pravi. Saj smo imeli dobavitelja, ki nam je svetoval in pomagal. Dobila pa sem kontakt na tem predobrem forumu.
le naprej tako.
Angelca
[email protected]

Nisem vsega bral, ampak kolikor sem na hitro preletel lahko pritrdim. THC (različica B) je tista, ki zadane.

Konoplja, ki lahko ne vsebuje THC, lahko vsebuje do 113 različnih kanaboidov, Med njimi je CBD, ki ima dokazano protivnetne in protibolečinske učinke.

CBD lahko uživamo na različne načine, kajenje, kapljice, kapsule.

Priporočam ti kapljice, s kocko sladkorja, da pospešiš absorpcijo.

Kapljice poišči na TUJIH spletnih straneh, ker so certificirane in cenejše kot pri nas, ker se na konopljino famo pri nas že lepi jata parazitov.

Nisem napisal, da je kateri od omenjenih slovenskih linkov tega tipa, samo priporročam, da se kupi certificirana sestavina!

Imam zverinske bolečine po celem telesu od revme,od protibolečinskih tablet imam uničeno sluznico žge ko vrag.
Zdaj je na spletu konoplja v kapsulah,je pa več povezav ,prosim,če se kdo v to razume mi naj svetuje katere bi pomagale ,tu je nekaj povezav,katere naj kupim?
https://be-hempy.si/cbd-kapsule-iz-konopljinih-vrsickov/2?gclid=CPjmsZW75s8CFRE6Gwod7-UFkg

http://www.medex.si/shop/konoplja-kapsule/
http://www.prvalekarna.com/izdelki/alphacbd-kapsule%5B/quote%5D

Pojdi na stran Walter Last borax, artritis in si preberi vse o magnezijevem kloridu in boraksu, ter povezave.
Tam dobiš naravne sest.ki ti bodo pomagale, brez str.učinkov.
Pa dobijo se pri nas.

Pa še to, paracetamol, ki ga vsebujejo protibolečinske, povzročajo alzheimerjevo bolezen.

New Report

Close