Najdi forum

hay, sem Suzy stara 16 let in imam kar nekaj težavc. S fantom sva skupaj pet mesecev. Fant je strar 19 let in občasno se pogovarjava, da bi šla fukat. Problem pa je v tem, da sem še devica in me je ful strah, problem pa je še v tem, da sem kar debela, on pa je suh kot trlica, in me je strah da me bo polj pusto, ko me bo videl nago, čeprav ga resnično ljubim, kar tudi on trdi zame, me je tega zelo strah. Zgleda res da imam premalo zaupanja v sebe in v svoje telo!!!
KAJ MI PREDLAGATE??

za vsak vaš nasvet, sem vam res hvaležna, HVALA

Če hodita že 5 mesecev, pomeni da ve kakšna si, kajti čez obleke se to vidi, al ne.
Ko pa se odločita za seks se pa obleci v kakšno seksi spodnje perilo, ki ti ga ne bo potrebno sleči. Tako ne boš prav gola pred njim in ti se boš bolje počutila.
Pa srečno.

živjo

ej brez panike, jest sem imela 78 kg, moj takratni fant pa 49 ali 50kg, ko sem prvič. Ful me j bilo sram, ful sem se bala, da me bo potem pustil. A pa ti misliš, da je on tako neumen, da te ne vidi in preceni tvojo težo? A misliš, da te more videti šele golo, da oceni tvojo težo? Mislim,da ni tako neumen in da ti ne moreš tako FUL skirit svojo težo. Verjetno te ima rad zaradi tebe, ne zaradi kg.

Vedno sem imela čez 70 kg, sem pa zelo majhna, pa vsi moji tipi so bili suhljati (ne vem zakaj). Ni problema, nekateri imajo še raje kaj za prijet! Le pogumno!

natašasu je pisal/pisala:
>
> hay, sem Suzy stara 16 let in imam kar nekaj težavc. S fantom
> sva skupaj pet mesecev. Fant je strar 19 let in občasno se
> pogovarjava, da bi šla fukat. Problem pa je v tem, da sem še
> devica in me je ful strah, problem pa je še v tem, da sem kar
> debela, on pa je suh kot trlica, in me je strah da me bo polj
> pusto, ko me bo videl nago, čeprav ga resnično ljubim, kar
> tudi on trdi zame, me je tega zelo strah. Zgleda res da imam
> premalo zaupanja v sebe in v svoje telo!!!
> KAJ MI PREDLAGATE??
>
> za vsak vaš nasvet, sem vam res hvaležna, HVALA

Su veš kaj ti bom povedal.

Če te ima res hudičevo rad naj še malo počaka.
Mislim da si malenkost premlada še ??

Ne vem no 5 mesecev hodita.
Če si pa devica pa še ni konec sveta.

Kaj pa zaščita ?? Si že bila pri ginekologu, mislim da ti bo on kaj
povedal.

Glede debelosti/suhosti se pa sploh ne sekiraj.

Kaj pa vem a je pri 16 letih že resnična ljubezen ??

ne misli da je on prvi in zadnji – ej tudi če te bo pustil zato, ker pač nočeš
z njim v posteljo je samo dokaz da te ni imel resnično rad, ampak samo
za sex mu je šlo.
Jaz bi na tvojem mestu še malo razmislil in še do ginekologa ??

lp

Se na nek nacin strinjam z Klemnom, jst sm pr 18-ih, hodla sma pa 9 mescov, pa je on 2 lete starejsi od mene…

pomoje se mal pocaki…sej ce te ma res rad, bo on tud pocaku:)))
Razen, ce si sama res zelis in si pripravljena…

Glede teze pa enako, kot so drugi povedali…naj te ne skrbi!

LP, Tiny

Če bosta šla FUKAT, je čisto vseeno , kakšna si, grda, lepa, debela…ker pri FUKANJU to res nima veze. Če se bosta pa ljubila, seksala, imela spolni odnos itd., vse kar vključuje ČUSTVA, pa problema sploh ni. Upam, da veš kam merim…

Odlično maca!

Ravno to sem hotela napisati včeraj, pa nisem vedela kako. Izvrstno si to napisala.

Če bosta samo FUKALA, in če boš predebela, naj te FUKA od zadaj, bo lažje prišel zraven. Če se imata rada, pa debelost ni pomembna. Če te ima rad, se bo lotil tvoje muce tudi z jezikom, ampak takrtat bo imel zaprte oči, in ne bo videl, da si debela. Kaj pa, če bi malo shujšala?
Jure

Če te ima fant rad, ga ne moti tvoja zunanjost, temveč si mu všeč taka kot si!!
NASVET:Ne obremenjuj se s svojo težo, saj to imamo pa itaka vse ženske problem, sploh pa pri tvojih letih, ker te čaka še mnogo čudovitega!
Glede prvič so se mi vse punce tako smilile, posebno pa jaz!Ampak to mora dati vsaka enkrat skozi, nama je uspelo šele v tačetrto, zato se ne sekiraj preveč, če vama ne bo uspelo v prvo!
Če pa hočeš shujšati, pa ne stradaj, temveč se posveti telovadbi! Jaz vsak dan naredim pa sto trebušnjakov, sto počepov, petdeses sklec in če le vreme dopušča še tečem!In sem popolnoma zadovoljna sama sabo, da sem vsaj nekaj naredila zase in za svoj telo!
Lepo se imej!!!

čao,čao!

lp Aja

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close