Najdi forum

ŽIVJO!

SEM 15LETNA PUNCA, Z OBILO TEŽAVAMI. FUL BI BLA RADA SUHA, PA NE GRE IN NE GRE. V ŠOLI ŠUŠLAJO ZA MOJIM HRBTOM, DA JEM ŠMRKLJE, DA SI VOHAM “PIČKO”, KAK SE OBLAČIM…. MEN SE BO ZMEŠALO, MAM TUDI FANTA IN ZDAJ SO ŽE VSE POVEDLI NJEMU! ČE PA ME ZAKAJ RABIJO, PA SEM JIM DOBRA.PA VSI GOVORIJO KAK SEM GRDA….

KAJ SE TIČE ŠMRKLJOV, SEM JIH NEKOČ JEDLA, SAM ZDAJ JIH NENE VEČ.
VSE SKUPAJ JE LAŽ!!!

KAK SE NAJ OBNAŠAM V ŠOLI, ČE SE VSI ZA MOJIM HRBTOM MENIJO O MENI!!!

POMAGAJTE, SAJ NE VEM VEČ NAPREJ.MEN SE BO ZMEŠALO!!!

Čao, Maja,
naj ti povem svojo zgodbo. Tudi jaz sem se znašla v tvojih letih v podobnih težavah kot jih imaš ti sedaj in tudi jaz sem mislila, da se mi bo zmešalo. Šlo je tako daleč, da sem dobila zaradi nesamozavesti in nespoštovanja do sebe anorexio nervoso (bolezensko hujšanje) z namenom ugajati drugim. Res sem shujšala, celo preveč in lahko si predstavljaš, kako so me opravljali šele potem, ko sem bodla v oči s svojo suhostjo in obnašanjem. Na srečo imam neverjetno dobre starše, ki so mi pomagali prebroditi najhujšo krizo, začela sem imeti rada svoje telo in moram reči, da danes marsikateri moški rad pogleda za mano, zlasti tisti, ki so se nekdaj norčevali iz mene. In velikokrat se zgodi, da srečam nekoga, ki se je v tistih letih norčeval iz mene, danes bi se pa rade volje pogovarjal z mano in šel celo na kako kavico.
Zato ti svetujem, da zaupaš sebi, imej se rada, začni se ukvarjati s kakim športom, fanta pa boš obdržala, v kolikor te ima resnično rad. Naj ti bom za zgled: stara sem 26 let, poročena z najboljšim in najlepšim moškim na svetu, diplomirala sem z najboljšo oceno in imam veliko prijateljev, ki me imajo resnično radi.In predvsem: SREČNA SEM! Zato ne obupaj, tudi meni je bilo v šoli težko, saj se s temi opazkami soočaš vsak dan. Naj ti bodo za spodbudo, da iz sebe narediš osebo, katero bodo vsi spoštovali. Prvi korak k temu je, da imaš rada samo sebe in svoje telo. Vse ostalo pride samo od sebe. In še nekaj: NE HUJŠAJ zaradi okolice!!! To bi rada povedala vsem dekletom, ki so v podobnih težavah kot ti. Zaradi nizke teže in lepe postave te ljudje nimajo nič raje. Postavi se za sebe, tudi ti si človek in imaš čustva. Boš videla, v življenju se vse obrne.
Torej: pogum, samozavest, šport in spoštovanje, to je bistveno, zapomni si!!
Vem, da ti bo uspelo, zato srečno in lep pozdrav od Saše

Huh, jaz pa samo še čakam na najboljšo in najlepšo punco na svetu :))

ves kaj sem ugotovu…da so tiste bejbe iz osnovne sole, ki so bile najbolj ‘grde’ neprivlacne, in sploh so mele cudno postavo zdej najvecje lepotice (ce jih primerjam z ostalimi v razredu). Tiste v katere smo bli vsi zatreskani so pa v vecini ful slabse od teh ‘grdih’…..

sem se pogovoraju ze s kar neki folka in vsi to ugotavljajo.

Čao,
mogoče si moje pismo narobe razumel. Lepota prihaja od znotraj, ne od zunaj, to si zapomni. Lahko se sedaj delaš norca iz mojih besed, a lahko ti pridejo še “prekleto” prav čez nekaj let. S tem, ko sem dejala, da sem poročena z najboljšim in najlepšim moškim na svetu, seveda nisem mislila, da sem poročena z nekim manekenom. Še enkrat ti povem, če slučajno ne razumeš: LEPOTA JE V TEBI IN NE NA TEBI. Upam, da jo ti premoreš vsaj kanček, glede na tvoje ironične pripombe….
Lep pozdrav, Saša

Oprosti no, če je tako zvenelo, da se delam norca iz tebe. Samo to sem hotel poudarit, da imam stvari podobno urejene kot ti, samo taka punca mi še manjka :)) Nič slabega nisem s tem mislil.

Glede zunanjosti in osebnosti: Samo to me zanima, a ni prvo kaj opaziš pri komu zunanjost? Si ti tvojemu bodočemu možu takoj videla v glavo, kakšen je? Prosim ne mi nakladati s takimi, lepota od znotraj, etc. Ker če te zunanjost ne privlači, ni kemije, ni nič. Res je, da sčasoma v zvezi postane pomembnejše, kakšen si kot osebnost, samo nobena ali noben mi ne bo trdil, da mu je notranjost najpomembnejša, ker ni! Namreč, LEPOTA JE TVOJ IZGLED, NE SAMO V TEBI.

Čao,
ja, to imaš pa (na žalost) prav, da sem tudi jaz pogledala najprej na moža, kakšen je na pogled. Brez tiste iskrice izgleda gotovo ne bi bilo nič. Zdej sem pa brez besed, kar se videza tiče, res. No, lahko samo Maji svetujem, da imajo vsake oči svojega malarja in če ne bo lepa za enega bo pa za drugega. Mislim, da vam je fantom ali moškim pomembno, da je punca urejena in ne zanemarjena, saj je s tem tudi lepša. Nekaj moraš dati nase, to je res. Tukaj si me dobil, in vesela sem, ker si me pripravil k razmišljanju. Lepo pa od tebe, da se strinjaš z mano glede tistega, kar človek nosi v sebi. Samo ljudem nam (vsem) manjka prepričanja, da lepota gre, srce pa ostane.
Zdej pa že preveč bluzim. V glavnem, tvoj odgovor mi je bil zelo všeč, in oprosti, ker sem te napadla za brez veze. Prepričana sem, da boš s takim razmišljanjem dobil najlepšo in najboljšo punco in upam, da boš vzgled vsem, ki razmišljajo drugače,
Lep sončen pozdravček pošiljam Kr enmu, Saša

Čao,
ja, to imaš pa (na žalost) prav, da sem tudi jaz pogledala najprej na moža, kakšen je na pogled. Brez tiste iskrice izgleda gotovo ne bi bilo nič. Zdej sem pa brez besed, kar se videza tiče, res. No, lahko samo Maji svetujem, da imajo vsake oči svojega malarja in če ne bo lepa za enega bo pa za drugega. Mislim, da vam je fantom ali moškim pomembno, da je punca urejena in ne zanemarjena, saj je s tem tudi lepša. Nekaj moraš dati nase, to je res. Tukaj si me dobil, in vesela sem, ker si me pripravil k razmišljanju. Lepo pa od tebe, da se strinjaš z mano glede tistega, kar človek nosi v sebi. Samo ljudem nam (vsem) manjka prepričanja, da lepota gre, srce pa ostane.
Zdej pa že preveč bluzim. V glavnem, tvoj odgovor mi je bil zelo všeč, in oprosti, ker sem te napadla za brez veze. Prepričana sem, da boš s takim razmišljanjem dobil najlepšo in najboljšo punco in upam, da boš vzgled vsem, ki razmišljajo drugače,
Lep sončen pozdravček pošiljam Kr enmu, Saša

Zdaj mi pa ni več nič jasno – kr neki mi piše Kr en pa mam v resnici nick Allure – mi zna kdo to razložit? Upam, da mi bo zdaj uspelo poslat pod pravim nickom.

lp,

Ni ti uspelo :)))

MAh vidim ja!! Naj gre nekam vse skup – pa napišem tam ko je “vaše ime” pa mi kar vrže na Kr en, ko mi odpošlje. Haloooo?

jure3

Mogoče si pa na BAN listi. :))
poskusi zamenjati nick v “nekaj”, nato pa na tvoj Allure parfjum.

Smola

Kot vidiš nisem na listi izobčenih :)) Je blo treba mal po nastavitvah porihtat pa je :))

z vasimi razpravami glede logiranja ste sedaj Maji ful pomagali!!! No Maja. A se znas logirat sedaj?

No a je že kaj bolš?
Po mojem gremo vse po isti poti, sam da ene mal bl trpimo druge pa mal manj.
Nobena juha pa se ne poje tko vroča kot se skuha. moja se je po prvem letniku kar kmal ohladila in je blo res super.
zdej se pa več al man zu vsemi super razumem.

upam, da bo mora kmal minila!

Caca

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close