Najdi forum

No naj povem mojo zgodbico na hitro.
Pred dobrim letom so mi šli vsi blazno na jetra in sama sem bila zelo tečna. Kar naprej sem se drla na otroke in na moža in tudi v službi ni bilo vse v redu. Vendar je bilo to samo ob napadih besa, ker se ljudje okoli mene ne obrnejo zelo hitro. Pa sem začela obiskovati homeopatinjo in skupaj sva reševali probleme enega za drugim. Naučila sem se poslušati in slišati in povedati kakšno stvar brez dretja in jih sprejemati drugače.
vsak dan se malo sproščam, to ni prava meditacija, ampak je nekaj, da pošljem vse slabo od sebe in kličem po dobri energiji – pomaga, ugotovila sem, da ne morem nadzorovati celega sveta in da se ne smem pustiti drugim, da me nadzorujejo. ko vidim da nikamor ne pridem – z besedami enostavno preneham. odnos s taščo sem uredila zelo na hitro in to v stilu vsak naj se briga zase….
Drugače sem pa ena super punca, ki se zelo in preveč razdaja za druge in to si štejem kar v minus, a taka sem.
Skratka dekleta, če si same ne boste pomagale vam ne bo nihče. Najdite način, da si naberete energijo, kajti ko sem sama prvič prišla na posvet k moji homeopatinji mi je rekla da izgledam tako slabo – energijsko, kot bi bila hudo bolna – na zun sem bila pa čist o.k.
Če vas kaj zanima napište in povem vam vse kar vem, zaenkrat pa toliko od Vide

Vida,

saj ravno to ljudje težko razumejo, da si morajo sami pomagati. Vsi bi radi neko čudežno pomoč od zunaj ali pa da bi nekdo nekaj naredil namesto njih…. v resnici pa se je treba samo obrniti spet k sebi… in to je to.

LP, Amedea

PS: saj veste tisti rek: če želiš, da ti Bog pomaga, mu vsaj teren prej pripravi..:))))

Oprosti, pomagala ji je homeopatinja, na več seansah. To je čudežna pomoč od zunaj.
Sam se vrtiš v začaranem krogu in marsikdo ga ne zmore presekat. In rabi pomoč.

Raje reči tko.
Če imate težave in si sami ne morete pomagati, poiščite pomoč oz nasvet. In rešitev bo na dosegu roke.

Glejte, večina velikih resnic in odkritij je tik pred nosom, ampak večina ljudi je dalekovidna in zato tistega kar ima pred nosom vidiš.
In s Pomočjo spregledaš.
Selavi, kare mije.

Brez zmere zaradi moje frfravosti.
Ampak saj vam je gotovo potegnilo, da tistega kar imaš pred nosom zaradi dalekovidnosti NE vidiš.

Seveda, ta glavni del moras narediti sam..ni ga carobnega napitka;) in lahke poti…je treba garat………ce pa prides po vsem trdem delu do neke tocke, ko nikakor ne gre vec naprej (se vrtis v zacaranem krogu) si je pa dobro poiskati pomoc (terapevtsko, bioenergetika,….-kar ti pac pomaga)………. Predvsem pa se moras sam odlociti za spremembo in to zaradi sebe ter biti pripravljen se soocati z resnico…
“Brez muje se se cevelj ne obuje”

Ni blema…:)))

Vsa pomagala (tudi homeopatija) nam lahko mogoče pomagajo samo v štartu – ne odpravljajo pa naših težav, samo potisnejo jih še globlje – če seveda nismo pripravljeni dolgoročno delati tudi sami na sebi.

To je pa seveda naša odločitev in naša moč.

LP, Amedea

Draga Vida!

Cestitam ti, da si uspela prebroditi tezave. Vse hvale vredno. Ni vazno, kako, glavno je da se zadeve lotimo in da ne valimo odgovornosti na druge, temvec sami prevzamemo odgodovrnost zase – tudi tako, da priznamo, da potrebujemo pomoc in jo s pridom uporabimo.
Srecno!!!

No še nekaj bi vam vsem napisala in si preberite, ko boste imele čas
VEDNO IMAMO MOŽNOST IZBBIRE

Lahko smo jezni in ogorčeni kadar se nam zgodi kaj slabega (Goreya, 2005) ali pa iz vseh dogodkov potegnemo najboljše tako zase, kot tudi za druge. Vse naučene nauke pa lahko strnemo v sedem točk:
 skrbi raje zase in se ne jezi zaradi svetovnih dogodkov
 sebi in drugim delaj samo dobro
 med ljudi širi pozitivno energijo in svetlobo
 ne zaupaj politikom in državi, ampak zaupaj vase
 sočloveku v stiski pomagaj in ga navdihni
 kar lahko daš, daj in deli, kar lahko deliš
 spoštuj zakone narave in vesolja
Če bomo delali v skladu s temi nauki in dokler bomo imeli upanje, sanje in ljubezen ni stvari, ki bi nas uničila.
Preprosto moramo verjeti vase.

Nujno preberi knjigo VEČ DAŠ, VEČ IMAŠ avtor Roy Goreya
Mislim, da je to iz te knjige
————————————————————————————–

TOLE PREVERJENO POMAGA – kar je spodaj

ENOSTAVNO SPROŠČANJE

SMEH
– s smehom se zmanjšuje občutek bolečine
– vedno si sami poiščimo priložnost za smeh, ne čakajmo nanj
– otroci, ki se veliko smejejo so prej zreli, samostojni,…
– pri smehu se sprošča ista kemikalija kot pri orgazmu

VELIKO SMEHA IN ORGAZMOV NAS PRIPELJE DO »VEČNEGA« ZDRAVJA.

TEHNIKA DIHANJA – splošno znano je da dihamo preveč površno zato pošteno zadihajmo in napolnimo svoja pljuča
– ob vdihu štejemo 1, 2, 3
– zadržimo sapo za trenutek
– izdihujemo ob štetju 1, 2, 3, 4, 5

FIZIČNO SPROŠČANJE OBRAZA
– zapremo oči trdno da zaboli
– stisnemo ustnice
– potem jih na široko odpremo in iztegnemo jezik daleč ven iz ust
– po 5 sekundah mišice popustim, da si obraz oddahne
Vaja je primerna vedno, samo pazimo, da nas nadrejeni ne vidijo in učinek je enkraten, saj izginejo z našega obraza vse napetosti in pripravljeni smo na nasmeh.

Povej mi kam pa si sla? in ali si kaj plačala?
Tudi jaz sm pristala na točki in ne najdem poti naprej. V mojem življenju se je veliko spremenilo, najbolj pa me bolijo odnosi, ki z nekaterimi, ki so mi ogromno pomenili niso več isti… O tem pišem na forumu…

Prosim za info.kako do homeopatinje.
Hvala!

No naj povem da je moja homeopatinja iz Gorenjske.
Najprej pa je pomembno nekaj, če si želiš res pomoči od nekoga potem ni pomembno koliko daš ampak ali res pomaga. Kot smo ugotovile – i pomaga le če sami tako želimo, homeopat, pa ti pokaže pot, kako jo vidiš pa je potem na tebi. Lahko povem, da plačam 7000 na obisk, ki pa traja skoraj 2 uri. Lahko vam veliko napišem o homeopatiji z lajičnega vidika, saj me to zelo zanima in rada bi se več o tem tudi naučila.
Če katero zanima kje jo dobiti, mi lahko pišete na mail

pika.pikapolonicaVgmail.com

Se že naprej opravičujem, če nisem prav posebno hitra v odgovarjanju, lahko pa si pomagamo z poslušanjem, nasveti in predvsem moramo biti odločne, da bomo nekaj naredile – predvsem zase, pa ne rečt da ne gre, vse gre samo če je volja
pozdrav Vida

Draga Vidaa!

Veseli me, da ste našli svojo pot in tako odpravili marsikatero težavo oz. preobrazili sebe. Res je, kar pravite – ne moremo in tudi nam ni treba! – nadzorovati celega sveta. Prav tako pa moramo zaščititi sebe, kadar kdo v odnosu prestopa mejo pravic in svoboščin.

Želim vam – in tudi vsem ostalim – še veliko pravih korakov na poti osebne in duhovne rasti! Naj vas pri tem podpirata modrost in ljubezen vašega pravega jaza!

Boštjan Trtnik Šola čustvene inteligence http://www.cdk.si/sci

New Report

Close