Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Homeopatija polip na glasilkah

polip na glasilkah

Pozdravljeni!
Meni so odkrili polip na obeh glasilkah in sem bila že naročena na operacijo ampak zaradi prebolevanja bronhitisa in močnega kašlja so operacijo odpovedali do jeseni..Je pa od sestrične mož rekel da se dobi ensiruo oz kaplice za polipe in se obračam na vas da mi poveste kaj to dejansko drži ali ne in kakšne kaplice so to ker misel na operacijo in ležanje v bolnici 2 dni mi prav nič ni všeč..

hvala za vaš odgovor in lep dan še naprej…

Pozdravljeni,
za polipe na glasilkah, podobno kot za druge težave, v homeopatiji ne predpisujemo zdravil po diagnozah. Za polipe na glasilkah konkretno imamo na voljo več kot 10 različnih zdravil, od katerih je samo eno pravo za vas, tega pa izberemo glede na individualno totaliteto simptomov. Najbolj gotovo, da se boste s pomočjo homeopatije znebili polipov (kar je teoretično možno), je, da obiščete zdravnika homeopata in njemu prepustite zdravljenje. Če ste do svojega zdravja manj odgovorni, lahko kupite zdravilo Thuja v potenci c12 in jemljete 3 tedne 2 kuglici dnevno, potem pa nehate in počakate še dva tedna. Morda boste tudi na tak način uspeli. V času zdravljenja in še nekaj časa po njem se izogibajte vseh antidotov, ki lahko izničijo učinek homeopatskega zdravljenja.

Lep pozdrav in vse dobro. Jošt Klemenc, dr.med., zdravnik homeopat www.celostnozdravljenje.si

New Report

Close