Najdi forum

dobila sem napotnico za obisk plastičnega kirurga na polikliniki.mi lahko kdo svetuje ali pomaga kam naj se napoti.v kolikor vem je tam več različnih stavb in jaz nisem iz lj. tako da ne vem kam naj se najprej obrnem.kar na glavno postojankom ali je to že katera druga stavba.hvala

Poliklinika je samo ena. Je sicer več bolnišnic, vendar plastični kirurg je v glavni stavbi na polikliniki in sicer v pritličju. Zato se napoti kar tja.

Poliklinika je na Njegoševi ulici.

Pa se to: Prej poklici, da te zvezejo z ambulanto in preveris, ce imas datum oziroma da ti rezervirajo datum pregleda ali obravnave…Da ne bos prisla namrec le na uro gledat v Ljubljano. Srecno! LP

Tudi jaz sem že bila pri plastičnih kirurgih na polikliniki, pa se mi ni bilo treba naročiti. Ne vem, ali sem imela srečo, ker sem prišla takoj na vrsto, vendar pa je bilo po operaciji na kontrolnih pregledih trba malo počakati, pa ni bilo tako hudo kot v drugih ambulantah, Morda je res bolje, če prej telefoniraš v klinični center in rečeš, naj te vežejo v sprejemno pisarno plastične kirurgije.Tam ti bodo povedali vse potrebno in dali datum, ali pa te bodo naročili takoj.

hvala vsem za odogovor,zelo ste mi pomagali

New Report

Close