Najdi forum

Te pa se zmenimo pa nardimo piknik v ???

Ti povej da ne boš najdalje hodla :)))

“ona saaaanja Pariz, ona saaaaaanja London in cez dan mi mori…..”…a ne bi sla rajs v Portoroz?:)

ce gres z mano:)))))))))))))))))))))))))))))))))
(oops bgv bo spet jezna…)
:)))
:*

madona….tolk smajlijev si napisala, da skor ne verjamem, da si misnala resno:))))

ja no, pa me tok poznas, da ves da mislim resno:))))
torej?:)))
aja pa mejlcek mas:*

Hej, Tyra, keri koncert?

pa res sm meu mejl….kak si vedla?:)) Portoroz….hmmm….na kofe?:)

Rollingi zacenjajo turnejo..sicer bo 2 letna, ampak jaz upam, da bo kej tudi v blizini to poletje:)) bomo videli:)

se ti da cvekat?:)

hmmmm na sladoled!!!!!!!! pa na surfanje pa potaplastvo!!!:))))slednje samo ti, ker te bom poslala v vodo, da mi prineses lepo skoljkico in naberes skampe:)))
ce je se kaksna zelja, pa le povej:)))

keri ti zaj to govoris 🙂

jah…teb!:)

no?
Tyra, pridi se ti.

Zakva pa men ne:))))))))))))))))

dejma rajs sam na sladoled a?:)….ker js bom prej morsko deklico najdu ko skoljke:) zelje?…trenutno ne…si bom sproti kaj zazeleu:)

Grega a sm lohk tvoja punca ;))))))))))))))))))))) Tok potovanj…uauuuu 🙂

hehe Blondy. Zelo rad potujem, zato vecino denarja porabim v te namene pa letos sem se dobro zmenil v sluzbi, da so mi dali kar 3 mesece frej (pac studentsko delo nima neke hude pogodbe zadaj:)) in zato zelim to kar najboljse izkoristit.
Pa verjetno bom dodal se Rolinge zraven, ce bodo res prisli kam blizu.
Glede punce pa malce tezje, ker sem na frisno zaljubljen:).

Tut jst obožujem potovanja, sploh pa kake ekostične zadevce…pa avanturizem…uf 🙂 Eh sej to je lepo da si zaljubljen…upam da bo trajalo…če pa ne pa veš kje me najdeš (malo heca) 😉

jav ne me rajcat, lani sem imel tri mesece počitnic letos pa tri tedne… sluzba sluzba …:((

lp ajs

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close