Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Skrinjica idej! polet z balonom

polet z balonom

Leti se odvisno od pogojev, prdvsem smeri vetra. Ponavadi se dvignemo na 500-800 metrov, da potniki dobijo občutek višine, potem pa se spustimo nižje, nekje okoli 50 metrov, da v bistvu “doživljamo” polet, ko se lahko pogovarjaš z ljudmi, opazuješ naravo .. meni osebno so najljubši poleti nekje med 50 in 100 metri. Ne rečem, da višini ne impresionira, ampak ko enkrat letiš 800 metrov se okoliški hribi zravnajo, ni več konfiguracije .. kot rečeno 50-100 metrov je najlepše 🙂

Pozdravljeni vsi skupaj,

Mene pa zanima če je že kdo letel z balonarskim centrom slovenija in kakšne so njegove izkušnje. Malo sem namreč skeptična, po vsem prebranem, okrog merkatorjevih in ostalih cenejših bonov. Mi lahko morda kdo priporoča koga za polete v okolici maribora ali ptuja. Hvala in LP

zivalca, osebo odsvetujem nakup teh bonov, ker npr.Merkur Balonarskemu centru mesečno nakazuje denar prodanih bonov, kar pomeni zagotovljen prihodek za ta center, a hkrati zelo nizko izvedbo poletov, če sploh (pišem iz lastnih izkušenj)…Zagotovo bo boljša izbira, če se obrnete direktno na kakšen balonarski klub in se z njimi dogovorite za polet. Mogoče kar na gospoda Gregorja iz Ekopoola, ki je pisal malo višje.
Upam, da nam vsem skupaj uspe lep polet 🙂

Na žalost je vse res kar pišete za Merkur in kakor vem, po telefonskih infrmacijah z Merkurjem, so ukunili prodajo kart za polete. Mislim da je to čisti nateg, hkrati pa isti klub vozi tudi Mercatorjev balon in je zadeva enaka. Verjetno je res, da imate nekateri srečo in letite, na žalost pa jih veliko ljudi nima, karta pa tudi kar hitro probade. Res me zanima kako si lahko dovoli Mercator tak “nateg”, oprostite izrazu. Vendar pa smo očitno zelo potrpežljiv narod in se pustimo *********. Kakor vidim zgoraj napisani je redsednik kluba gospod Bulc, kar me izredno čudi……Merkur – gospod Bulc?????
Očitno bo Mercator in Merkur, poudarit moram da ima ta klub oba balona, torej gre za iste osebe, še dolgoo časa na****** in seveda ljudje bodo mirno klicali, klicali in klicali…..
In dokler bomo tiho bo dako še naprej…..
Lp in veliko sreče …..

ZDRAVO…MENE PA ZANIMA Z KATERIM BALONARSKIM CENTOM SE NAJBOL SPLAČA LETETI…IN KATERI JE NAJBOL CENOVNO UGODEN???

Po zgoraj prebranem ni vedno cena tista kajne???? Mislim da z Merkurjem ali Merkatorjem sigurno ne, so pa najcenejši……

Podravljeni !

Mene pa samo zanima na katero številko ste klicali tisti, ki ste vzeli bone za polet z balonom pri Merkurju ?
Ker jaz ko kličem na številko katera je na bonu (med 18:00 – 19:00), mi vedno govori da je zasedena in to klicem konstantno. Po 19:00 pa, da je nedosegljiva.

Najbolje da mejbibejbi da telefonsko številko, kakor vidim jih je dobila takoj…
Verjetno bo razveselila še ostale….

Najbolje da mejbibejbi da telefonsko številko, kakor vidim jih je dobila takoj…
Verjetno bo razveselila še ostale….

To kar navaja Brineta je vse RES!
Isti klub(če temu lahko tako rečemo isti ljudje)
Nekaj pa je kar malokdo ve Bulc je resda predsednik kluba vendar so ga določeni ljudje(lahko govorimo v ednini) tako nate….) mogoče bolj kot vse ostale skupaj da je povsem v pat-mat poziciji in se tudi umakniti ne more.

Pa še naprej nabavlajte karte pri njih(merkur sedaj odpade ostaja vam Merkator)
Pa vso srečo pri poletu z piloti brez dovoljenj!

..tole ti pa podpišem Gregor….

Nisem jaz to pisal .. ta forum nekako kar jemlje nicke .. moj edini post v vsej temi je bil kjer sem podpisan s polnim imenom .. je pa res, da se strinjam z marsičem napisanim tukaj 🙂

lp
Gregor Koprivc
Balonarski klub EKOPOOL

Gregor mislim da kle ni kaj komentirat veliko, vse to je res!
Res pa je da prihaja nov nateg(PETROL) iz istega gnezda in pa slaba volja ljudi katera posledično meče slabo luč na ostale balonarje. Na srečo pa vsi le niso tako slepi in hitro ugotovijo kam to pelje!

L.p.
Balonar

Februarja 2012 sem hčerki za darilo kupila bon za polet z balonom v Mercatorju. Imam podobne izkušnje kot ostali, namreč po 1. juniju sem vztrajno klicarila in nikoli dobila klicane številke. Po včerajšnji nesreči, se je hčerka ustrašila poleta z balonom in sploh ne vem, kaj naj storim ? Po eni strani jih ne dobim na telefon , po drugi pa tudi hčerka noče več leteti. Je sploh možno dobiti denar nazaj, ali mogoče dobropis v Mercatorju, ali kaj podobnega ?

Lp
Vegi

vegl, če so korektni bodo denar za darilni bon vrnili. Je pa res da je Merkatorjev manši kod ta,ki je imel nesrečo in morali bi imeti veliko smolo da bi se kaj zgodilo. Mogoče pa vi oddidete na polet z balonom?

Pozz

Spoštovana Vegi.

Če imate kupon za polet z balonom, kupljen v Mercatorju, ga lahko v poslovalnici, kjer ste ga kupili, tudi vrnete. Povrnili vam bomo kupnino.

Lep pozdrav,

Mercator

Mislim da počakajte z vrnitvijo bona, ne se prenaglit. Saj so tudi dnevno nesreče na cestah, pa se še zmeraj vozimo.
Polet z balonom je zelo lepo doživetje, ki ga ne pozabite. Mercator ima še zmeraj balon in vas bo popeljal v nebo in bo nepozabno, boste videli.
Pa tudi gospod pilot Rado Petrovič je izkušen balonar, ki leti balon Mercatorm Merkur, Hypo.
Tako da bodite brez skrbi.
Lep pozdravček…

Ali mogoce kdo ve kako oz.kj se lahko vrnejo karte za polet z balonom – kupljeno pri BCSlovenije!

Hvala
lp MMario

Pozdravljeni,
imam težavo z vračilom bona za polet z balonom v Mercatorju:
mi lahko kaj svetujete:
lani sem namreč kupila polet z balonom – na hitri blagajni sem torej poskenirala in plačala tisto rdečo škatlo s kozarcem na kateri piše BON ZA POLET Z BALONOM. Pred kratkim sem želela vračilo denarja, saj na polet ne morem več, pa so mi rekli, da naj prinesem karto, kaj jim dajem to škatlo? Najprej sem jih debelo gledala, saj ste mi vendar to škatlo kot polet z balonom prodali! Nakar so mi rekli da bi, če karte ni v kozarcu, morala karto dvigniti na informacijah. Zakaj mi tega ni nihče povedal, ko sem Škatlo plačevala? Resnično nisem vedela, da je potrebno še dvigniti karto, saj ni nikjer nič pisalo in mi to tudi ni nihče razložil. menila sem, da je vse potrebno za polet v škatli. Besna sem, ker sem dala denar za nič, in to ne malo denarja. Ali lahko sedaj sploh kaj storim? Mercator je res pravi “nateg…lec”.

Kako bi jaz vrnil bone za polet? Imam jih od Balonarskega centra, ne vem kje so bili kupljeni, saj sem jih dobil za darilo. Na številko na bonu (031 30 40 30) pa ne dobim nikogar. Naj se obrnem na urad za varstvo potrošnikov?

New Report

Close