Najdi forum

Polaganje kamna porfido

Če teh par evrov ne morete plačati za podaljšanje spletno stran, mi naj pa verjamemo, da boste kamen res položili kvalitetno in v času?

teškoverjamem. A ljudje res nimate bolj pametnega dela ,kot pisat butaste komentarje po forumih ?
Kakšne veze ima , če človek ni plačal ali podaljšal strani z njegovim delom ? Mi lahko razložite?
Morda je vzrok ,da jo noče, ne potrebuje ali se je odločil za drugo varianto itd.
Da zaradi tega nebi znal položit kamna, sploh pa v nekem vašem času…blabla, mah dajte no, morda to govori vaša podoba nevoščljivosti !
Možakarja ne poznam, verjamem pa ,da se je v 20-tih letih dela ,specializiral za ta posel.
Tudi sam opravljam posel (keramičarstvo) 14-to leto, nimam spletne strani, položil sem nešteto ploščic in po vašem potem žal nimam pojma o keramičarstvu, mar ne??
Slovenska fovšija….

Človek sploh ni vedel, da mu spletna stran ne dela, če tako pozabi na svoje delo, se nam prav dobro ne piše.

hahahah, ti “teško verjamem” maš pa pravi nick, tud jaz teško verjamem ,da takšne pišeš oziroma , da sploh lahko kdo tak razmišlja.

Moje izkušnje so, da kdor je nevesten pri eni stvari je običajno enak pri vseh. Seveda se pa vsak lahko odloči po svoji pameti in naroči stvari kjer želi.

Pozdravljeni

Teško verjamem : enkrat sem pozabil doma denarnico, drugič dežnik… torej bo najbolje ,da vzgojo otroka prepustim drugim, ker očitno sem nevesten na vseh področjih…
Želel bi vas spoznati , kajti na žalost nisem imel priložnosti srečati popolnega človeka v mojih letih na zemlji (p.s. čeprav sem prepričan ,da te poznam)
Kakorkoli že, spletna stran ne deluje in tudi ne bo. Vzrok je previsoka cena in nepotreba po njej, bila je le testna varianta in ker sem mnenja, da je najboljša reklama kvalitetno opravljeno delo , ki ga stranke širijo “iz ust do ust” bom vztrajal pri tem.
Tu pa tam, kdaj žena objavi “reklamo” , ki pa še ni prinesla pozitivnega učinka, ampak le neresna povpraševanja oz. preverjanje cen iz strani konkurence .
Ko pa že pišem, naj objavim ,da iščem poštenegaa,delovnega, nealkoholika, z c kategorijo iz bližnje okolice , za pomožna dela ( rezanje kamna, priprave malte in kamna, prevoza,čiščenja itd ) v dobri fizični kondiciji, pripravljen na terensko delo. Mail : [email protected]

Lep Pozdrav.
Ivan

Pozdravljeni.
Večina ponudnikov storitve polaganja kamna, ki ste svoj posel tukaj oglaševali ste me spoznali…
Žal me večina ni prepričala in se to tudi pošteno takoj povedal in navedel vzroke.
Pri dveh me je zmotilo ,da oglašujeta ugodno ceno , dejansko pa sta potem postavila zelo višje ( še enkrat brez zamere, a vaš nastop je bil napačen )
Če človek pride z ponudbo na moj dom, pričakujem ,da pride v nealkoholiziranjem stanju !!!
V končni fazi izbiram še med dvema, pri enemu mi je všeč njegovo delo , ki sem ga imel priložnost videti v bližini, pri drugemu ( še čakam na slike) pa nižja cena za 3€ m2.
Imen še ne bom izdal, ko izberem, oziroma ko zaključimo z delom, pa poročam o zadvoljstvu itd.
Ostale prosim,brez kakšne zamere izbiram pač , ker je ponudb veliko in upam , da se bom prav odločil, saj ne želim delati 2x.
Lep Pozdrav.
Timotej

Pozdravljeni,

povsem možno je, da dobro delate, vašega dela pač ne poznam, kot ne poznam vas. Povedal sem le svoje izkušnje z ljudmi, kot je v vašem primeru.

Zaradi tega se takim ljudem izogibam, vsak se pa na koncu sam odloči kaj bo zanj najbolje.

Ps. zastonj reklama je najboljša, kajne?

[

Pozdravljeni,

povsem možno je, da dobro delate, vašega dela pač ne poznam, kot ne poznam vas. Povedal sem le svoje izkušnje z ljudmi, kot je v vašem primeru.

Zaradi tega se takim ljudem izogibam, vsak se pa na koncu sam odloči kaj bo zanj najbolje.

Ps. zastonj reklama je najboljša, kajne?[/quote]

Imate pa res srečo, da se lahko družite samo v krogu perfekcionistov v vseh pogledih, idealih, jaz na žalost ali srečo še nisem spoznal takega človeka, verjamem pa , da se potem takem zelo veliko izogibate, mislim celo ,da ste zelo osamljeni…se opravičujem to je pač moje mnenje – človeka , ki občasno tudi kaj pozabi ali naredi narobe.
Najbolje bo ,da se kr izognema en drugemu , mar ne ?!

Kar se mojega dela tiče pa delam najbolje kar zmorem, se pa kjub 20 letnimi izkušnjami , še vedno učim.
Ker pa nisem med ideali, pa ne razumem vašega vprašanja, kaj je narobe z zastonj reklamo .

Lepo pozdravljeni.

g. Timotej , moje ime lahko objavite 🙂 četudi ,morda ne bom izvajalec, ne bo slabe volje 🙂
Lep pozdrav.

Če nekdo ne laže. še ne pomeni da je perfekcionist, ima pa vsaj osnovne možnosti, da je poštenjak.

Z zastonj reklamo seveda ni nič narobe, vendar naj se uporablja tam, kjer je to primerno, ta forum vsekakor ni namenjen zastonj reklamiranju. S temi svoji vpisi pa ste si verjetno naredili več škode kot koristi.

Samo eno željo imam : Da se tudi mene na daleč izogne tale Teško verjamem.
Kamenko, saj veš, d…k bolj mešaš, bolj smrdi.

Se umikam….

Kamenko , kr ne hodi nikamor, sej veš ,da te obrajtamo, menda te ne bo en(a) primitivc nagnal od nas ….!

Jaz nikogar ne odganjam, vsak pa vidi kdo govori resnico.

Škoda za dr. Ruglja, morda bi pa lahko nekaterim pomagal.

Se strinjam.

Iščem izvajalca za polaganje porfida, okoli 80m2 in sicer 56m2 pločnika okoli hiše, dve manjši škarpi približno 6m2 vsaka, in stezo do vrtne ute 6m2 ter malo cokla na vtrni uti višine 25cm.
Steza je armirana, betonirana z zaključki z robniki, za porfido sem pustil višine 6-7 cm.
Zanima me cena , komplet z materjalom in cena v kolikor sam priskrbim ves materjal, tudi mešalec za beton, samokolnice itd imam. Torej samo delo.
Nahajamo se v Slivnici pri Mariboru (bližina motokros proge) Delo naj bi bilo končano najkasneje do 20.10.2015.
Ponudbe sprejemam na mail : [email protected]

Ponudnik izbran, tako ,da začnemo z delom okoli 22.9.

http://shrani.najdi.si/?g/DB/3Yg5aT0a/fotografija-0099.jpg
Slikano takoj po čiščenju, ker še ni suho deluje na sliki temneje in flekasto

New Report

Close