Najdi forum

Polaganje kamna porfido

Polaganje naravnega kamna: Naravni kamen (www.gradbenistvo-jeton.si)

Prodaja naravnega kamna : Naravni kamen (www.simb.si)

Polaganje in prodaja pohorskega kamna pohorski skrilavec

Ugodne cene za kamen pohorski lomljenec od 5eur m2 dalje

Cene za italijansko porfido od 15eur za m2 dalje

Polaga mojster z 10-letno prakso

več informacij na spletni strani prodaja in polaganje kamna

Kaj vse zajema ta cena?
Kamen od do cena?
Material, ki ga potrebujete za delo?
Dostava?
Priprava terena? (bager in pesek LAHKO tudi jaz zorganiziram, dela po vaših navodilih, plačam ga jaz direktno)
Kako je z garancijo?

Pa da se razumemo, Plačam, ko je narejeno oziroma po fazah, material lahko tudi ob dostavi na moje dvorišče.

Mene zanima cena polaganja z utrjevanjem terena, pa vse do stanja na dvorišču, ko lahko zapeljem na dvorišče.

Kaj vse zajema ta cena?
Kamen od do cena?
Material, ki ga potrebujete za delo?
Dostava?
Priprava terena? (bager in pesek LAHKO tudi jaz zorganiziram, dela po vaših navodilih, plačam ga jaz direktno)
Kako je z garancijo?

Pa da se razumemo, Plačam, ko je narejeno oziroma po fazah, material lahko tudi ob dostavi na moje dvorišče.

Mene zanima cena polaganja z utrjevanjem terena, pa vse do stanja na dvorišču, ko lahko zapeljem na dvorišče.[/quote]

Prvo potrebujete seveda izbrani kamen ,ki stane 5-8evrov za m2 pohorski lomljenec
Barva po izbiri npr. sivi, sivo-rjavi… Za polaganje potrebujemo cement, pesek, mivko(za fugiranje) barva za fuge če hočete, ( ta material ni vstet v ceno nabavi stranka sama lahko pa tudi mi če stranka tako zahteva).
Cena za polaganje kamna po tleh je 14evrov m2 na pripravljen teren, če teren ni pripravljen lahko tudi mi pripravimo podlago cena za pripravo terena je po ogledu objekta na pamet bi tezko rekel.Garancija je seveda najmanj 5 let če je kamen kupljen pri nas ker če kamen ni kvaliteten in stranka vztraja da zeli imeti taksen kamen seveda ne moremo dati taksne garancije lahko se namrec zgodi da se zacne kamen lusciti ali kaj podobnega. Vendar pri kvalitetnem kamnu in dobrem polaganju teh tezav ni in prakticno ni nobenih reklamacij.
če vas zanima kaj več lahko pokličete na gsm 070 419 485 begin_of_the_skype_highlighting              070 419 485      end_of_the_skype_highlighting begin_of_the_skype_highlighting              070 419 485      end_of_the_skype_highlighting za več informacij.

polaganje ter prodaja naravnega kamna pohorski lomljenec skrilavecprodaja in polaganje kamna

Hvala, za informacijo, podatke bom shranil, ko pa bo čas za to fazo (dvorišče) pa se zagotovo še slišimo.
Hvala in L.p.

http://www.vidmar.si/index.html

lep pozdrav,

ima kdo kakšen kontakt od katerega mojstra, ko polaga PORFIDO z okolice Maribora?

Hvala za odgovor.

Lep pozdrav!

Poznam mojstra, ki vrhunsko položi porfido po ugodni ceni. Dela izvaja po celotni Sloveniji. Več informacij o njem na sletni strani Porfido-Hajdi, kjer imate njegov kontakt in slike njegovih del. Upam da vam ta oglas pomaga.

Lp

Zdravo!

Poznam zelo dobrega mojstra za polaganje porfida in keramike z Ljubljane. Dela opravlja po celotni Sloveniji. Več na www.porfido-hajdi.com.

Lp, Boštjan

mislim, da ni ravno neki biser ta GRADBENIŠTVO Željko Hajdarovič s.p., saj ima blokiran TRR.

ima še kdo kakšnega s štajerske?

poznam enega dobrega iz koroške

Ali lahko kdo priporoča kakšnega dobrega iz Koroške ?
( Slovenj Gradec)

Če kdo potrebuje polagalca naravnega kamna Maribor okolica naj pokliče ali pošlje sms na 041/592-409

Lep pozdrav vsem!
Smo zelo dobra ekipa polaganja kamna (vseh vrst), na voljo po celotni Sloveniji!
Imamo tudi svoj kamen, na voljo v različnih barvah…
– Rjav – CENA 5€
– Siv – CENA 7€
– Rdeč – CENA 5€
– Sivo rjav – CENA 5€
– Sivo rdeč – CENA 6€
OSTALO PO NAROČILU!
Za to delo imamo prakse že več kot 20 let!
Kontaktirate nas lahko na tel. številki: 040977090 ali 040203668.
Slike naših mojstrovin vam tudi lahko pošljemo po Mail-u.
Naš e-mail naslov: [email protected]
LP

http://polaganje-kamna.eu/

Pozdravljeni, zanima me s čim se zaščiti kamen pred vremenskimi vplivi, ki ni pod streho,
hvala za odgovor.

1.polaganje kamna je zelo zahtevni poseg,ki ga lahko opravi samo mojster
2.kamen se v pravilu sploh ne maže z nobenim premazom,ker je očiščen kamen sam po sebi lep.
3.vedno kupite vse v kompletu,ker bo to najceneje.35-45€
4. zahtevajte od mojstra ,da vam pokaže svoj izdelek.
5. najboljši pa da pokličete mojstra,ki vas bo obiskal in vam brezplačno svetoval kaj je za vas najboljša rešitev 031371810Zvonko
Sem zamenjal številko

[/quote]

Pred tremi leti sem položil kamen 60m za dvorišče kjer se tudi parkira osebna vozila, brez kakšnega predznanja, sicer je pohorski lomljenec, za enkrat ni nikjer nič popokalo nič odpadlo, nikjer ne stoji voda, skoraj vsak, ki pride sprašuje kdo mi je to polagal, če mu dam kontakt, večina mi jih niti ne verjame da sem to delal sam, tako da, če nimate dveh levih in če imate možnost videti nekje kako se to dela in vam bo kdo še razložil kako in kaj, kar brez strahu, po kvadratu boste prišparali vsaj 20€.

G. Kamenko – Ivan , vaša spletna stan ni več vidna,tak ,da tud naše hiše ni več vidne ;( , a kolikor vas poznam jo tako ne potrebujete.
Moram vas pohvalit, da ste nam res lepo položili kamen in takoj , ko skraspamo dovolj denarja še za škarpo in stopnice (so že zbetonirane) upam ,da se vidimo. Če se vozite kaj mimo , pa se oglasite na kavico.
Veselo delo vam želim
Marjeta&Marjan

Pozdravljena Marjetka&Marjan, Trenutno garamo čist na drugem koncu Slovenije, nekje v sredi septembra, pa bomo v bližini Prebolda in se oglasim na kavico ter ogled (pokličem prej)
Me veseli ,da ste zadovoljni, ostanita kot sta. Se slišimo…
Aja spletne strani pa verjetno res ne rabim ,saj ima Vidmar (in še nekateri drugi)na svoji strani več kot 70% slik mojega dela…Ja, tako pač je, če se nimaja za pohvalit z svojimi…

Lep pozdrav.
Ivan

New Report

Close