Najdi forum

Polagalec za knauf

Tati razumem ampak kaj je pa prevec je pa prevec da mi osebno po gsm mori,tezi in da kradem da nimam denarja itd,te pa malo razjezi tole ane,knauf itd delam ze 11 let in dobro vem kaj je delo in imam 2 otroka in vem kako je to,dovolil pa ne bom da mi nekdo to pise

Smo mlado podjetje katero se želi uveljavit na slovenskem trgu. Izvajamo obloge z mavčnimi ploščami (mansarde,predelne stene,spuščeni stropovi,obloga sten) ter pleskarska dela. Ne trdimo da smo najboljši ampak smo dobri,zanesljivi in resni.
RK-KNAUFKO Robert Korže s.p. ,Ledina 20/a ,2000 Maribor
tel.: 040/717-348
EMAIL: [email protected]

ja lepo je imeti delo v teh časih ampak je tudi lepo če od tega dela lahkpo preživiš,plačaš davke in prispevke……. take za 5 eur bi jaz nabavu pa pol tkoj poklical inšpekcijo sicer tud jaz izvajam ta dela in hvalabogu imam dela dovolj to delo ki se opisuje mi naredimo za 30 eur plus DDV pa še nisem imel reklamacij glede kvalitete pa tudi na na izdani račun toliko o tej temi

Zanima me cena dela za (z materialom) 100m2 spuščeni strop, spuščen za 30cm (ni mensarda), izolacija 20 cm..skratka vse.

[email protected]

zdravo, rabil bi kvalitetnega polagalca knaufa za spuščen strop, cca 10 cm za okolo 120 m2 z materialom, brez zvočne izolacije

Lep pozdrav g.Jože!!

SLIKOdesignČOPIČ
tel:041/327-368 Boštjan
email:[email protected]

pokličite ali pa po ZS kontaktirajte

HVALA

Lahko me kontaktirate na 030 675 208,se lahko dogovorimo,narejeno kvalitetno in natancno,lep pozdrav.

kaj je to za ena firma?

SUHOMONTAŽNE GRADNJE SMG Matic Jagodič s.p.
Mob.: 040 188 431
E-mail: [email protected]

NUJNO PRODAM KNAUF MATERJALE ZA IZVEDBO MANSARDE. TOPLOTNO IZOLACIJO ISOVER VSEH DEBELIN . PO ZELO NISKIH CENAH. DOSTAVA NA DOM

IZDELAVA SUHOMONTAŽNIH SISTEMOV

TOMAŽ LUKANIČ S.P.
nasveti in informacije na tel. 040 326 473

kvadratni meter polaganja gips plosc 1€. ….imam dolgoletne izkusnje,sem zelo natancen ini priden. Delam tudi druga dela kot kitanje,beljenje itd..po ugodni ceni.Za kontakt na stevilko 041 247 019

kaj je to za ena firma?[/quote]

firma fejst plačaj,nč ne dam….hohohohoho

Ja to pišejo v mojim imenu ko majo toliko časa zajebavati ljudi,kar naj ni problema.Vse se vrne.

spet se ti repenčiš?? Če imaš denar si daj izdelati reklamo na pano ali na spletni strani,ne pa da se na vsako besedo obesiš,kak si zoprn,da te povsod berem in se mi gravžaš. Ker s takim odnosom te res nihče ne bo najel.

Daj Bogdan sebe poglej,ti si ta ki pametuje nekaj in se vtikuje v vse zadeve.Ti se nam gravžaš in to zelo ko te beremo,fuj po tebi sram da te ni kreten.

odnos ki spominja na našega silvestra,joj joj joj

ZDAJ VAS MAM PA DOST,POZANIMAJTE SE KDO IN KAJ PISE NA PA DA VSE KAO JST

Na preži si pa stalno,ko da nimaš drugega življenja hohoho

ALI PA VI DA ME OBIRATE HOHOHOHO

New Report

Close