Najdi forum

Polagalec za knauf

montaza knaufa mansarda 8e.kvadrat plus bandaziranje naredim natancno in kvalitetno. Imam dolgoletne izkusnje tko da. Natancen in poceni na kontakt 041 247 019 ?

izdelava knauf stropov 8€/kvadrat,
izdelava knauf predelnih sten 10€/kvadrat,
polaganje toplotne izolacije 2€/kvadrat

070 834 569

http://www.ti.gov.si/si/s_cim_se_ukvarjamo/aktualna_porocila/2010_01_18_delo_na_crno/

kvadratni meter polaganja gips plosc7e. plus banaziraje…..imam dolgoletne izkusnje,sem zelo natancen ini priden. Delam tudi druga dela kot kitanje,beljenje itd..po ugodni ceni.Za kontakt na stevilko 041 247 019

kvadratni meter polaganja gips plosc 6€. plus banaziraje…..imam dolgoletne izkusnje,sem zelo natancen ini priden. Delam tudi druga dela kot kitanje,beljenje itd..po ugodni ceni.Za kontakt na stevilko 041 247 019

ne ti men kaj bilahko jaz zasluzil vem kaj delam in vem mojo kvaliteto tko za info. ,,,,,,,,,,tle k maste navem kake cene sam bleferate k pojma nimate sam da bi zasluzli ,jasno

izvedba knauf, rigips že od 25 e m2,….
041961465

polaganje gips plosc,zelo ugodno,natancno in kvalitetno kvadratni meter samo 7.5e.na kvadratni meter,imam dolgo letne izkusnje,kontakt na stevilko 041 247 019

polaganje gips plosc,mansarda sz bandaziranjem ze za 8e.za kvadrat.narejeno je je zelo kvalitetno in natancno. opravljam tudi druga dela kot so NAPUSCI,PREDELNE STENE,KITANJE,BELJENJE,VSE PO UGODNI CENI IN KVALITETNO na kontakt 041 247 019

joj koliko se prepirate okol teh cen…sem bil pri mojstru in vse kar mi je rekel – naredi si sam…in sem ga poslusal. pa me je stal samo material, koliko me je in nic drugega….ce pa se ti kje ustavi, pa se spravis v Kalcerja, vprasas za nasvet in nadaljujes… malo se je potrebno znajt, pa imeti delovne roke in vse gre. tudi bandaziranje ni bavbav…vprasas kako to gre, preveris na youtube-u, poskusis in tako dolgo kitas in brusis ene 3m, da je tako kot mora bit – in potem vse ostalo gre samo od sebe. Seveda pa morajo delati drugi, ce nimas casa ali interesa, tukaj pa bo potrebno v denarnico pokukat. V nasi hisi je bilo cca 650m2 knaufa za narediti, saj ni strojnih ometov, ampak so vse stene in stropovi obleceni v gips….preracunajte si ceno storitev za taksno kvadraturo… 🙂

Mene pa zanima, kdo naj izvede bandažirnaje. Knaufar ali pleskar. Namreč ne želim, da se drug na drugega zgovarjata, kdo je naredil slabo.

Moje sedanje izkušnje so, da bi vsak le položil knauf strop, ostalo pa naj naredi pleskar vendar menim, da to mora naredit knaufar in če bo on dobro naredil, potem ni bojazni, da bi strop pri stikih začela pokat. Nasprotno je res boljše, da sami polagamo knauf za pokanje stropa, pa se zgovarjamo na nekvalitetno delo pleskarja.

lp

Bandažiranje mora opraviti ta,ki vam polaga gips zaradi vseh spojev,ki nastanejo pri polaganju.Čeprav je pravilno,da se naredi kompletno kitanje in brušenje z strani gipsarjev se pri nas ta praksa ne izvaja drugod po EU pa je to samoumnevno.Tako potem ne pride do spora gdo je kriv za katero stvar.

lp

SUHOMONTAŽNE GRADNJE Matic Jagodič s.p.

DOBAVA IN MONTAŽA vseh vrst suhomontažnih sten in stropov po sistemu KNAUF :

* PREDELNE STENE
* STENSKE OBLOGE
* TALNE OBLOGE
* SPUŠČENI STROPI
* IZDELAVA FASAD

Podplat 13, 3241 Podplat, telefon: 040 188 431, e-mail: [email protected]

MONTAZA SUHOMONTAZNIH SISTEMOV,KNUAF STROPOVI,PREDELNE STENE, MANSARDE,OKROGLINE IN SE IN SE,KVADRATNI METER 7 E PLUS BANDAZIRANJE,NAREJENO ZELO KVALITETNO IN NATANCNO.IMAM DOLGOLETNE IZKUSNJE.OPRAVIM TUDI DRUGA DELA KOT SO PLESKANJA,KITANJE ITD,PO ZELO UGODNI CENI………NA KONTAKT 041 247 019,LP.

Zanima, če mi lahko sestavite neko ugodno okvirno ceno. Zaenkrat bi potreboval 130 m2 (kvadrat 12m x 11m) stropa v dveh nivojih + 20 cm izolacije iz kamene volne (če obstaja kaka druga boljša izolacija zvoka, morda tudi mineralna volna, tudi velja) za kletni prostor.

Odg. pošljite na [email protected]

p.s. Kasneje bom potreboval še 80 kvadratov.

Vse za in o gradnji hiše:

www.gradnjahise.com

.

VSE INFORMACIJE DOBITE NA TEL.ŠTEVILKI 031297 408 BOŠTJAN

Kaj si nor…kot mrhovinarji na truplo. Točno tako mi izgleda tale tema…
Folk gre pod ceno in žali predvsem sebe in svoje znanje – če je seveda
kaj od mojstra.

Sam sem mojster, pa mi gre kar na jok ko vidim kako obupani ste
nekateri – predvsem mi v oči pade Galtilen2…

.JOK .NE PAMETUJ,IMAM PAC TAKO CENO IN NAJ TE TO NE ZANIMA,NAREDIM DOBRO IN KAKOVOSTNO IN POCENI TKO DA PREZRI MOJE PONUDBE LP

Silvester berem vaše komentarje. Mogoče res delate poceni oz. pod ceno, delate kvalitetno in hitro in natančno, samo odnosa do stranke nimate pa nobenega. Stranka je kralj pa če laže, nima prav, narobe vidi ali kaj četrtega.

Je pa res, da delo ali je kvalitetno ali ne lahko oceni samo nekdo, ki se prav tako ukvarja s knaufom ali katero drugo storitvijo. Stranka, ki se ne spozna je zadovoljna z marsičem, potem pa prihajajo firme, ki morajo čez leto ali dve popravljati stene in strope, ki so popokani ali slabo narejeni.

Ne vem laično govorim, s knaufom se moj mož ukvarja, vendar vem kaj pomeni delati kvalitetno in preživljati družino, prav tako pa tudi razne zgodbe govorijo kaj vse popravljajo in kaj vse vidijo na objektih.

Drugače pa vse dobro in še veliko objektov vam želim!

New Report

Close