Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Otorinolaringologija pokanje v usesih

pokanje v usesih

lp!

lepo bi prosila,ce mi lahko kdo ki je imel podobne tezave pove kako je to odpravil!
namrec v nov.sem bila bolna,prehlad…,pila antibiotik in od takrat mi pri poziranju poka v usesih.bolj desno,manj levo!je nadlezno,zdaj pa sem ponovno prehlajena in je se slabse!poskusam z pihanjem v usesa,kapljicami,bila tudi pri otologu in brez posebnosti-zamasena evstahijeva cev!

prosim za odgovor!

hvala!

Spoštovani!

Najverjetneje uporavljate Dexa-neo ali Maxitrol kapljice za nos. Priporočam negovanje nosne sluznice s fiziološko raztopino v spreju (Nisita, Sterimare) večkrat dnevno.
Pridno nadaljujte s prepihovanji ušes večkrat dnevno.
V kolikor ne bo izboljšanja po 2 tednih, opravite ponoven pregled pri osebnem zdravniku.

Lepo pozdravljeni, B.O.

jaz pa nisem imela nobenega nahoda niti nič pa mi vseeno poka. pri zdravniku sem dobila za en teden parfinsko olje pa me zanima kako bi moral učinkovati. in tudi ponoči se zbujam ko mi poka in sploh ne vem kaj naj naredim zato vas prosim za nasvet. že vnaprej hvala

Spoštovani!

Vaš osebni zdravnik je ugotovil, da imate zamašen sluhovod z ušesnim maslom. Zato vam je svetoval uporabo parafinskega olja. Ušesno maslo bi se moralo začeti izcejati iz sluhovoda ter težave bi morale pojenjati v času do 2 tedna od začetka uporabe.
V drugem primeru priporočam ponoven obisk pri osebnem zdravniku.

Lepo pozdravljeni, B.O.

Najlepša hvala za odgovor. Osebnega zdravnika sem obiskala ponovno in sedaj sem znova naročena meseca maja.

New Report

Close