Najdi forum

Ja jo je znal lepo napisati. Na to temo nisem rekla, da ni lepo napisal, rekla sem samo, da nima mojega sočutja.

Andi

Vse zgodbe tukaj so povedane enostransko, tudi tvoja. Zdi se mi, da svojo zamero do moškega, ki te je prizadel, širiš na ves moški svet in se apriori postavljaš na žensko stran. Avtor je pač svojo zgodbo doživel tako, kot jo je opisal. Zakaj mu ne bi verjeli?

Osebno mislim takole. Vsaka zavrnitev in razočaranje ter neuslišana ljubezen je boleča. Mislim, da ga ni čustva, ki bi bolelo bolj, kot je ljubezenska zavrnitev.
Pa poglejmo zgodbo z druge plati.
Sem že pisala na tem forumu, kaj si mislim o tehle pisarijah. Navidezna resničnost so. Kibernetična navidezna resničnost. Marsikdo se je na forumu spoznal z ljubljeno osebo in bil krepko razočaran. So pa tudi taki, ki so tukaj gori našli resnično sorodno dušo in so danse skupaj. Hočem povedati, da se ljudje premalo zavedajo zank in ugank v katere se zapletejo na forumih. Osebo je potrebno spoznati tudi v resnici, ne samo po pisarijah. Potem se zgodi, kar se zgodi. Človek je lahko sprejet ali pa zavrnjen, ker pač do druge osebe ni izpolnil njegovih pričakovanj. Besede napisane na zaslonu nikoli niso resnicni svet. Tudi če človek piše še tako zelo odkrito in pošteno, se mu nemalokrat zgodi, ko bo bral odgovore drugih, da bo prebral tudi tisto, kar si ne želi. Resnica boli. Tako kot zavrnitev ljubljene osebe.
Povem vam, da sem nemalokrat šla na marsikateri miting z ljudmi iz forumov. Vedno sem bila razočarana, kajti prav tisti ljudje, ki so pisali najlepše in najbolj odkrito so v resnici bili čisto drugačni. Takšne so moje izkušnje. Mogoče imate vi drugačne.
Mala jeba, se očitno ni zavedal te kibernetične neresničnosti. Verjam, da je spoznal žensko, ki si na tak način išče randije in partnerje, piše eno, dela pa drugo. To je tista zanka in uganka, ki se razlikuje od vsakdanjosti.
Kaj potem? Verjeti ali ne? Jaz osebno mislim, da ne, ker vse pisarije jemljem z veliko rezervo. Koncu koncev ne vem, kdo in katera oseba je na drugi strani zaslona. Previdnost ni odveč.
Kar se pa tiče moje bolečine je samo moja. Sem pisala o nje pod temo Ozdravljeno srce. V veliki večini vsaj na tem forumu berem podbne zgodbe žensk, ki so prevarane in zavrnjene. Malo je moških, ki pišejo podobne zgodbe. Ne sovražim moškega sveta, ker me je nekdo prevral. Daleč od tega. Niso vsi moški isti in tudi ženske ne. V bodoče bom samo bolj previdna.
In za avtorja. Vsaka šola nekaj stane. Ponovno bom povdarila, da so forumi velike zanke in uganke. Previdnost ni odveč.
Samo to sem imela namen napist.

Andi

New Report

Close