Najdi forum

Pred pol leta sem spoznala mojo idealno ljubezen ki me tako privlači da se v drugega tipa sploh nemorem zaljubiti. Je razgledan, pameten, talentiran, lep skratka pravi maniken. Ima pa težko pshičino montnjo in zaradi tega skoraj, da sovraži vse ljudi in ne sprejme nobenega v družbo razen moje najboljše prijateljice in ljudi, ki jih pozna celo življnje. Probala sem ga spoznati z mojim dobrim prijateljem in njegovo punco, ki posluša podobno muziko in tudi rad potuje koker on, ko sta šla mi je dobeseno rekel: kdo je ta blond peder zakaj mi razlaga o pozerskih bandih ki igrajo pedersko muziko na dva akorda in zakaj se oblači koker kloven, čes da ni srečen sam sabo in da je pokvarjen egocentrik. Skratka po njegovem se večina ljudi pretvarajo, da so nekaj kar niso. Pravi tudi, da kdor se smeji brez razloga je mentalno bolan. Vsi ga imajo radi in govorijo kok je kul on pa vse sovraži. Skrbi me za njega, ker mi razlaga kako nabira in je prepovedane halucigene gobe in da bi bil svet lepši če bi se vsi drogerali. Zdelo se mi je, ko da ima travme iz otroštva in je polen tesnobe zaradi tega vsakič, ko ga vprašam kaj v otroštvu menja temo in pravi da je on večen otrok. Ima tudi slabo samo podobo med tem, ko mi prijateljice  govorijo kako bi lahko bil maneken. Občutek imam kod, da bi se izgubil dolgo nazaj in sedaj beži od problemov. Želela sem žveti z njim on mi je pa pred dvema tedonoma povedal, da sem predobra za njega in da si zaslužim nekoga boljšega, čes da je srečen samo, ko igra v bandu vse ostalo je za njega mučenje. Sedaj me že dva tedna egnorira na telefonu me je blokiral na fb samo prebere sporočilo in ne odpiše. Kako se mu naj približam in mu pomagam, hvala za nasvete.

Samo prijavljeni uporabniki lahko vidijo priponke.

Različna sta, kljub privlačnosti zaradi telesnih in umskih sposobnosti. Sprememba osebnostnih kvalitet ni mačji kašelj. Verjetno ima premalo življenjskih vzorcev, ki bi mu bili vzor. Pojdita na kakšen izlet, kakšen, je težko reči. Ima težave s socializacijo in oblikovanjem življenjskih interesov zato bi morda na izletu lahko spoznal vplive na njegove odločitve v življenju. Verjetno si bila vsiljiva zato so sledile blokade. Preberi kakšno knjigo, kot je na primer Psihologija osebnosti (Ivan Rot), morda Med ljudmi (dr.Anton Trstenjak) in še kaj podobnega. Kaj pa športna aktivnost?

Draga,

on ni tvoja idealna ljubezen, je fantazija v tvoji glavi, je nekdo, ki ga “”moraš” rešiti, da zadovoljiš svojim travmam. Izkoristi njegovo blokiranje in se vzami v roke. Pojdi v popotovanje navznoter in se sooči s svojimi strahovi, ter se vprašaj zakaj te triggira tak extreme avoidant tip. Nekako triggira na tvojo travmo in super bi bilo zate, da jo nekako razrešiš.

Torej stran od njega in v sebe. Tam boš našla odgovore 😉

Vse dobro v letu 2024 🙂

Ko berem to… pojdi nazaj v OŠ oz. jo dokončaj.

New Report

Close