Najdi forum

Običajno pred napačnimi odločitvami, nesrečami..

A mi lahko kdo pojasni moj primer.Ni dolgo nazaj, ko se peljem z avtom in premišljujem,da se bo ustavila na pokopališču in prižgala svečo prijatelju.V tistem trenutku se mi je zazdelo,kot da bi nekdo prijel za volan in me hotel potegniti s ceste,komaj sem obvladala volan,da nisem zapeljala v jarek.Sveče pa tudi nisem šla potem prižgat.Dobila sem občutek,kot da mi je nekdo hotel to preprečiti in mi tudi je .

Ravno berem knjigo od JAMES VAN PRAAGH-pogovor z nebesi,
pa se mi zdi zelo dobra,potem imam pa še za prebrat pot do nebes.
Verjamem da se lahko pogovarjamo z umrlimi,nima pa vsak te moči.
Priporočam da preberete,POGOVOR Z NEBESI.

Pozdravljeni!

Vsekakor je pogovor z pokojnim možen. Pri nas vam tudi nudimo tovrstno storitev. Komunikacija poteka neodvisno od vaših želja, verovanja vanjo ali drugih vplivov. Možna ni le v primeru ko se duša ponovno reikarnira, kar pa ponavadi traja od nekaj desetletij in celo do stoletij. Komunikacija je možna celo do mesec dni pred rojstvom otroka.

Lepo pozdravljeni!

Lan

Lan, pišeš kot da si agencija, ki orgarnizira pogovore z mrtvimi.
To so zelo občutljive teme – lahko kakega žalujočega vznemiriš in mu daš lažno upanje in tukaj s(m)o predvem žalujoči !!!!!!

Saj tudi je agencija in bo dobro služil na račun neumnih ljudi!!!

pozdravljeni,

bliža se skoraj 1 leto odkar sem bila na tem forumu in na tej temi POGOVOR Z UMRLIM…

Sedaj lahko rečem da sem navezala stik…v smislu komunikacije z svojo bližnjo osebo ki je fizično odšla.

Mogoče je tudi tebi ratalo SENEKA, upam da ti je…

lp

pozdravljeni pred tednom sem sina pokopala rada pa bi vedla če je v redu pogovor znjim bi imela

Pozdravljeni! Tudi sama sem doživela izgubo. Rada bi se pogovorila s kom, ki je doživel kaj podobnega. Vesela bi bila kontakta s seneko, če je morda še aktivna na forumu.
Hvala, lp

Pozdravljeni
Ali kdo pozna koga ki komunicira z umrlimi? Mislim da se rece MEDIJ.. slisala sem da obstaja gospa nekje blizu ptuja, vurberk ali tam nekje ima kdo kak naslov, telefon karkoli?

http://med.over.net/forum5/read.php?181,10053314

Urška Puš, priporočam….

Hey.

Jaz bom tko rekla … Izguba osebe je huda. Sem tudi sama to dozivela… Sem se dolgo sprasevala kako je in kaj se dogaja… Pot me je pripeljala do cudovite duhovne uciteljice ki mi je pokazala nebeski svet… Ko to predelas in ko se pogovoris se ti vse sprosti in lazje gres naprej… In se ves da je oseba oziroma dusa vedno ob tebi…

Ja lahko se sam pogovarjas z dusami in vsem… Vendar je treba bit previden, potrebno se je zascitit… Saj ne da bi ti tvoja dusa kaj hotela slabega… Ampak naprimer da je dusa dozivela nesreco in umre je lahko dusa zmedena ker je naredila hitri prehod nadrugo stran… Lahko so tudi duse ki so ujete…. oziroma dobro je duse pustiti priblizno pol leta… Dusa se more pripraviti na drugi nebeski svet. .. Ta tema je lahkooo zelo razsirjena… Je pa dobro se malo posvetovati oziroma imate duhovne knjige, medij- je clovek ki je posrednik med duso preminilega in sprasevalcem… Itd….

Jaz sem izgubila sina in snaho v pol leta, pred petimi leti.
Ni mi jasno zakaj vsi za svoje ljubljene pišete, da so duše, to so še vedno naši otroci,HALO!!!
Tudi jaz bi se rada pogovorila z njima, ker za sina nimam vzroka, Za snaho pa vem da je bila bolezen.
Povejte kje se lahko z njima pogovorim.

Jaz sem izgubila sina in snaho v pol leta, pred petimi leti.
Ni mi jasno zakaj vsi za svoje pokojne ljubljene pišete, da so duše, to so še vedno naši otroci, možje , očetje, dedki..HALO!!! Saj oni so nekaj od nas, za katere se nismo nikoli sramovali zdaj jih pa tako označujete; kot “duše”.
Tudi jaz bi se rada pogovorila z njima, ker za sina nimam vzroka, Za snaho pa vem da je bila bolezen.
Povejte kje se lahko z njima pogovorim.

poguglaj “dotikonostranstva.si”

Za pogovor z umrlimi priporočam Tejo Keber, [email protected]

Zanima me, ali ima kdo izkušnje z Natašo Krizmanič, ki dela pri Potovanje duše? Me zanimajo mnenja, če je bil kdo že slučajno pri njej.

Jaz sem bila pri Ga. Nataši, pa imam boljše izkušnje s Tejo Keber. Ga. Nataša “dostopa” le do določenih informacij – po mojih izkušnjah, nima pa vpogleda v celotno situacijo.

New Report

Close