Najdi forum

Pogovor, v katerem ni bila pomembna nobena beseda…

“Toda zakaj? Zakaj je to imelo tak vpliv nate?”
Stvarno zašto ? 🙂
Tebi ni pomoči….

Motovilec bo povzel, kar mu prinaša lekcija in šel naprej.

Nekateri, ki ne zmorejo preklopiti ponavljajočih odgovorov, pa so obtičali.[/quote]

Če ne razumeš zakaj ti je primarna zveza šla v maloro,ne vem kako bo tisto ‘iti naprej’ funkcioniralo.[/quote]

Motovilec je imel svoj dan in se je razpisal, a v bistvu dobro razume, v čem je brezizhodnost primarne zveze, kot jo je želel zastaviti on. V prvi vrsti, ker jo je kot perspektivno videl le on.

Na kaj njegova situacija asociira tiste, ki jo berete, ni njegov problem. Tudi občutki, ki se vam ob tem porajajo, ne.

Če ne razumeš zakaj ti je primarna zveza šla v maloro,ne vem kako bo tisto ‘iti naprej’ funkcioniralo.[/quote]

Motovilec je imel svoj dan in se je razpisal, a v bistvu dobro razume, v čem je brezizhodnost primarne zveze, kot jo je želel zastaviti on. V prvi vrsti, ker jo je kot perspektivno videl le on.

Na kaj njegova situacija asociira tiste, ki jo berete, ni njegov problem. Tudi občutki, ki se vam ob tem porajajo, ne.[/quote]

Ne kvasi neumnosti …

Motovilec je imel svoj dan in se je razpisal, a v bistvu dobro razume, v čem je brezizhodnost primarne zveze, kot jo je želel zastaviti on. V prvi vrsti, ker jo je kot perspektivno videl le on.

Na kaj njegova situacija asociira tiste, ki jo berete, ni njegov problem. Tudi občutki, ki se vam ob tem porajajo, ne.[/quote]

Ne kvasi neumnosti …[/quote]

Morebiti je zate prav zdravo, da si prišel na ta forum: brez zaznavanja in ustrezne komunikacije se težko vzpostavi pristne odnose z drugimi.

Ne kvasi neumnosti …[/quote][/quote]

Morebiti je zate prav zdravo, da si prišel na ta forum: brez zaznavanja in ustrezne komunikacije se težko vzpostavi pristne odnose z drugimi.[/quote

Ja,seveda… 🙂

Zdaj ko je nekaj časa mimo in sem spet malo časovno razbremenjen, bi omenil, da dvomim da je človek na tem svetu, ki bi pogledal bivšega partnerja v oči, če bi ta bivši partner hotel škodovati na psihofizični ravni. Ne gre se tu za “varala me je.” ali “šla je z drugim.”. Ne poznate ozadja, obsojate pa vseeno. Ne sovražim je v smislu, da bi ji želel kaj storiti, preziram jo pravzaprav, muka mi je vsako besedo z njo spregovoriti.

Kakorkoli, zanimivo se mi je zdelo da je preteklost določene simpatije tako težka tema pri nekaterih posameznicah, ugotavljam da je tega vedno več. Jaz imam čisto drugačno stališče za vse to. In ja, morda sem res previsoko poletel v določenem momentu in me je to teplo, zdaj je pa to že mimo.

Pa še zanimivo se mi je zdelo (tisti ki ste prebrali celotno otvoritev te teme) da želi posvojiti otroka od nekoga naključnega, otrok iz preteklosti moškega pa ne sprejme. Pa že potem.

Kakorkoli hvala vsem za komentarje, konstruktivne kritike in brezvezno pljuvanje.
Do naslednjič, lep pozdrav.

Meni se to s posvojitvijo niti ne zdi protislovno. Paradigma je ista kot pri ljudeh, ki ne sprejemajo partnerjevega otroka od prej, imeli pa bi skupne otroke z njim. Ona bi pač namesto biološkega skupnega otroka imela posvojenega skupnega otroka.
Sicer je pa to s posvajanjem tudi ena velika poza – je moderno in eni to razumejo tudi kot plemenito dejanje. V resnici je pa zelo odgovorna odločitev, verjetno odgovornejša kot za načrtno nosečnost, in strašansko naporen postopek, da o tem, koliko denarja moraš vložiti v to, niti ne začnemo. Ampak besede so zastonj.


Ni to problem. Problem je v tem, da je ona tebi pripovedovala otročki gor, otročki dol, ti si jo pa poslušal, ji kimal, se strinjal – in bil zraven o najpomebnejši stvari tiho ko … saj veš, kaj. Čakal si, da se bo še bolj navezala nate, preden boš presodil, da zdaj ji pa lahko poveš. To je preračunljivost, manipuliranje, najmanj pa neiskrenost.

New Report

Close