Najdi forum

podbradak

poštovani doktore Rotim, cura sam koja se dugo godina borila s viškom kilograma i recimo da sam uspjela doći na neku normalno težinu međutim opsjednuta sam sa podbratkom koji nikako da se smanji… koliko kod da smršavim tu nema pomaka i užasno me iritira i smeta..
Da li postoji neki tretman za moj problem ?
hvala

Poštovana,
tretmani podbradka se mogu podjelite na ne-kirurške i kirurške.
Ne-kirurški su npr. tretman Exilis Eliteom gdje se pomoću radiofrekvencije i ultrazvuka tokom 6 tretmana smanjuje obujam masnog tkiva i zateže koža.
Vrsta kirurškog tretmana ovisi o tome da li je osoba mlađa ili starija, te o opsežnosti zahvata. Kod mlađih osoba često se pristupa VASER Lipo ultrazvučnoj liposukciji koja se smatra najmodernijom tehnologijom u svijetu liposukcije s kraćim vremenom oporavka, boljim rezultatima i komplikacijama svedenim na minimum.
Lijep pozdrav, dr.Rotim

Imam 35 godina. Je li ta VASER metoda kirurška ili nekirurška? Koje komplikacije se mogu desiti?

Htjela bi se nadovezati na ovu temu. Ja sam smršavila 20 kila u pola godine. Nisam htjela naglo mršaviti baš zbog toga da mi koža ne visi, al na žalost to se dogodilo. Nisam mislila da je 20 kg puno u pol godine. ugl ja imam višak kože na nadlakticama najviše i malo u trbuhu. podbradak mi je čak i ok. Da li možete to korigirati??

Poštovana, VASERlipo ultrazvučna liposukcija je kirurški zahvat. Najčešće komplikacije su nastanak podljeva, otok i postoperativna nelagoda.

Lijep pozdrav, dr.Rotim

Htjela bi se nadovezati na ovu temu. Ja sam smršavila 20 kila u pola godine. Nisam htjela naglo mršaviti baš zbog toga da mi koža ne visi, al na žalost to se dogodilo. Nisam mislila da je 20 kg puno u pol godine. ugl ja imam višak kože na nadlakticama najviše i malo u trbuhu. podbradak mi je čak i ok. Da li možete to korigirati??
[/quote]

Poštovana,
sve zapravo ovisi kolika je količina te suvišne kože. Nekirurškim estetskim metodama se može zategnuti koža ali do određene mjere, ako je taj suvišak znatan onda su ipak najbolje opcije one kirurške.
Možete se slobodno naručiti na besplatne konzultacije i pregled da vidimo stvarno stanje.
LP, dr.Rotim

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close